Nėštumą išduoda šie ženklai: atkreipkite į juos dėmesį

Galbūt jūs negalite sulaukti, kol būsite nėščia, o gal norite dar šiek tiek palaukti, kol turėsite kūdikį. Bet kokiu atveju pravartu žinoti nėštumo požymius. Mes žinome, kad nėštumą išduoda didelis ir  apvalus pilvas, tačiau yra daugybė požymių, kurie gali pasireikšti dar jo neturint. 

1. Galvos skausmai

Jei geriate pakankamai vandens ir nejaučiate streso ar nesate pavargusi, bet vis tiek skauda galvą, tai gali būti ženklas, kad esate nėščia. Natūralu, kad galvos skausmas nebūtinai reiškia, kad esate nėščia iškart.

2. Jautrios krūtys

Kai kurios moterys turi labai jautrią krūtinę, kai prasideda mėnesinės. Kai esate visiškai tikra, kad jums nėra mėnesinių arba netrukus prasidės mėnesinės, jautrios krūtys gali būti nėštumo ženklas. Be jautrumo, taip pat gali būti, kad jūsų krūtys pasikeičia. Jos gali tapti didesnės arba, pavyzdžiui, speneliai gali pakeisti spalvą, rašoma „Tips and tricks“.

3. Noras šlapintis... dažnai!

Dažnas ženklas, kad esate nėščia, yra tai, kad reikia vėl ir vėl eiti į tualetą. Taip yra todėl, kad kai esate nėščia aštuonias ar daugiau savaičių, gimda spaudžia šlapimo pūslę. Tai sukelia jums norą dažnai šlapintis! 

4. Visą laiką jaučiate alkį 

Ar jūs ką tik suvalgėte visą maišą traškučių, nors prieš tai suvalgėte visą šokolado plytelę? Tai gerai, tikrai. Tačiau ar netrukus po sotaus valgio vėl jautėtės alkani? Tada galite būti nėščia. Prisiminkite praėjusias kelias savaites ir nuspręskite, ar tikrai alkote daug dažniau nei paprastai. Gal laikas atlikti nėštumo testą?

5. Nuotaikos kaita

Verkimas, po kurio seka didžiulė laimė, o po to vėl verkimas. Skamba pažįstamai? Šie stiprūs nuotaikos svyravimai atrodo kaip įprasti „moterų dalykai“, tačiau jie iš tikrųjų gali jums pasakyti, kad esate nėščia. 

6. Nuovargis

Ar jūs tiesiog gyvenate savo „įprastą“ gyvenimą, bet staiga jaučiatės labai pavargusi? Tai gali reikšti, kad esate nėščia. Nėštumas atima daug energijos. Štai kodėl nuovargis yra dažnas nėštumo požymis. Atlikite nėštumo testą, kad įsitikintumėte, ar tai lemia jūsų nuovargio jausmą.

7. Vėluoja mėnesinės

Jums jau turėjo būti mėnesinės, bet jos dar neprasidėjo? Yra daugybė kitų priežasčių, galinčių paaiškinti jų vėlavimą. Norėdamos įsitikinti, visada galite atlikti nėštumo testą.

8. Pykinimas

Vienas iš nėštumo požymių, apie kurį dažniausiai girdite, yra pykinimas. Ar jaučiate, kad pykinimas atsiranda dažnai ir nežinote, kas jį sukelia? Tada gali reikšti, kad laukiesi!


Rašyti komentarą...
A
Alvyra.
2020-11-05 10:32:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kur ,toks nemoksiskumas.Geda! Neissilavinimo pasekmes! Nesupranta,ar nescia.Oi,oi! Nenoriu,tokios marcios.
Atsakyti
0

G
Galaktika
2020-11-13 15:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu kiekviena religija, kiekviena tauta gyventu savo valstybese tai nekiltu ir problemu. Taciau prakeikti emigrantai lenda ne i savo vezima ir prasideda religine ir visokia kitokia nesantaika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų