tualetas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tualetas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tualetas“.

Net trečdalis darbuotojų čia slepiasi nuo darbo: gal kiek nehigieniška, bet labai populiaru

Jei darbe turite kolegų, kuriems nuolat reikia į tualetą, gali būti, kad jie dažnai ten lankosi tikrai ne dėl šlapimo pūslės problemų. Galbūt jie paprasčiausiai ieško protinio atokvėpio. Apklausa parodė, kad trečdalis darbuotojų lankosi tualete, kad atsikvėptų. Apklausus 2 tūkst.
2024-07-22

Paliekate atidarytą klozeto dangtį? Turi jums liūdnų žinių

Tualetai turi dangtį ant sėdynės. Daugelis žmonių pripažintų, kad tualetas tiesiog atrodo geriau, kai sėdynė ir dangtis yra uždaryti. Tačiau šie dangteliai iš tikrųjų yra svarbi dalis mažinant bakterijų plitimą ir buvo sukurti tam, kad jūsų vonios kambarys būtų švaresnis. Kiekvieną kartą, kai nuleidžiate vandenį tualete, mikrodalelės gali išplisti per vonios kambarį į orą. Tai nėra gera žinia jūsų švariam ir blizgančiam vonios kambariui.
2024-07-14

Pamatę, kas slepiasi tualete Nidoje, nustemba ne vienas: supranta ne visi

Rusijos valdžiai toliau tęsiant žiaurius išpuolius Ukrainoje, vietiniai Nidos verslai randa būdų išreikšti savo poziciją šiuo klausimu. Taip padarė ir vasaros terasą Nidoje įrengę „Genys Garden“ atstovai, kurie baro tualete užklijavo Rusijos prezidento portretą. Deja, ne visi lankytojai džiaugiasi šiuo sprendimu ir nenorėdami apdergti diktatoriaus, reikalus atlieka… šalia tualeto.
2024-07-11

Nerimą keliantis vaizdo įrašas: štai kas nutinka, jei neuždarote klozeto dangčio

Tikriausiai ne vieną kartą girdėjote, kad prieš nuleidžiant vandenį reikia uždaryti klozeto dangtį. Jeigu iki šiol to nedarėte, neabejotinai pakeisite savo įprotį kai pamatysite, kas priešingu atveju nutinka su jūsų dantų šepetėliu. Socialiniuose tinkluose „TikTok“ ir X, paplito mokslinio eksperimento vaizdo įrašas, kuriuo labai aiškiai parodoma, kodėl būtina uždaryti klozeto dangtį. „TikTok“ turinio kūrėjo DIYMAN_PRO įraše parodyta, kiek mikrobų pasišalina iš klozeto po vandens nuleidimo.
2024-07-04

Paaiškino, ką reiškia WC trumpinys: daugelis to net nežino

Sužinoję, kaip 1900-aisiais atsirado santrumpa „WC“, žmonės liko apstulbę – o vienas socialinės žiniasklaidos vartotojas teigia, kad dauguma žmonių negali suprasti, ką reiškia šios dvi raidės.  Užsukę į viešąjį tualetą galite pamatyti ant lauko sienos užrašytas raides „WC“, bet greičiausiai apie tai nesusimąstote. Tačiau kai kuriems šios dvi raidės tapo tikru galvos skausmu, nes jie klausia, ką iš tikrųjų reiškia „WC“ ir kodėl jos užrašytos ant tualeto durų.
2024-06-22

Atskleidė, kuri tualetinio pusė yra geroji: nors kitiems juokinga, bet žinoti verta

Nors tualetinio popieriaus kabinimo būdas gali pasirodyti kaip menkas ir nereikšmingas kasdienio gyvenimo aspektas, jis vis dėlto kelia nemažai diskusijų ir netgi gali turėti praktinės reikšmės.
2024-06-01

Paliekate atidarytą klozeto dangtį? Turi jums liūdnų žinių

Vidutiniškai žmogus tualeto vandenį nuleidžia penkis kartus per dieną ir, matyt, dauguma tai daro neteisingai. Pasiruoškite tiesai apie tai, kodėl nuleidę vandenį visada turėtumėte palikti uždarytą dangtį. Kai nuspaudžiate svirtį, jūsų klozetas ne tik nuleidžia į kanalizacijos vamzdžius visus paliktus reikalus, bet ir išmeta į orą vadinamąjį „tualeto pliūpsnį“, kuris iš esmės yra mikroskopinių bakterijų, įskaitant E. coli, purslai, rašo today.com.
2024-06-01

Į tualetą įmetė šią tabletę: dabar kvepia kaip niekada anksčiau

Šlapimo kvapas tualete – vienas nemaloniausių kvapų, galinčių atsirasti namuose. Deja, panaikinti šį kvapą ne visada yra paprasta. Laimei, beveik kiekvienai problemai yra sprendimas, todėl šiame straipsnyje mes apie tai papasakosime. Ši paprasta gudrybė padės greitai ir efektyviai atsikratyti nemalonaus kvapo! Išbandykite šį laiko patikrintą natūralų metodą. Jums reikės: 1 l vandens; 5 valg. š. kepimo sodos; 12 gvazdikėlių; Kelių lašų pasirinkto eterinio aliejaus.
2024-05-08

Į tualetą įpylė 1 populiarų gėrimą: rezultatas pribloškė

Bene šlykščiausia vieta namuose valyti yra vonios kambarys, ypač tualetas. Kartais nešvarumai būna tokie įsiseniję, kad išvalyti yra per sunku, o į pagalbą būna pasitelkiamos brangiausios priemonės, kurios jokių stebuklų nepadaro. Taigi, užuot pirkę brangius klozeto valiklius, eikite į šaldytuvą ir leiskite kokakolai stebuklingai nuvalyti nešvarius žiedus, kalkių sankaupas ir vandens dėmes.
2024-04-27

Rusas virkauja, kad kol kariavo Ukrainoje, vagys iš jo namų nugvelbė klozetą

Rusų kariai „pasižymėjo“ karo Ukrainoje metu tuo, kad vogė iš -žmonių namų įvairius buityje naudojamus daiktus, įskaitant ir skalbimo mašinas ar klozetus, ir siuntė juos namo. Vienas okupacinės kariuomenės atstovas iš Buriatijos pasiskundė, kad kol jis kariavo, iš jo paties namų vagys nugvelbė vertingesnius daiktus, įskaitant klozetą. „Viskas išgriauta, grindų apšiltinimą išlupo, iš esmės iš namo neliko nieko“, – skundėsi rusas Aleksandras Suvorovas vietos televizijai.
77 2024-04-18
REKLAMA
REKLAMA

Ar žinojote? Paaiškino, ką iš tiesų reiškia tualetą žyminčios raidės „WC“

Tikėtina, kad jei kada nors teko pasinaudoti tualetu viešoje vietoje, ant durų matėte raides WC, tačiau galbūt nesusimąstėte, ką jos iš tikrųjų reiškia. Daugybė socialinių tinklų vartotojų, sužinoję tikrąją WC reikšmę, liko priblokšti – kai kurie manė, kad šios raidės naudojamos visai kitam dalykui apibūdinti.
2024-03-26

Kuo greičiau nustokite naršyti telefone sėdint ant klozeto: gali baigtis liūdnai

Plačiai paplitęs įprotis gali didinti išangės plyšimo, kuris gali būti itin skausmingas, ir hemorojaus riziką – ekspertas įspėja mėgstančius tualete naudotis telefonu ir ilgai naršyti. Tai įprotis, kurį šiais laikais tikriausiai turi daugelis – pasiimti telefoną su savimi į tualetą. Nors tai gali atrodyti visiškai nekenksminga, ekspertas perspėja, kad tai didina skausmingos ir nemalonios būklės riziką.
2024-03-10

Alytaus policija aiškinasi, kas sudegino viešąjį tualetą

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai toliau vykdo ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, kai vasario 13 d. apie 21 val. 12 min. Alytuje, Parko g. esančiame Jaunimo parke buvo rastas sudegęs viešasis tualetas. Vaizdo įraše matomas jaunuolis gali suteikti reikšmingos informacijos, reikalingos siekiant nustatyti asmenį ar asmenis, kurie visuomenei pavojingu būdu sugadino turtą skirtą visuomeniniam naudojimui.

Į klozeto bakelį įpylė šio skysčio: dabar visada kvepia gaiva

Valymo įmonė pateikė patarimą visiems, kaip išvengti prasto kvapo vonios kambaryje. Pakaks įpilti vieno skysčio į klozeto bakelį ir jūsų vonios kambaryje nebeliks nemalonaus kvapo. Valymo įmonė teigia, kad audinių minkštiklis padės atsikratyti nemalonių kvapų vonios kambaryje. Paprasčiausiai įpilkite šiek tiek minkštiklio į klozetą, jis nusileis į dugną, nuplauks, o vonioje kvepės gaiva.
2024-02-25

Šiukštu nesišlapinkite duše: tam yra 1 priežastis

Dažnas yra susidūręs su situacija, kuomet prausiantis duše staiga užsimanoma nusišlapinti. Dažniausiai tokiu atveju išeitis būna paprasta – šlapinimasis stovint duše, kadangi vis tiek viską nuplauna tekantis švarus vanduo. Tačiau pasak vienos gydytojos, jei turite įprotį šlapintis į dušą, dabar pats laikas liautis.
2024-02-18

Išpurkškite klozetą šiuo mišiniu: rezultatas nustebins

Bjaurias tualeto dėmes galima lengvai pašalinti per 40 minučių naudojant cheminių medžiagų neturintį valymo tirpalą. Tai natūralus ir pigus sprendimas kovojant su kalkių nuosėdomis. „TikTok“ vaizdo įrašo autorius teigė, kad į klozetą reikia įpilti vieną puodelį acto ir palikti jį penkioms minutėms. Kitas žingsnis – įpilti puodelį geriamosios sodos ir leisti mišiniui pastovėti penkias minutes.
2024-02-04

Tualete naudojatės telefonu? Turi jums blogų žinių

Tualete naudojatės telefonu? Gydytojas gastroenterologas turi nemalonią žinią – tai gali turėti skaudžias pasekmes ir sukelti nemalonią būklę. Gali atrodyti, kad naudoti telefoną tualete, atliekant savo reikalus, yra puikus būdas sužinoti pačią naujausią informaciją, tačiau ilgai sėdint tualete gali kilti hemorojaus pavojus. Hemorojus – tai mazgai, esantys išangės viduje ir išorėje. Jiems išvešėjus, gali pasireikšti nemalonūs simptomai.
2024-01-24

1 ženklas tualete išduoda klastingą būklę: pasitikrinkite laiku

Kraujo krešuliai – tai mažyčiai kraujo gumulėliai, sudarantys į gelį panašią medžiagą. Tam tikras kraujo krešėjimo kiekis mūsų organizme reikalingas tam, kad išvengtume per didelio kraujavimo ir galėtume tinkamai gyti. Tačiau natūraliai neištirpę krešuliai gali būti pavojingi. Taip yra todėl, kad jie gali atitrūkti ir nukeliauti į gyvybiškai svarbius kūno organus. Dėl krešulio vietos vienas iš įspėjamųjų požymių gali atsirasti, kai einate į tualetą. Galite pastebėti kraują išmatose.
2024-01-02

Mama į tualetą įpylė šio skysčio: rezultatas pribloškė

Ne retai žmonėms patinka geros valymo gudrybės, ypač kai tai reiškia, kad namų ruošos darbus galima atlikti be jokių papildomų pastangų.   Taigi, kai viena mama pasidalijo savo neįprastu tualeto valymo gudrybėmis, tai patraukė dėmesį, rašo thesun.co.uk  Paskelbusi pranešimą „Facebook“ grupėje „Mamos, kurios valo“, australė atskleidė, kad jau 14 metų į klozeto bakelio indų plovimo skystį ji išspaudžia indų ploviklį, todėl jos tualetas visada būna švarus ir gaiviai kvepiantis.
2023-12-16

Šlapimo spalva išduoda klastingas ligas: pasitikrinkite

Viskas, pradedant šlapimo spalva ir baigiant jo konsistencija, gali išduoti sveikatos sutrikimus, į kuriuos šiukštu negalima numoti ranka ir reikia kuo skubiau kreiptis į gydytoją. Štai, į ką būtina atkreipti dėmesį – pastebėję šiuos požymius nedelsdami kreipkitės į specialistus. Jei nekreipiate dėmesio į savo šlapimą, galite prarasti daug informacijos apie savo sveikatos būklę, įskaitant informaciją apie tai, kada reikia gerti daugiau ar mažiau vandens arba kada būtina kreiptis į gydytoją.
2023-12-12

Šia klaidą tualete daro dažnas: gali sukelti itin nemalonią ligą

Gydytojo proktologo konsultacija daugybei žmonių prilygsta „baubui“, tačiau retai atsižvelgiama į tai, kad proktologinės ligos pamažu virsta šiuolaikinio gyvenimo palydovu. Sėdimas darbas, sportas su sunkiais svarmenimis, prastas mitybos režimas, stresas, nusilpęs imunitetas bei laikas tualete su mobiliuoju telefonu rankose – dažniausi rizikos faktoriai, vedantys į nemalonią simptomatiką sukeliančias būkles.
2023-12-01

Visą gyvenimą neteisingai naudojote tualetinį popierių: gali baigtis liūdnai

Nors dauguma žmonių tualetinį popierių naudoja kasdien, kai kurie gydytojai tvirtina, kad jį naudojame neteisingai, o mūsų brangiai kainuojančios klaidos gali pakenkti mūsų sveikatai.  Gydytojas tvirtina, kad tualetinį popierių naudojame neteisingai – ir tai gali sukelti didelį pavojų sveikatai.  Nepaisant to, kad tualete praleidžiame vidutiniškai tris valandas per savaitę, šluostymosi būdą reikėtų patobulinti. Pasirodo, kad jūsų daromos klaidos gali kelti pavojų sveikatai.
2023-11-27

Nauji higienos reikalavimai: mokyklų tualetuose turės būti šiukšlių dėžė

Nuo lapkričio 1 dienos įsigalioja nauji higienos reikalavimai mokykloms, tarp jų – mokyklos tualeto patalpoje turės būti šiukšlių dėžė, skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Pagal atnaujintus reikalavimus, mokykloje konstrukcinių medžiagų dirbtuvėse ir mokomojoje virtuvėje prie plautuvės turės būti uždara vienkartinių rankšluosčių dėtuvė bei skysto muilo.

Pamačius, ką užfiksavo kameros laiptinėje Kaune, nustėro: iškvietė policiją

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdai iš Karaliaus Mindaugo pr. 64 daugiabučio laiptinės, kurioje kameros užfiksavo besišlapinantį vyrą. Vaizdais iš laiptinės pasidalijęs skaitytojas teigė, jog apie besišlapinantį vyrą policijai pranešė, tačiau prašo ir visuomenės pagalbos padėti atpažinti šį asmenį. „Štai kaip žmonės elgiasi atėję į svečius daugiabučio name. Policijai pranešiau, dabar policija atvyko ir aiškinasi. Čia yra trumpalaikė butų nuoma.
67 2023-09-21

Į tualetą įpylė šio skysčio: blizga kaip naujas

Tualeto valymas – vienas nemaloniausių darbų, nes klozetas, ko gero, yra vienas purviniausių daiktų visuose namuose. Tačiau moteris pabandė į tualetą įpilti šio skysčio ir rezultatas maloniai nustebino – tualetas blizga kaip naujas.  Bet koks vonios kambario ar klozeto valiklis, randamas prekybos centruose, yra pilnas kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali kelti pavojų jums ir jūsų šeimai, jau nekalbant apie aplinką.
2023-09-10

Išgirdusi svetimos moters žodžius Palangoje nutarė nebetylėti: „Žmonės, gana“

„Visai neseniai ilsėjausi Palangoje. Tiesą pasakius, džiaugiuosi, kaip susitvarkė mūsų pajūris. Žinoma, visada galima rasti minusų ir piktintis, tačiau šį kartą aš norėčiau atkreipti visų žmonių dėmesį į mūsų pačių elgesį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Milda. Daugelis žmonių piktinasi, kad mūsų pajūryje nėra tualetų, tačiau juk tai nėra tiesa. Tikrai pajūryje yra įrengta nemažai tualetų, tačiau iki jų reikia nueiti.
2023-08-17

Į klozetą įpylė šio skysčio: dabar blizga lyg naujas

Klozeto valymas nėra pats maloniausias darbas, tačiau jis būtinas, norint, kad namai atrodytų tvarkingi, o vienas ekspertas pasidalijo paprastu būdu, kaip tai padaryti. Tai darbas, kurio visi mielai išvengtų, bet kai iš visų jėgų šveičiate dėmes iš klozeto, tikriausiai klausiate savęs, ar tikrai nėra paprastesnio būdo.
2023-08-11

Pamatytas vaizdas Pabradės kavinėje pribloškė: „Po to visą savaitę gydėmės“

Sunku patikėti, kad tai dar galima aptikti Lietuvoje, bet pasirodo galima. Ačiū skaitytojai už nuotraukas ir komentarą:  „Sveiki, užsukite i „Varnelę“ Pabradėje. Aš labai nusivyliau ten maistu, o kai užėjau į kavinės tualetą, mane pritrenkė. Kartu ir „turtas“, ir indus plauna. O už maistą sumokėjome 33 eur, bet po to visą savaitę gydėmės.“ Likę tik klozeto pamatai Tad kas išsiilgę iššūkių, rekomenduoju apsilankyti šioje kavinėje. Garantuoju, įspūdžiai išliks ilgam.
159 2023-08-03

Į tualetą nešatės telefoną? Turi jums labai liūdnų žinių

Itin išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams, dabar daugelis jais naudojasi net sėdėdami ant klozeto. Pasirodo, šį įprotį turi daugiau nei pusė pasaulio gyventojų. Ir nors gali atrodyti, kad nieko baisaus naršyti tualete, sveikatos ekspertai įspėja geriau to nedaryti. „Healthline“ proktologijos chirurgė dr. Karen Zaghiyan teigė, kad per ilgai sėdint ant klozeto didėja rizika susidurti su hemorojumi. „Hemorojus – tai į išangę ir iš jos išeinančių venų sankaupa. Visi turi hemorojų.
2023-07-28

Į tualetą įpylė šio skysčio: blizga kaip naujas

Visi mėgsta gudrybes, kaip lengviau susitvarkyti naudojant namuose turimas priemones. Vieni pjaustymo lenteles valo su druska ir citrina, kiti bananų žieve ištrina batus, kad šie blizgėtų. O valymo entuziastai atrado dar vieną paprastą gudrybę – į tualetą įpilti populiarų gėrimą, kad klozetas blizgėtų kaip naujas.  Tikėtina, kad namuose jau turite viską, ko reikia. Daugelis mėgsta kolą, tad jos neretai turi namuose.
2023-07-15

Moters elgesys lėktuve šokiravo keleivius: negalėjo patikėti, ką mato

Lėktuvo keleivės elgesys lėktuve šokiravo kitus keleivius, kurie negalėjo patikėti, ką mato – ji ėmė ir išsivalė dantis čia pat, nepakilusi iš savo vietos, užuot nuėjusi į netoliese esantį tualetą.  Keliauti lėktuvu dažnai būna nepatogu. Jūs esate šalia nepažįstamų žmonių per ankštose sėdynėse ir turite stengtis valandų valandas sėdėti kuo ramiau, kad nepradėtų skaudėti kojų.
2023-06-30

Šiukštu lėktuve nelieskite šių vietų: jos pačios purviniausios

Nors oro linijų bendrovės stengiasi palaikyti švarą lėktuvuose, didelis orlaivių parkas ir limituotas laikas švarinimuisi paprasčiausiai neleidžia dezinfekuoti visų paviršių. Todėl natūraliai kyla klausimas, kurios vietos lėktuve yra pačios purviniausios?  Remiantis „Travel math“ užsakytu mikrobiologiniu tyrimu, prie sėdynių atlošų esantys atlenkiami staleliai yra tikras bakterijų židinys.
2023-06-27

Aukštą kraujospūdį gali išduoti 1 įprotis tualete: pastebėkite laiku

Aukštas kraujospūdis yra vienas didžiausių insulto rizikos veiksnių. Dėl nepastebimų simptomų ir didelės rizikos jis vadinamas „tyliuoju žudiku“. Tačiau vos vienas įprotis tualete gali išduoti aukštą kraujospūdį – įsidėmėkite ir pastebėkite jį laiku. Aukštas kraujospūdis, dar vadinamas hipertenzija, yra ilgalaikė sveikatos būklė, susijusi su nuolat padidėjusiu kraujospūdžiu arterijose.
2023-06-27

Į tualetą įpylė 1 populiarų gėrimą: rezultatas nustebino

Švarą namuose mėgstantys šeimininkai dažnai prisigalvoja įvairiausių būdų, kaip ją palaikyti. Valant užsikimšusią kriauklę dauguma naudoja sodą ir actą, blizginant čiaupus ar dušo galvutes jas ištrina vašku, kad neliktų jokių vandens lašelių dėmių, o rūpinantis tualeto švara kai kurie imasi daugumai negirdėtos gudrybės. Pasirodo, palaikyti nepriekaištingą švarą padės vos 1 populiarus gėrimas.
2023-06-25

Suvalgius raguolį merginai lėktuvo skrydis virto košmaru: praverkė tualete

Amerikietė Chloe Chapdelaine birželio penktąją skrisdama iš Dubajaus į Los Andželą užsisakė maisto be glitimo, tačiau ji net neįtarė, koks sunkus ir varginantis skrydis jos laukia. Tinklaraštininkė amerikietė C. Chapdelaine serga celiakija.
2023-06-18

Atskleidė didžiausią tualeto valymo klaidą: dėl jos pageltonuoja

Ant klozeto sėdynių neretai atsiranda dėmės. To priežasčių yra daugybė – jos išsipurvina nuo šlapimo, dirbtinio įdegio, negyvos odos ir net kai kurių valymo priemonių. Nėra nieko blogiau nei dėmėta klozeto sėdynė, ypač, jei visame vonios kambaryje vyrauja nepriekaištinga švara, rašo express.co.uk. Valymo guru ponios Hinch, kurios pilnas vardas yra Sophie Hinchliffe, gerbėjai pasidalino metodais, kaip lengvai pašalinti geltonas dėmes nuo klozeto sėdynių.
2023-05-05

Šie ženklai tualete gali išduoti, kad jūsų sveikata nėra gera: pastebėkite laiku

Nors ir nelabai norisi žiūrėti į savo išmatas po tuštinimosi, tačiau jos gali daug atskleisti apie jūsų sveikatą. Išmatų forma ir dydis priklauso nuo virškinimo sistemos, todėl gali išduoti sveikatos problemas ar mitybos klaidas. Dr Nigma Talib, natūropatijos specialistė ir žarnyno ligų ekspertė, pasidalijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Kalbant apie tuštinimąsi, labai svarbu žinoti, kas jums yra normalu. Tai leis pastebėti bet kokius neįprastus pokyčius ir greitai imtis veiksmų.
2023-04-19

Atskleidė, ką reiškia trumpinys WC: pasirodo, kad daugelis to nežino

Tikėtina, kad jei kada nors teko naudotis tualetu viešose vietose, ant durų matėte raides WC, bet galbūt net nesusimąstėte, ką jos reiškia. Nemažai socialinės žiniasklaidos vartotojų liko nustebinti, sužinoję tikrąją WC prasmę. Atsakydamas į klausimą, ką iš tikrųjų reiškia terminas WC, vienas istorijos žinovas paaiškino, kad raidės iš tikrųjų reiškia „vandens klozetas“ (angl. water closet), o tai buvo būdas išvengti raudonavimo iš gėdos dar pirmaisiais viešųjų tualetų laikais, rašo mirror.co.
2023-04-04

Zelenskis: linkiu Putinui praleisti likusią gyvenimo dalį rūsyje, su kibiru vietoje tualeto

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis Jahidnės kaimo (Černihivo sritis) išlaisvinimo metinių proga aplankė mokyklą, kurios rūsyje rusų okupantai beveik mėnesį laikė taikius gyventojus įkaitais. Jis palinkėjo Rusijos prezidentui praleisti tokiomis sąlygomis likusią gyvenimo dalį. V. Zelenskis pabuvojo pačioje mokykloje ir jos rūsyje ir pabendravo su žmonėmis, kurie beveik mėnesį išgyveno rusų okupaciją.
89 2023-04-03

Šeima sukrėsta: mokyklos tualete Afrikoje nuskendo 3-metė

Sugniuždyta šeima iš Pietų Afrikos įtaria, kad bandoma užglaistyti nusikaltimą po to, kai mokyklos tualete nuskendo trejų metų mergaitė. Pranešama, kad Langalam Viki buvo dingusi visą dieną, o kitą dieną, kovo 7-ąją, Glen Grėjaus pagrindinėje mokykloje Glen Grėjaus mieste, Pietų Afrikoje, jos kūnas buvo rastas tualete, pranešama, kad ji nuskendo.
65
2023-03-24

Pamačiusi, ką kitos veikia vandens parke, Sandra išėjo žiaugčiodama: „Šlykštu“

„Prieš kurį laiką teko lankytis viename vandens parke Lietuvoje. Aš paklaikau užėjusį į tualetą. Negalėjau patikėti, kad tarp mūsų tiek daug moterų – nevalų. Nė kiek nebijau pripažinti – nesuprantu, kas dedasi“, –  rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Sandra. Atėjau į tualetą susitvarkyti, pakėliau klozeto dangtį ir negalėjau patikėti tuo, ką pamačiau.
2023-03-23

Mirusį vyrą po 12 dienų parduotuvės tualete radusi vilnietė išliejo širdį: „Eisiu iki galo“

Dvi savaites Vilniuje ieškotas vyras kovo 14-ąją rastas negyvas. Aiškėja, kad nuo vasario 28-osios ieškotas vilnietis mirė parduotuvės „Iki“ tualete, Mindaugo gatvėje. Naujienų portalui tv3.lt mirusiojo vyro žmona Julija trečiadienį papasakojo, kad šio įvykio ji tikrai ramiai nepaliks. „Eisime iki galo“, – sako ji.
390 2023-03-15

1 ženklas tualete vyrui išdavė klastingą vėžį: perspėja visus

Davidas Day iš Kembridžo pirmą kartą pastebėjo nerimą keliantį vėžio požymį 2013 metų gruodžio mėnesį. „Baigdamas šlapintis  staiga prisiminiau prieš metus per televiziją matytą NHS reklamą, – pasakojo Davidas. – Joje buvo aiškinama, kad kraujas šlapime yra šlapimo pūslės vėžio simptomas“. Pasak NHS, šlapimo pūslės vėžio simptomai yra: kraujas šlapime (hematurija), poreikis šlapintis dažniau, staigus noras šlapintis, deginimo pojūtis šlapinantis.
2023-03-07

Atsakė į amžiną diskusiją: kaip teisingai naudoti tualetinį popierių?

Įnirtingas diskusijas internete gali sukelti daugybė skirtingų temų, tačiau viena aršiausių pastaruoju metu tapo susijusi su tualeto reikalais. Teigiama, kad žmonės neranda vieningo atsakymo, kaip iš tiesų reikėtų taisyklingai nusišluostyti išsituštinus. Įsitraukę į diskusiją pasisakė ir medicinos specialistai.
2023-02-26

Klozetas blizgės lyg naujas: tereikia žinoti 1 triuką

Tualeto sėdynės valymas yra vienas nemaloniausių namų ruošos darbų, nes jei turite mažų vaikų arba mėgstate dirbtinį įdegį, ant jos gali likti daug dėmių. Ant tualeto sėdynių dažnai atsiranda dėmių, kurios susidaro dėl sąlyčio su kūno skysčiais, todėl jų valymas gali būti sudėtingas, bet tai padaryti būtina, rašo mirror.co.uk. Laimei, švaros entuziastai pasidalino patarimais, kaip nuo tualeto sėdynės pašalinti gelsvas dėmes.
2023-01-11

Į tualetą įpilkite šio gėrimo: rezultatas nustebins

Tualeto valymas – nemaloni užduotis. Laimei, yra būdas, kuris švarą padės užtikrinti nereikalaudamas didelių pastangų. Socialiniame tinkle „Instagram“ viena moteris pasidalino greitu ir paprastu sprendimu, kaip kovoti su sunkiais įveikiamomis tualete esančiomis dėmėmis, kad šis ir vėl spindėtų švara. Pasak moters, šiai gudrybei reikia vos vienos priemonės – kokakolos, kuri padės atsikratyti kalkių nuosėdomis ir kitomis kieto vandens paliktomis žymėmis.
2023-01-08

Rado, kaip spręsti moterų ir vyrų nesutarimus: pristatytas tualetas, kuris pats nuleidžia dangtį

Las Vegaso technologijų parodoje neregėti išradimai publikai pristatomi kasdien. Iš pradžių spalvą keičiantys automobiliai ar išmanieji vežimėliai, dabar – perlai-ausinės ir sprendimas, kaip išspręsti amžiną vyrų ir moterų nesutarimų priežastį. Prieš jūsų akis – perlų auskarai. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo lyg niekuo neišsiskirianti puošmena, tačiau šie auskarai – išmanieji. Ir pirmieji tokie. „Tai – Nova H1 auskarai, kuriuose įmontuotos bevielės ausinės.
2023-01-07

Šie ženklai tualete išduoda, kad jums laikas apsilankyti pas gydytoją: nenumokite ranka

Nors kalbėti apie tai yra gana nepatogu ir daugelį ši tema gali erzinti, tačiau jūsų išmatos gali pranešti apie įvairias sveikatos problemas. Normalu, kad Kalėdų laikotarpiu jūsų išmatos pasikeičia, nes valgote daug riebaus maisto. Tačiau nuolatiniai pokyčiai gali reikšti, kad laikas kreiptis į šeimos gydytoją, rašo express.co.uk. Gydytoja Deborah Lee iš „Dr Fox Online Pharmacy“ dalijasi, ko reikia vengti: „Sveikos išmatos yra rudos spalvos ir primena smailėjantį rąstą abiejuose galuose.
2022-12-30

Į klozetą įpylė 1 populiarų gėrimą: rezultatas nustebino

Jei yra bent vienas dalykas, kuris patinka visiems – tai kai namuose esantys daiktai gali būti naudojami kaip valymo priemonės. Štai triukas, kuris padės be vargo išvalyti klozetą. Tikėtina, kad šaldytuve jau turite viską, ko reikia. Jums tereiks populiaraus gėrimo „Coca-Cola“, kad klozetas atrodytų lyg naujas, rašo today.com. Tikriausiai jau esate susipažinę su „Coca-Cola“ skoniu.
2022-12-27

Nors kitiems juokinga, bet žinoti verta: atskleidė, kuri tualetinio pusė yra geroji

Jeigu kada sėdėjote ant klozeto ir svarstėte, kaip teisingai pakabinti tualetinio popieriaus ritinėlį, turime jums gerų žinių. Australijos vartotojų teisių organizacija CHOICE išsiaiškino, kuris būdas yra teisingas. Bendrovė, kuri aptiko 128 metų senumo schemą, kurioje tiksliai nurodyta, kaip reikia kabinti tualetinį popierių, patvirtino, kad ritinėlis turi būti kabinamas iš viršaus. 1891 m. rugsėjo mėnesio schema rodo, kad tualetinis popierius turi būti kabinamas iš viršaus.
221 2022-12-23
Į viršų