Meta naujus kaltinimus Markle ir princui Hariui: jie puikiai žinojo, ką daro

Per liūdnai pagarsėjusį interviu su Oprah Winfrey, princas Haris ir Meghan Markle teigė, kad šeimos narys prieš gimstant sūnui Archie išreiškė susirūpinimą dėl jo odos spalvos.

Princas Haris žinojo, kad, davęs interviu O. Winfrey, jis sudrebins karališkąją šeimą, tačiau to nesigaili, teigia asmuo iš artimos aplinkos. 

Karališkasis ekspertas teigė, kad Haris žinojo, ką darė per sensacingąjį interviu, kuriame dalyvavo šių metų pradžioje kartu su M. Markle. 

Po pokalbio, kuris sukėlė tikras audras, Bekingemo rūmai savo pareiškime teigė: „Iškeltos problemos, ypač dėl rasės, verčia susirūpinti. Nors kai kurie prisiminimai gali skirtis, į juos žiūrima labai rimtai ir šeima juos nagrinės privačiai.“

Audrą sukėlė sąmoningai

„Page Six“ interviu su karališkąja rašytoja Ingrid Seward, ji teigė, kad po visko kilęs sąmyšis buvo apgalvotas. 

„Aš prisiekiu, jis norėjo sukelti audrą. Kodėl, nesuprantu, bet jis to norėjo. Tada jis tai padarė, ir aš nemanau, kad jį stebina padariniai ar kad bent akimirką dėl to gailėjosi“, – pasakojo I. Seward. 

Kalbėdama apie Meghan Markle, ji sakė, jog jaudinosi, kai buvusi aktorė prisijungė prie karališkosios šeimos, bet žinojo, kad Meghan susidurs su problemomis, nes yra amerikietė, rašo „The Mirror“.

„Manau, kad ji nė nenumanė, kad negalės pasakyti, ką galvoja, arba negalės išsakyti savo nuomonės. Ji prie to buvo įpratusi visą gyvenimą ir staiga ją suvaržė.“

I. Seward teigė, kad interviu sužlugdė karališkąją šeimą ir pridūrė: „Niekas nepuola karališkosios šeimos. Niekada negirdėjau, kad karališkosios šeimos narys juos kritikuotų taip, kaip tai daro Haris ir Meghan.“

Taip teigiama po to, kai pasirodė pranešimų, jog princas Haris nepadarė jokios pažangos su Williamu ir Čarlzu kelionės į Jungtinę Karalystę dėl princo Filipo laidotuvių metu. 

Rūmų artimos aplinkos asmenys pasakojo, kad nepaisant kelionės į JK laidotuvėms, mažai kas išsisprendė.


Rašyti komentarą...
B
Blogai pasielgė!
2021-05-08 22:02:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir tas blogis anksčiau ar vėliau atsisuks prieš juos pačius.
Ir tai ,tikrai,ne mano palinkėjimas ,neturiu tokios teisės.
Deja,yra toks gyvenimo dėsnis.
Atsakyti
-6

K
Kardas
2021-05-08 20:40:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Santa Barbara
Atsakyti
0

M
Mokslas
2021-05-09 00:17:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokslas yra "rasistinis" .Tikimybė,kad pagyvenusios mulatės Meghan ir rudojo princo Harry vaikas bus recidivysto Floydo odos spavos - yra ligi 1/8.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų