Meghan Markle po kurio laiko pasirodė viešumoje: pademonstravo suapvalėjusį pilvuką

Praėjusią naktį Meghan Markle pirmą kartą pasirodė televizijoje po interviu su Oprah, sakydama, kad „kelias į priekį yra šviesesnis“. Sasekso hercogienė (39 m.) „Vax Live“ koncerte kalbėjo apie problemas, susijusias su Covid pandemija.

Antrojo vaiko besilaukianti Meghan veikė kaip kampanijos ambasadorė, norėdama paremti pasaulines vakcinacijos pastangas. Kalbėdama vaizdo įraše ji pasakė: „Praėjusiais metais išsiskyrė bendruomenės, kurios nenuilstamai ir didvyriškai susibūrė kovoti su Covid-19. Mes susirinkome šį vakarą, nes kelias į priekį gerėja.

Tačiau kiekvienam iš mūsų reikės rasti savo kelią į priekį. Būdami „Vax Live“ kampanijos ambasadoriais, mes su vyru ir manome, kad labai svarbu, jog sveikstant pirmenybė būtų teikiama visų, ypač moterų, sveikatai, saugumui ir sėkmei, kurie buvo neproporcingai paveikti šios pandemijos“.

Meghan, kuri atrodė puikiai apsivilkusi raudoną gėlių rašto suknelę, taip pat kalbėjo apie savo nėštumą ir parodė suapvalėjusį pilvuką.

Ji sakė: „Mes su vyru džiaugiamės netrukus galėsiantys pasveikinti dukrą. Tai džiaugsmas, kuriuo dalijamės su milijonais kitų šeimų visame pasaulyje. Galvodami apie ją, mes galvojame apie visas jaunas moteris ir merginas visame pasaulyje, kurioms turi būti suteikta galimybė ir palaikymas mus vesti į priekį.

Jų būsimas vadovavimas priklauso nuo priimamų sprendimų ir veiksmų, kurių dabar imamės, kad rytojus būtų sėkmingas, teisingas ir atjaučiantis. ... Mes norime įsitikinti, kad atsigavę mes atsigauname stipresni. Tai atstatydami mes kartu atstatome “.

„Vax Live“ koncerte, kurį vedė Selena Gomez, Los Andželo „Lo-Fi“ stadione pasirodė tokie atlikėjaii kaip „Foo Fighters“, Jennifer Lopez ir H.E.R.

Tai buvo pirmasis Meghan pasirodymas televizijoje po jos ir sensacingo Harry interviu su Oprah kovo mėnesį.

Visą koncertą pamatyti galite čia:


Rašyti komentarą...
B
Baba
2021-05-10 14:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazko ji paskutiniu metu per daug rodosi. Vietoj to kad ramiai lauktusi vaiko, megautusi paskutinemis savaitemis, veliasi i skandalus ir dar princa su seima kirsina
Atsakyti
-3

S
Saulius
2021-05-10 11:58:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad buvo 120 %
Atsakyti
-1

S
Spalva
2021-05-10 10:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokslas yra objektyvus - Tikimybė,kad mulatės ir baltojo vaikelis turės recidivysto Floido odos spalvą,yra lygi 1/8.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų