• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvi savaites Vilniuje ieškotas vyras kovo 14-ąją rastas negyvas. Aiškėja, kad nuo vasario 28-osios ieškotas vilnietis mirė parduotuvės „Iki“ tualete, Mindaugo gatvėje. Naujienų portalui tv3.lt mirusiojo vyro žmona Julija trečiadienį papasakojo, kad šio įvykio ji tikrai ramiai nepaliks. „Eisime iki galo“, sako ji.

Dvi savaites Vilniuje ieškotas vyras kovo 14-ąją rastas negyvas. Aiškėja, kad nuo vasario 28-osios ieškotas vilnietis mirė parduotuvės „Iki“ tualete, Mindaugo gatvėje. Naujienų portalui tv3.lt mirusiojo vyro žmona Julija trečiadienį papasakojo, kad šio įvykio ji tikrai ramiai nepaliks. „Eisime iki galo“, sako ji.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt mirusiojo žmona Julija atskleidė, kad visko taip nepaliks – jos teigimu, nėra paaiškinimo, kaip vyro kūnas galėjo prabūti tualete net 12 dienų ir niekas to nepastebėjo.

Savo ruožtu prekybos centro „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė tv3.lt nurodė, kad visa informacija perduoda policijai, o patalpą, kurioje rastas žmogaus kūnas, prižiūrėjo kita bendrovė.

„Mano žiniomis, buvo sugedęs tualetas ir mūsų tualetus tikrina išorinis mūsų partneris, šiuo atveju buvo „Grifs“ saugos tarnyba. Jie galbūt galėtų plačiau apie tą įvykį papasakoti“, – kalbėjo V. Budrienė.

REKLAMA
REKLAMA

Teigia, kad tualetas buvo užtvertas „Stop“ juosta

Apsaugos tarnybos „Grifs AG“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Rūta Juodeikė antradienį paaiškino, kaip vyko tualetų priežiūra parduotuvėje.

REKLAMA

„Mums patiems labai įdomu, kaip tas asmuo pateko į patalpas, dėl to, kad iš principo tualeto patalpos buvo nenaudojamos dėl sudegusios įrangos ir tiek ant durų, tiek įėjimas, patekimas į tą tualetą yra per nedidelį holą, kuris buvo užtvertas „Stop“ juosta ir berods dar vežimėliu, kad žmonės tiesiog neitų, jie buvo nukreipiami į neįgaliesiems skirtą tualetą“, – antradienį kalbėjo R. Juodeikė.

Pasak jos, tualetas buvo nenaudojamas maždaug nuo kovo 1 d.

„Tualetas buvo nenaudojamas ir nėra praktikos jį tikrinti, o kaip asmuo pateko į tualeto patalpas, manau, bus nustatyta policijos ikiteisminio tyrimo metu“, – dėstė R. Juodeikė.

REKLAMA
REKLAMA

Žmona sako, kad „Stop“ juostos parduotuvėje nebuvo

Vis tik be vyro likusi vilnietė sako, kad kovos iki galo ir visko šitaip nepaliks, nes tokia tragedija galėjo įvykti bet kuriam iš mūsų: „Eisime iki galo – vietoje mano vyro tame tualete mirti galėjo ir vaikas, ir nėščia moteris.“

Moters teigimu, šeimos niekas neatsiprašė: „Pagal mus, prie tualeto kovo 1-ąją nebuvo jokios STOP juostos, kuri nurodytų, jog į tualetą patekti negalima. Nesuprantu, kaip niekas nepatikrino tualeto – juk galėjo būti senyvas žmogus, vaikas, nėščia moteris. Nesuprantu, kaip galima 12 dienų nepatikrinti tualeto prekybos centre.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Į parduotuvę ėjome jo ieškoti sužinoję, kad būtent ten buvo paskutinė jo lokacija. Paprašėme atsukti kameras, tačiau mes buvome išstumti, grasino mums policija. Pasakiau, kad dingo vyras, paaiškinau, kad lokacija yra būtent ši parduotuvė. Tyrėja man liepė sužinoti apsaugos vadovo numerį, tačiau to padaryti nepavyko – mūsų tiesiog neįsileido, net negavau vadovo kontakto.“

Sklido stiprus kvapas

Paprašius pasidalinti, kokie bus tolimesni moters veiksmai, ji sako, kad visko imsis po laidotuvių: Ramiai palaidosime ir eisiu iki galo – aš visko taip nepaliksiu. Vakar važiavome atsisveikinti su kūnu, kvapas buvo labai stiprus. Kaip parduotuvėje buvo galima nejausti?

REKLAMA

Vienas vyras rašo, kad kovo 10 dieną jautė labai nemalonų kvapą. Net jeigu tai kanalizacija, kažkokios bėdos – juk vis tiek kažkas turėtų patikrinti.

Reikėjo kažkam atidaryti duris, patikrinti, kas per kvapai. Taip pat sakoma, kad jis nuėjo į nenaudojamas patalpas, tačiau kaip tik apsauga turėtų stebėti, kad ten niekas neužeitų. Jiems nėra jokio pasiteisinimo.

Jie turėjo patikrinti visus variantus – tiek ar tai neveikiančios patalpos, ar būtų veikiančios.“

Šiandien šeima vyksta atsisveikinti su vyru prie urnos, tačiau neslepia, kad ši mirtis apipinta mįslėmis: „Kodėl niekas nepatikrino? Aš manau, kad jeigu būtų STOP juosta, Pavelas tikrai nebūtų ėjęs. Gal būtų kitas tualetas, gal eitų kitur, o ne ten, kur uždaryta.“

Neduok,Dieve,kad taip,kam nutiktų
Neduok,Dieve,kad taip,kam nutiktų
Ir,kas,jeigu nuo narkotikų?! Vistiek buvo žmogus,sūnus,vyras,brolis,draugas,kurie jį mylėjo!O,apsauginiai,turi kasdien patikrinti patalpas prieš užrakinant parduotuvę ar kitas atsakingas asmuo. Bet,atrodo,ten nėr nei vieno atsakingo darbuotojo,nes per tiek dienų nei vienam neparūpo ir labai blogas kvapas šalia tualetų.
ten taip paprastai į tualetą neužeisi, reikia prašyti rakto parduotuvės infocentre, ten yra tik po vieną kabiną, Kaip sakant, paimi raktą, atsirakini, pasinaudoji pagal paskirtį, išeidamas užrakini ir grąžini raktą. Bet būna, kad žmonės išeidami neužrakina- tai gal čia taip ir buvo, kažkas paliko neužrakintą, žmogus ir užėjo. Jei tualetas nenaudojamas- tai rakto niekam ir neduoda. O šiaip geriausias užtvaras yra spyna, įsitikinai, kad ieko nėra, užrakinai ir tada jau tikrai niekas neužeis.
Kad tavo artimasis smirstų dvi savaites tualete tada suprastum
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų