Princo Williamo dovana žmonai atima žadą: galėjo kainuoti net 12 tūkstančių

Kate su Viljamu švęsdami savo vestuvių dešimtmetį balandžio mėnesį pasidarė fotosesiją, o kai kurie akyli gerbėjai tik dabar pastebėjo, kad nuotraukose Kate dėvi įspūdingą vėrinį.

Akyliausi poros gerbėjai mano pastebėję, kokią brangią dovaną Viljamas sukaktuvių proga padovanojo žmonai. Kembridžo hercogai savo vestuvių dešimtmetį balandžio 29 dieną pažymėjo nauja fotosesija.

Tinklalaidėje „Royally Obsessed“ tai buvo pagrindinė jos vedėjų Rachel Bowie ir Robertos Fiorito pokalbio tema. Roberta greitai pastebėjo, kad kai kuriose nuotraukose Kate ant kaklo dėvi įspūdingą vėrinį.

Dovana kainavo 12 000 JAV dolerių

„Aš juo pasidomėjau“, – sakė ji. – „Papuošalas žvaigždės formos, jis kainavo 12 000 JAV dolerių. Manau, kad tai gali būti vestuvių metinių dovana. Praėjusiais metais žmonės sako, kad ji gavo auskarus. Tie auskarai kainavo 30 000 JAV dolerių, kas yra neįtikėtina tema. Todėl čia man ne viskas aišku. Tie auskarai buvo iš „Daisy Heritage“ Londone. Ji juos dėvėjo praėjusiais metais, kovo mėnesį.“

Rachel sakė, kad kai kurių gerbėjų nuomone, Kate vėrinį turi jau seniai. Bet ji mano, kad Viljamas „sumanė gražią dovaną ir papildė jos jau turimą komplektą metinių proga“.

„Tai būtų tikrai labai gražu ir miela“, – pridūrė ji.

Manoma, kad ir vėrinys yra iš „Daisy Heritage“ Londone. „The Knot“ rašo, kad tai – populiari dešimtųjų vestuvių metinių dovana, pagaminta iš deimantų.

Taikomi dvigubi standartai

Kate ir Viljamas išleido ne tik nuotraukas, bet ir vieną labai gražų vaizdo įrašą, kuriame jie filmavosi su trimis savo vaikais – princu Džordžu, princese Šarlote ir princu Luisu. Šis trumpas vaizdo įrašas buvo nufilmuotas praėjusį rudenį, jų atostogų Norfolke metu. Pasak vienos komentatorės, šiame vaizdo įraše matomi „dvigubi standartai“, lyginant su princu Hariu ir Meghan Markle, rašoma dailystar.co.uk.

„Sekundėlei įsivaizduokite, kad tokį klipą būtų išleidę Haris su Meghan – jie būtų buvę iškart sumalti į miltus, kad mėgdžioja Holivudą, kad filmuoja savo mažą vaiką, kaip dar niekada nematyta, kad išduoda karališkosios šeimos vertybes ir standartus, duodami tokią dėmesio reikalaujančią, nepriimtiną žinutę, kuria ieško populiarumo ir užsiima viešaisiais ryšiais“, – rašė ji.

Tuo tarpu Kate su Viljamu įsteigė savo „YouTube“ kanalą, kurį pradėjo pirmu smagiu vaizdo įrašu, kuriame Kate švelniai traukia per dantį savo vyrą.


Rašyti komentarą...
S
Sauliusa
2021-05-11 11:21:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tas verinys
Atsakyti
0

R
Rolex
2021-05-11 03:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie gyvena iš nekilnojamo turto.
Atsakyti
-2

K
KAUNIETĖ
2021-05-11 12:18:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
NETIESA HARIS APDERGE SAVO ŠEIMĄ, O VILMAMO IR KEIT KANALAS SUKURTAS PO ŠMEIŽTO KURĮ SUKĖLĖ HARIS ,KANALAS BUVO SUKURTAS SU KARALIENĖS LEIDIMU,AGINTI KARALIŠKĄJA ŠEIMĄ JEI HARIO POKŠTAI BŪTŲ PASIKARTOJA
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų