Harry ir Meghan sūnaus nuotrauka papiktino britus: „Kokio velnio išvis reikėjo tai viešinti?“

Princo Harry ir Meghan Markle sūnus Archie gegužės 6 dieną minėjo jau antrąjį gimtadienį. Kaip įprasta karališkosios šeimos nariams, šia gražia proga buvo pasidalinta naujausia berniuko nuotrauka.

Deja, reakcijų sulaukta ne visai tokių, kokių, matyt, tikėtąsi. Britai pasmerkė tokį Harry ir Meghan žingsnį.

Mažasis Archie viešumoje matytas vos keletą kartų. Iki šiol paviešintos taip pat vos kelios nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose matomas berniuko veidas. Britai su nekantrumu laukė antrojo gimtadienio nuotraukos tikėdamiesi išvysti jau ūgtelėjusį Harry ir Meghan sūnų.

Tačiau pora nusprendė paviešinti visai kitokią jo nuotrauką. Nespalvotame kadre matyti nusisukęs stovintis berniukas, rankoje laikantis balionus. Tai ne pirmas kartas, kai nuotraukose bandoma tarsi nuslėpti jo veidą, tačiau šįkart karališkosios šeimos gerbėjai liko labai nusivylę.

 

„Kokio velnio išvis reikėjo viešinti tokią nuotrauką? Juk tai galėjo būti bet koks vaikas, atsukęs nugarą! Kam išvis reikėjo vargintis? Ar jie laikosi kokių prietarų, kad niekuomet nerodo jo veido, ar ar čia bandymas dar kartą parodyti, kad jie jaučiasi viršesni už Williamą ir Catherine?“, – panašaus pobūdžio žinutės netruko pasipilti socialiniuose tinkluose ir britų žiniasklaidos antraštėse.

Netrukus šeima buvo sulyginta ir su Kembridžo kunigaikščiais Williamu ir Catherine, kurie šventinėmis akimirkomis visuomet noriai dalijasi ūgtelėjusių vaikų nuotraukomis ir pasiekimais.

 

Nusivylusiose žinutėse neslepiama, kad Harry vaikosi „kažkokios kvailos amerikietiškos mados“ slėpti vaiko veidą ir visai pamiršo tikrąjį savo identitetą.


Rašyti komentarą...
T
Tyra
2021-05-07 23:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa gyvenima ramybes netures, ka tokio blogo padare Haris, kad jo zmona taip visi juodina, ir teršia.Niekam nereikes su Markle, gyventi. Tai ju gyvenimas, ju vaikas. Reikia dabar labai savo vaikais rupintis, net labai Lietuvoje.
Atsakyti
-47

B
Babytė Bronė
2021-05-07 22:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks kieno reikalas kaip atrodo tas mažylis. Dėl manęs jis gali būti ir mėlynas. Čia jau tėvų pasirinkimas rodyti visuomenei savo mažylį ar ne. Ir gerai daro, kad nerodo, o tai visi ims tą kūdikėlį narstyti po kaulelį.
Atsakyti
-43

K
Koks skirtumas
2021-05-08 14:36:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juodas, raudonas ar margas.Svarbu, kad sveikas ir ušmintingas būtų... Juk reiks gyventi savo gyvenimą. Svarbiau , kad motina kerštu per vaikus neužsiimtų..
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų