Mokslo metų pradžios šventė supykdė prekeivius Vilniuje: išmesime gėles lauk

Praūžus mokslo metų šventei gėlių turgelius nuspalvina įvairiausių kombinacijų ir rūšių gėlės. Daugybė vaikų ir jų tėvų suskuba pirkti gėlių mylimoms mokytojoms ar darželio auklėtojoms.

39

Kokios gėlių kombinacijos populiariausios ir perkamiausios pasakojo Kaune esančio gėlių salono „Studio flores“ savininkė Kristina Rimienė ir Simono Konarskio gėlių turgelio prekybininkai Vilniuje. 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Konarskio gėlių turgus

Skundžiasi pardavimais

Pasak S. Konarskio gėlių turgelio darbuotojų, tėveliai rugsėjo šventei ruošėsi iš anksto ir gėles rinkosi dieną prieš. Prekybininkai įžvelgė ne itin pakilią nuotaiką:

Mokslo pradžios šventė byloja apie ne tik prasidėjusius mokslus, bet ir darbus, todėl neretai vaikai nusiteikę džiaugsmingiau nei jų tėveliai,“ – juokavo gėlių pardavėja.

Kad ir kokia populiari yra mokslo pradžios šventė, šiais metais gėlininkai nepajautė didžiulio pelno. Pasak darbuotojų, šiemet tėveliai ypač taupo ir neišlaidauja.

Iš populiariausių vis dar nesitraukia kardeliai, prekybininkai tikina, kad jų šiai dienai užsakoma daugiausia. Vis dėlto, prekybininkai pastebi, kad gėlių paklausa nėra didelė, todėl nemažai puokščių vakare bus tiesiog išmestos į konteinerius. 

Siūlo ieškoti įdomesnių sprendimų 

Gėlių salono „Studio flores“ savininkė ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė antrino turgaus prekybininkams: „Mano akimis žiūrint, šiais metais pokytis yra nedidelis.

Kardelis vis dar išlieka labai madinga gėle. Taip pat populiaru mokytojams nešti pavienes gėlytes. Tačiau jau imu pastebėti, kad ieškoma ir įvairesnių, išskirtinių gėlių kombinacijų.

Šiais metais paklausios buvo mažos puokštės, kuriose įkomponuoti tie patys kardeliai, tačiau atrodė įdomiau ir stilingiau.“

Floristė negailėjo patarimų: „Patarčiau pagalvoti apie tai, kur mokytoja dės tas gėles, ar jai nesudarys rūpesčių tuos pačius kardelius parsinešti ir pamerkti namuose.

REKLAMA

Taip, kaip ir maiste, taip pat ir gėlėse –  įvairovė turi būti. Mokytojams smagu gauti kažką naujo ir įdomaus.“ 

Priešingai nei kiti prekybininkai, moteris šią dieną apibūdino optimistiškai: „Šiais metais nemažai vaikų buvo su gėlėmis, tikrai nepastebėjau nuosmukio, ar didelio skirtumo nuo anų metų.

Šiemet gėlių kainos turgeliuose buvo ne ką žemesnės nei parduotuvėje. Mūsų salone kardeliai buvo pigesni, nei gėlių turguje. Tikriausiai, dėl to prekybininkai turguje nepajautė paklausos, nes kainos buvo didelės.“

 


Rašyti komentarą...
A
Antanas
2018-09-03 15:19:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai pastebeta - turguj jau seniai kainos brangesnes nei pas floristus salonuose.
Atsakyti
-1

S
Seniui
2018-09-03 16:03:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip netaupyti jei sunkiai verciasi kiekvienas centas brangus
Atsakyti
-2

s
senis
2018-09-03 14:58:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aišku, kad tėvai taupo ir iš anksto perka, iki šventės vienas kardelis kainavo 30-40 centų vakar ( sekmadieni) jau po 1 eura
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų