Meta naujus kaltinimus Markle: vėl bando pavogti dėmesį iš Middleton?

Kate Middleton nuotraukų knyga, pavadinta „Sustokime: mūsų tautos portretas 2020 metais“, bus išleista gegužės 7 dieną. Tuo pačiu metu Meghan Markle pranešė, kad ruošiasi išleisti knygą vaikams.

Kate Middleton publikavo trumpą vaizdo įrašą, kuriame rodo savo naują fotografijų knygą, o vos prieš 24 valandas Meghan Markle paskelbė, kad publikuoja knygą vaikams.

Kembridžo hercogienė Kate 2020 metais pirmojo karantino metu pradėjo akciją, ragindama žmones dalintis nuotraukomis iš savo gyvenimo per karantiną. Akcija buvo tokia sėkminga, kad ji nusprendė 100 pačių įspūdingiausių nuotraukų, atrinktų iš 31 000, publikuoti savo knygoje „Sustokime: mūsų tautos portretas 2020 metais“.

Lėšos bus paaukotos

Devynių sekundžių trukmės vaizdo įraše, publikuotame jos ir princo Viljamo tviterio paskyroje „Kensington Royal“ gegužės 5 dieną, Kate varto naujosios knygos puslapius ir rodo savo sekėjams, ko iš knygos galima tikėtis. Šią knygą bus galima įsigyti Didžiosios Britanijos knygynuose ir internete nuo gegužės 7 dienos, o už pardavimus gautos lėšos bus paaukotos Anglijos Nacionalinei portretų galerijai ir psichine sveikata besirūpinančiai labdaringai organizacijai „Mind“.

Tuo tarpu Meghan antradienį, gegužės 4 dieną, pranešė, kad ruošiasi išleisti knygą vaikams „The Bench“ („Suolelis“), kurioje bus pasakojama apie tėčio ir sūnaus santykius. Kembridžo hercogienės gerbėjai jau kaltina Meghan Markle bandymu nustelbti Kate, tuo pačiu metu pranešant apie savo knygą. Tačiau tviteryje publikuoto vaizdo įrašo komentarai buvo labai teigiami, rašoma dailystar.co.uk.

„Mes taip didžiuojamės savo Kembridžo hercogiene“, – rašė vienas žmogus. – „Nuostabi iniciatyva.“

Kita komentatorė pridėjo: „Ši knyga atrodo nuostabiai.“

Trečias rašė: „Nuostabus sumanymas, labai laukiame knygos pasirodymo.“

Kembridžo ir Sasekso hercogienių santykiai dėmesio centre atsidūrė po skandalingojo Meghan interviu su Opra Vinfri. Jo metu Meghan teigė, kad Kate ją pravirkdė po nesutarimo dėl gėles per jos vestuves su princu Hariu turėjusių barstyti mergaičių suknelių. Tačiau per princo Filipo laidotuves atrodė, kad tarp Kate ir princo Hario jokių nesutarimų nėra – jiedu draugiškai šnekučiavosi.

Tuo tarpu princas Viljamas kartu su Kate ką tik sukūrė naują „YouTube“ kanalą. Pirmajame jų publikuotame vaizdo įraše Kate švelniai traukia Viljamą per dantį dėl to, kaip jis taria raidę „r“.


Rašyti komentarą...
B
Bobutė
2021-05-07 17:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raidė rašoma, spausdinama, o tariamas yra garsas. Princas netaisyklingai taria garsą.
Atsakyti
0

B
Baisi pavyduolė
2021-05-08 23:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Markle!!!Fui!!!
Atsakyti
-1

B
Baisi
2021-05-08 23:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
pavyduolė Markle!!!Fui!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų