Princas Čarlzas savo anūką matė vos 2 kartus: „Tai labai liūdna situacija“

Praėjusį gruodį Meghan Markle ir princas Haris paskelbė atsisakantys karališkosios šeimos pareigų ir išvyko gyventi į Jungtines Amerikos valstijas – nuo to laiko Archie nebuvo grįžęs į Angliją ir, pasak šaltinių, turi amerikietišką akcentą.

Princas Čarlzas tik du kartus susitiko su savo anūku Archie. Tai, kad Velso princas tiek mažai matė savo ketvirtąjį anūką, reiškia, kad karališkieji padėjėjai stengėsi rasti gerą nuotrauką, kurią būtų galima panaudoti kaip antrosios Archie gimtadienio žinutės dalį šios savaitės pradžioje.

Pasak „Mail“ karališkieji rūmai jaučiasi nepatogiai, nes jie neturėjo naujausios Meghan ir Hario sūnaus Archie nuotraukos. Vietoj to jie turėjo naudoti nuotraukas iš jo gimimo arba iš oficialių jo krikštynų.

Manoma, kad Archie savo pusbrolius princą George, princą Louis ir princese Charlotte matė tik vieną kartą.

Šaltinis sakė: „Tiesa yra tai, kad Velso princas vos dukart matė savo anūką nuo jo gimimo. Tiesą sakant, kiekvienas Hario šeimos narys gali viena ranka lengvai suskaičiuoti, kiek kartų jis matė Archie po jo gimimo iki to laiko, kai šeima paliko Angliją. Tai labai liūdna situacija“.

Pranešama, kad šaltinis pabrėžė, kad niekas nėra tiesiogiai kaltas dėl šeimos ryšių trūkumo. Sasekso hercogas ir hercogienė praėjusiais metais sensacingai paliko karališkąją šeimą ir iš pradžių persikėlė į Vankuverio salą Kanados vakarinėje pakrantėje, o paskui – į Los Andželą, kur dabar ir gyvena, rašoma „Mirror“.

Pandemija reiškė, kad jie negalėjo lankytis Anglijoje, nors Haris trumpam grįžo į Vindzorą dėl senelio laidotuvių. Karalienei ir kitiems šeimos nariams dažniausiai teko susitaikyti su vaizdo skambučiais.

Tačiau poros santykiai su karališkąja šeima yra trapūs po interviu su Oprah Winfrey. Archie netrukus taps vyresniuoju broliu – Meghan tikisi gimdyti jau artimiausiomis savaitėmis.


Rašyti komentarą...
E
Emi
2021-05-08 20:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
As nebezinau ar kam nors idomu, apie ju gyvenima. Man tai tikrai neidomu
Atsakyti
0

E
Emilija G
2021-05-21 00:59:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir nesidomek. Kam tie tavo komentarai.
Atsakyti
0

N
Nuomeda
2021-05-21 01:02:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai. Ir as su savo marcia taip pat pasielgciau. Jei ji atejusi į seimą bandytų savo tvarką įvedineti. O juolabiau juode.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų