Princas Williamas kaltinamas neištikimybe: su žmona miegojo skirtingose lovose

Vėl sklinda kalbos, kad princas Williamas galimai dar 2019 metais išdavė žmoną Kate Middleton. Tuo metu moteris laukėsi jų trečiosios atžalos princo Louiso. 

Neištikimybės gandų užuomazgos

Kalbama, kad Kembridžo hercogas 2019-aisiais metais turėjo romaną su sena drauge, markize Rose Hanbury. Tada gandai buvo paneigti. „Buvo daug gandų, kad Williamas su Rose tapo per daug artimi ir Kate tai nepatiko. Bet ar tai tiesa? Man atrodo, kad jie tiesiog geri draugai. Nemanau, kad Williamas taip sukompromituotų savo santuoką ir karališkąją šeimą“ – tada kalbėjo karališkoji komentatorė Angela Mollard.

„Buvo sudėtingas laikas, bet man rodos, tai buvo vienintelis didesnis šios poros skandalas. Jie yra labai artimi ir laimingi santuokoje, bet savaime suprantama, kad bet kokia naujiena, susijusi su sosto paveldėtoju, sukelia skandalą“ – pasakojo A. Mollard. 

Po skandalingo princo Hario ir Meghan Markle interviu Oprai Vinfri, kurio metu moteris papasakojo, kad karališkoji šeima galėjo užglaistyti gandus apie ją, bet pasirinko to nedaryti. Kita vertus, dabar ir vėl prisimenamas Williamo sukeltas skandalas buvo greitai sustabdytas jo šeimos pastangomis. 

Miega skirtingose lovose? 

Praėjusių metų gruodį Kembridžo hercogai karališkosios šeimos traukiniu išvyko į turą po Didžiąją Britaniją, skirtą padėkoti pandemijos metu priešakinėse linijose dirbantiems gydytojams, mokytojams ir kitiems, teikiantiems būtinas paslaugas. Pora keliavo specialiu traukiniu, įprastai rezervuotu tik karalienei. Kelionės metu pora miegojo skirtinguose kambariuose. Tiesa, jokių intrigų čia nėra – tiesiog poros kambaryje yra įrengtos dvi viengulės lovos, o ne įprasta dvigulė.

Po išsiskyrimo – į klubą 

Princas Williamas ir Kate Middleton kartu jau nuo 2002 metų. Pora susipažino 2001-aisiais studijuodami universitete. Visgi, 2007-taisiais pora trumpam išsiskyrė. Tada kalbėta, kad skyrybos įvyko dėl to, kad Williamas tuo metu tarnavo kavalerijoje. Prie poros išsiskyrimo prisidėjo ir perdėtas žiniaskaidos dėmesys. 

REKLAMA

Maža to, tuo metu princas Williamas mėgo lankytis naktiniuose klubuose ir tai taip pat nepadėjo poros santykiams. Pasak Kate Middleton biografijos, kurios autorė Marcia Moody, princas ne tik nesistengė grįžti į Londoną savaitgaliams, bet ir persigalvojęs praleido žiemos šventes su karališkąja šeima Sandringeme, o ne su Middletonais. Pora tuo metu beveik neleido laiko kartu. Williamas buvo pastebėtas flirtuojantis su kita klube „Boujis“, vėliau – kitame klube leidžiantis laiką su pusnuogių merginų kompanija. 

Kate ir Williamui išsiskyrus, princas šią „progą“ nusprendė atšvęsti klube „Mahiki“. Pasakojama, kad nors naujiena dar nebuvo oficiali, girtas princas užlipo ant stalo, ėmė šaukti „aš laisvas“ ir užsakė visiems gėrimų. Tuo tarpu Kate užsiėmė įvairiomis veiklomis, lankėsi renginiuose ir klubuose. Pora vėl pradėjo draugauti tų metų birželį po bendrabučio draugų surengto vakarėlio. 


Rašyti komentarą...
J
Jau
2021-05-07 11:24:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv 3 davatku portalas knaisiojas po svetimus apatinius gėda.
Atsakyti
-6

I
Irena
2021-05-07 13:44:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei neįdomus, princas, turėtum prociuko nerasytum....tiesiog nesikistum. Yra ką veikti. Žemė laukia kasti reik .Pamidorai langus užstoja ,lauk nešti.... Princas niekam šviesos neuzstoja...
Atsakyti
-1

k
kenas
2021-05-07 12:24:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia toks principas,moteris nori tureti geriausia,o vyrui svarbiausia genus isplatint kuo placiau
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų