Prabilo apie Markle ir karališkos šeimos karą: štai, kas jį galėtų nuslopinti

Meghan Markle ir princo Hario antrasis vaikas bus didelis džiaugsmas karališkajai šeimai ir gali suvienyti princą Harį, princą Williamą ir princą Charlesą, kurie, kaip teigiama, vis dar „duoda vienas kitam erdvės“.

Karališkosios šeimos reikalų ekspertas sako, kad princo Hario ir Meghan Markle antrasis vaikas labai padės suvienyti vadinamąją „Firmą“ ir Sasekso hercogų porą. Per šv. Valentino dieną Meghan su Hariu apstulbino visą pasaulį, pasidalinę nuotrauka, kurioje matosi Meghan nėščiosios pilvukas, ir paskelbdami, kad Archie greitai taps „vyresniuoju broliu“.

Sasekso hercogas ir hercogienė daugiau informacijos apie Meghan nėštumą nepateikė iki tos dienos, kai jiedu pasirodė „CBS“ televizijos specialiame interviu su Oprah Winfrey. Netikėtas Hario ir Meghan interviu žaibiškai užvaldė naujienų skiltis visame pasaulyje, kai interviu metu pora labai atvirai pasakojo, kaip atrodė gyvenimas „Firmoje“.

Išsikraustė iš Anglijos

Interviu metu Meghan sakė, kad buvo praradusi norą gyventi ir net leido suprasti tapusi institucinio rasizmo auka, o Haris pasakojo jautęsis „įstrigęs“ kaip karališkosios šeimos narys ir atskleidė, kad princas Charlesas nustojo jį remti karališkosios šeimos lėšomis, todėl išsikraustę į Kanadą jiedu liko neapsaugoti, rašoma dailystar.co.uk.

Visų šių dramatiškų naujienų apsuptyje Meghan su Hariu taip pat atskleidė būsimo vaikelio lytį – švytintis princas Haris pasakė, kad gims mergaitė, kai Oprah to paklausė. Jis pridūrė: „Aš esu tiesiog dėkingas už tai, kad turėsiu vaiką. Bet kurios lyties, vieną ar du – būtų buvę nuostabu susilaukti berniuko, o tada mergaitės – ko daugiau galima norėti? Dabar turime savo šeimą, esame keturiese, ir du mūsų šunis.“

Situaciją pataisys kūdikio gimimas 

Nepaisant šių džiugių naujienų, pora iš visuomenės ir kitų karališkosios šeimos narių susilaukė griežtos kritikos dėl savo nuoskaudų atskleidimo per televiziją. Bekingemo rūmai tuomet buvo priversti pakomentuoti situaciją – pranešime buvo teigiama, kad Meghan pasakyti dalykai „kelia susirūpinimą“, o taip patikinta, kad Meghan, Haris ir Archie visada bus labai mylimi karališkosios šeimos nariai.

REKLAMA

Princas Haris taip pat buvo priverstas susitikti su šeima anksčiau, nei planuota, kai į Angliją jis sugrįžo princo Philipo laidotuvėms. Manoma, kad būtent tada jis bandė susitaikyti su šeimos nariais, tačiau taip pat teigiama, kad santykiai vis dar išlieka šaltoki. Dabar „True Royalty TV“ įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius sako, kad situaciją pataisyti padės antrosios atžalos gimimas.

Nickas Bullenas sako: „Kūdikio gimimas visada padeda šeimoms susivienyti, ir manau, kad visos pusės tai bus didelis džiaugsmas. Turbūt neverta abejoti, kad Haris su Meghan netruks suorganizuoti „Zoom“ skambučio, kad supažindintų Karalienę su jos 11–uoju proanūkiu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų