Markle ir princui Hariui rėžė be gailesčio: pasakė, kodėl jų santuoka netruks ilgai

Ledi Victoria Hervey sensacingai pareiškė, kad Princo Hario ir Meghan Markle santuoka netruks ilgai, nes iki vedybų jie „per trumpai draugavo“.

Praeityje garsi realybės šou žvaigždė 1999 metais trumpai susitikinėjo su princu Andrew ir ragavo karališko gyvenimo skonio, rašo mirror.co.uk.

Princas Haris ir besilaukianti Meghan Markle su sūneliu Archie susikūrė sau naują gyvenimą kitapus Atlanto, Los Andžele, kai 2018 atsisakė karališkųjų pareigų.

Santuokai nežada nieko gero

Dabar 44 metų ledi Victoria Hervey tvirtina, kad poros santuoka truks neilgai, nes prieš vedybas jie „per daug trumpai“ draugavo.  Ji džiūgavo, nes tiksliai nuspėjo, kad pora persikraustys į JAV.

Žurnalui „Closer Magazine“ ji sakė: „Jie per trumpai buvo kartu iki vedybų. Tai netruks ilgai. Prisimenu, kad prieš jų vestuves pagalvojau, kad jie susituoks, pasigimdys keletą vaikučių... ir ji panorės likti Amerikoje“.

Biografinėje knygoje „Laisvės atradimas“ rašoma, kad princas Viljamas sakė Hariui: „Neskubėk, pažink merginą“.

Haris ir  Meghan VAX gyvo garso koncerte pasirodė kartu su kitomis įžymybėmis – Selena Gomez, Jennifer Lopez ir Ben Affleck. Sasekso kunigaikštienė laukia pavasario pabaigoje gimsiančios dukrelės.

Vaizdo įraše ji pasidalino savo džiugesiu, sakydama: „Mano vyras ir aš džiaugiamės netrukus gimsiančia dukrele. Savo džiaugsmu dalijamės su gausybe šeimų visame pasaulyje. Galvodami apie savo dukrelę, mes kartu galvojame apie viso pasaulio jaunas moteris ir mergaites, kurioms turi būti suteikta galimybė ir palaikymas, judant į priekį.

Jų lyderystė ateityje priklauso nuo mūsų šiandien priimamų sprendimų ir veiksmų, užtikrinančių sėkmingesnį ir teisingesnį rytojų. Norime būti tikri, kad atsigausime ir atsigausime stipresni“.


Rašyti komentarą...
V
Vonga
2021-05-13 17:26:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Harry yra nesusitupėjęs, neužilgo įsimylės janesnes. Jo pagyvenusi mulatė turi biznio planą - Harry jos plane atliks reprodukciją ir bus numelžtas finansiškai, taps nereikalingu.
Atsakyti
-21

Šiukšlės!
2021-05-13 10:45:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau išimkite šitas ŠIUKŠLES iš eterio!!!
Atsakyti
-27

L
Liole
2021-05-13 12:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Markle mentalitetas netoks . Ji nori būti dominuoti bet nebus.Ne tas protavimas. Šiukšlė būvo, yra ir bus
Atsakyti
-39

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų