Markle sulaukė naujo skaudaus kirčio: ją kaltina plagiatu

Vaikiškų knygų autorė iš Mančesterio Corrinne Averiss tvirtina, kad nemato jokių panašumų tarp savo knygos „Berniukas ant suoliuko“ ir greit pasirodysiančios Meghan knygos „Suoliukas“.

Britų rašytoja neigia pareiškimus, kad Meghan Markle nukopijavo jos pasakojimą savo greit pasirodysiančioje knygoje vaikams „Suoliukas“.

Pasipylė kaltinimai nukopijavimu

Corrinne Averiss gynė Sasekso kunigaikštienę, kai jai paskelbus apie savo knygą, socialiniuose tinkluose pasirodė teiginiai, kad Meghan pažeidė autorines teises.

Rašytoja socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Perskaičiau kunigaikštienės knygos aprašymą ir pateiktas ištraukas. Tai nėra nei ta pati istorija, kaip mano knygos „Berniukas ant suoliuko“, nei tas pats siužetas. Nematau jokių panašumų“.

Toliau Corrinne Averiss teigė: „Vienintelis panašumas – suoliukas, kuris minimas daugelyje pasakojimų, nes jų pilna soduose ir parkuose“. Kritikai atkreipė dėmesį į panašumus abiejų knygų pavadinimuose bei jų pagrindinę temą – ypatingą tėvo ir sūnaus ryšį.

Puikios rašytojos ir vaikų laidų prodiuserės ponios Averiss knyga pirmą kartą buvo išleista 2018 metais. Joje pasakojama apie berniuką, ant suolo sėdintį kartu su tėčiu, kuris nemano, kad gali prisijungti prie kitų vaikų žaidimų aikštelėje.

Knyga jau sukėlė daug prieštaringų diskusijų

Meghan pirmoji knyga vaikams, kurią vasarą ketina išleisti leidykla Puffin, daugiausia dėmesio skiria ypatingam tėčių ir sūnų ryšiui, regimam motinos akimis. Sakoma, kad knygą įkvėpė jos vyras Haris ir sūnus Archie, o pradžią jai davė eilėraštis, kurį Meghan parašė Tėvo dienai.

Knygą iliustravo daugybę apdovanojimų pelnęs Christian Robinson, o šią savaitę paskelbtose keliose iliustracijose − vaizdai iš laimingų įvairių šeimų gyvenimų; vienoje jų – trijulė, labai primenanti Meghan, Harį ir Archie, rašo mirror.co.uk

Reklamuodama savo knygą, Meghan rašė: „Viliuosi, kad „Suoliukas“ ras atgarsį kiekvienoje šeimoje, nepriklausomai nuo jos kilmės ar rasės, kaip ji rado manojoje“.

REKLAMA

Knyga jau sukėlė daug prieštaringų diskusijų. Nuolat Meghan kritikuojantis Pierce Morgan  pašiepė „Sasekso Kunigaikštienės“ titulą ant knygos viršelio , nors ji su Hariu jau atsiskyrę nuo karališkosios šeimos.

Tačiau laidos „Labas rytas, Britanija“ vedėjai Susanna Reid ir Adil Ray gynė knygą: „Tai puiki istorija. Nuostabi mintis pasakoti apie tėvo ir sūnaus santykius“.


Rašyti komentarą...
N
Nuosirdu
2021-05-11 07:07:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesusigaudau - ne kunigaikštienė ar dar kunigaikštienė? Ir plagiatas ar ne plagiatas,jeigu įdėja nukopijuota? Rudasis princas ir aferistė?
Atsakyti
0

A
Arvydas
2021-05-11 07:36:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvusi kunigaikštienė Meghan ruošiasi rekllamuoti tuziną paklausą turinčių dalykų.Pavyzdžiui,jai jau rašytojų koleltyvas jos vardu rašo knygą ape jos be galo tragišką ir sunkų gyvenimą Londone,kur ją laikė įkalinęs rudasis princas Harry.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų