Garsų laidų vedėją įsiutino naujas Markle žingsnis: išvadino dviveide

Piersas Morganas sukritikavo naująją Meghan Markle knygą apie tėčius ir sūnus – anot jo, pačios Meghan santykiai su tėčiu Thomasu Markle yra „pasibaisėtini“.

Laidų vedėjas Piersas Morganas ir vėl atakuoja besilaukiančią Meghan Markle. Sasekso hercogienė neseniai parašė naują knygą vaikams, pavadintą „The Bench“, apie tėčio ir sūnaus santykius mamos akimis.

Komentuodamas šią naujieną P. Morganas griežtai sukritikavo pačių Meghan ir Hario santykius su jų tėvais, Thomasu Markle ir princu Čarlzu. Žodžio kišenėje neieškantis komentatorius nėščią serialo „The Suits“ žvaigždę pavadino neturinčia klausos.

„The Daily Mail“ skiltyje jis rašė: „Jau pats faktas, kad Meghan Markle dalina visiems patarimus apie tėvų ir vaikų santykius yra visiškai absurdiškas, žinant, kaip ji ir jos vyras sutaria su savo pačių tėvais. Drąsus jos sprendimas vis tiek imtis šios temos yra liūdnai būdingas moteriai, kurios neįtikėtinam dviveidiškumui prilygsta tik jos ypatingas klausos neturėjimas.“

Prajuokino iki ašarų

Įžvelgdamas ir juokingąją situacijos pusę, P. Morganas rašė, kad visa situacija jį „iki ašarų prajuokino“. Ilgoje savo atakoje jis rašė, kad Meghan „be jokių skrupulų“ išsižadėjo savo pačios tėvo, rašoma mirror.co.uk.

Žinoma, kad Meghan su tėvu nesimato nuo tada, kai pradėjo draugauti su princu Hariu. Thomas nedalyvavo karališkosiose vestuvėse, o vėliau pasidavė paparacių spaudimui ir pardavė jiems savo nuotraukas – šis jo žingsnis galutinai sužlugdė santykius su dukra.

Piersas Morganas savo straipsnyje taip pat nepraleido pro akis, kad Meghan savo naujosios knygos reklamai naudoja savo karališkąjį Sasekso hercogienės titulą. Žurnalistas tai įvertino kaip „cinizmą“ ir siekį „išnaudoti“ titulą, kai tuo tarpu Meghan dar 2018 metais atsisakė karališkosios šeimos narės pareigų.

Apie naująją savo knygą, kurią išleido „Random House“, Meghan išleido pranešimą spaudai.

„Ši knyga gimė iš eilėraščio, kurį parašiau savo vyrui per Tėvo dieną, praėjus mėnesiui nuo Archie gimimo. Tas eilėraštis virto šia istorija. Tikiuosi, kad ši knyga bus aktuali kiekvienai šeima, kad ir kas bebūtų jos nariai, kaip ji buvo aktuali manajai“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
G
Gylys
2021-05-06 17:23:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus pavizdys kada jaunuolis gyvenes rozinem pasauli, pakliuva veidmaines ir intrigantes pinkles, apsukusi galva, padaro viska kad atskirt nuo visos jam brangios ir tituluotos srimos, negana to dar ja smeize isgalvotom nesamonem, apgailedtauju kad puikus zmogus, HARYS aklai patikejo ir atsizadejo visos gimines,
Atsakyti
-5

G
Gražina
2021-05-08 18:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Menkas kritiko supratimas. Piersas Morganas nežino esminio dalyko, kad kreipiniuose titulai ir prezidento statusas lieka iki gyvenimo pabaigos. Prezidento kadensija baigiasi, bet visi kreipiasi Gerbiamas ptezidente, nesako buvęs prezidente. Jei Meghan atsisakė karališkų pareigų, dar nereiškia, kad prarado titulą, o jei ir prarado, vistiek kreipinys taip kaip su prezidentu lieka iki gyvenimo pabaigos.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų