Markle sulaukė itin skaudaus princo Čarlzo poelgio: jai vietos šeimoje – nėra

Princas Čarlzas Archie antrojo gimtadienio proga į socialinius tinklus įkėlė žavią nuotrauką. Deja, joje Meghan nėra.

Ketvirtadienį mažyliui sukako dveji metukai ir Čarlzas ta proga įkėlė nuotrauką, kurioje jie visi trys – Čarlzas, Haris ir Archie. Kornvalio kunigaikščiai parašė socialiniame tinkle „Twitter“: „Su  gimtadieniu, Archie. Šiandien tau dveji“.

Juodai baltoje nuotraukoje Haris ant rankų laiko savo naujagimį sūnų, princas Čarlzas stovi greta. Šeimyninėje nuotraukoje Meghan nėra.

Gimtadienį šventė be giminaičių

Savo antrąjį gimtadienį Archie šventė be giminaičių iš tėčio pusės. Karališkoji šeima jo nematė nuo 2019 metų rudens, kai Haris su Meghan ir sūnumi Kalėdoms išvyko į Kanadą, rašo dailystar.co.uk

Karalienė pirmoji pasveikino proanūkį su gimtadieniu. Oficialioje karališkosios šeimos „Instagram“ paskyroje buvo įdėta Hario ir Meghan nuotrauka, kurioje jie pasauliui pristato savo naujagimį sūnų. Prieraše sakoma: „Linkime Archie Mountbatten-Windsor laimingo antrojo gimtadienio“.

Pereitą savaitę beveik toks pat palinkėjimas buvo skirtas Archie pusseserei princesei Charlotte šeštojo gimtadienio proga.

Meghan ir Haris laukiasi antrosios atžalos, tačiau jų ir karališkosios šeimos santykiai tebėra įtempti po to, kai jie atsisakė karališkųjų pareigų ir davė skandalingąjį interviu Oprai Winfrey.

Į laidotuves Haris atvyko vienas

Į princo Philipo laidotuves Haris atvyko vienas, žmona ir sūnus liko JAV. Archie dar buvo kūdikis, kai jie išvyko iš JK. Neseniai buvo paskelbta, kad Sasekso kunigaikštienė išleis knygą vaikams „The Bench“ (Suoliukas), kurią įkvėpė Archie ir Hario ryšys.

Knyga bus išleista birželio 8 dieną. Meghan sako: „Knygai pradžią davė eilėraštis, kurį sukūriau savo vyrui Tėvo dienos proga, praėjus mėnesiui po Archie gimimo. Eilėraštis tapo pasakojimu. Viliuosi, kad knyga ras tokį pat atgarsį kiekvienoje šeimoje, kaip ji rado manojoje“.

Kunigaikštienei artimi šaltiniai teigia, kad kunigaikštienė seniai svajojo parašyti knygą vaikams ir tikisi jų parašyti daugiau. Jie tvirtino žurnalui „Vanity Fair“, kad kunigaikštienė mėgsta rašyti ir jai labai gerai sekasi. Haris, Meghan ir Archie gimtadienį šventė savo namuose Kalifornijoje šeimos rate.


Rašyti komentarą...
A
Audrius
2021-05-07 15:57:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir parašė. Mato tą, ką nori matyti. Nuotrauka su sūnumi ir anūku yra visiškai normalu. Komentaro jokio liečiančio marčią nėra, vadinasi nereikia ieškoti sliekų ant grindinio.
Atsakyti
-21

W
WW
2021-05-07 14:42:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
malacius !
Atsakyti
-24

J
Johanas
2021-05-07 16:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Višta artistė.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų