REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį apie 19 val. 30 min. Panevėžio r., kelyje Rokiškis – Panevėžys, įvyko kraupi avarija, kurios metu žuvo vyras ir vaikas.

Ketvirtadienį apie 19 val. 30 min. Panevėžio r., kelyje Rokiškis – Panevėžys, įvyko kraupi avarija, kurios metu žuvo vyras ir vaikas.

REKLAMA

Eismo įvykio metu susidūrė trys automobiliai, o vėliau paaiškėjo, kad vieno iš jų vairuotojas buvo girtas. Jis sulaikytas, pranešė policija.

Matė gaivinamą kūdikį

Naujienų portalas tv3.lt pakalbino tragiškos avarijos liudininkę.

Moteris sakė, kad kaip tik tuo metu vyko su sūnumi vyko kitu automobiliu pro šalį.

„Sustojo eismas, susidarė didelė spūstis. Aš pati iš mašinos nelipau pažiūrėti, tačiau nuėjo sūnus.

Nuėjęs matė, kad gaivino kėdutėje sėdėjusį vaikelį“, –  tragediją prisiminė liudininkė.

Sustabdė eismą

Jos teigimu, arčiau prie įvykio vietos kitiems žmonėms nebuvo leista prieiti, mat viską kontroliavo šalia buvę pareigūnai. „Neleido arčiau prieiti policininkai“, –  paaiškino moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pati pasakojo, dėl kraupios avarijos, kuri nusinešė net dvi gyvybes, kelyje susidarė didelė spūstis, o eismas buvo ribotas.

Primename, kad utomobilis „BMW 525“, vairuojamas neblaivaus (1,05 prom.) vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Punto“.

REKLAMA

Po smūgio automobilis „Fiat“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, kurį vairavo moteris (g. 1972 m.).

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę 30 metų vyras ir vos kelerių metų berniukas bei sužalota moteris, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Taip pat sužalota automobilio „Honda“ vairuotoja, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Tragiškos avarijos kaltininkas sužalojimų išvengė. Jis uždarytas į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo esant girtam, kai dėl to žuvo žmogus. Du žmones pražudžiusiam vairuotojui gresia iki dešimties metų laisvės atėmimo.

Stebėtinas sugebėjimas kurti straipsnius iš nieko. Prakalbo avarijos liudininkė, kuri ne tik avarijos, bet ir iš viso nieko nematė. Bet vistiek avarijos liudininkė, nes jos sūnus matė gaivinamą vaiką, o ji pati matė policiją, kuri neleido liudininkei matyti.
Uztai ko verti mūsų suknisti rašeivos, kad tik centą išpest tai ir velniui dušią parduos
Kas vyksta su žiniasklaida :(
Kas vyksta su žiniasklaida :(
Kažkada žurnalistika buvo prestižinė specialybė. Šių dienų žiniasklaidoj tikriausia dirba … na ir nerandu palyginimo! Bedvasiai! Čia tokie reikalavimai pletkais maitinti ar kaip!!!! Trūksta žodžių
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų