Markle laikoma gudresne už princesę Dianą: paaiškino, kodėl

Stewartas Pearce‘as buvo princesės Dianos vokalo mokytojas, bet jiedu labai susidraugavo ir princesė dažnai jam pasipasakodavo. Dabar jis nusprendė pasakyti, kokį esminį skirtumą mato tarp jos ir Meghan Markle.

Meghan Markle yra „sumanesnė“ už princesę Dianą, ir prieš tapdama karališkosios šeimos nare ji „padarė namų darbus“, sako Velso princesės draugas. Abiejų princesių panašumai jau ne kartą yra aptarti – abi jos per televiziją yra atvirai papasakojusios apie sunkumus, su kuriais susidūrė gyvendamos vadinamosios „Firmos“ viduje.

Markle laiko sumanesne

Tačiau buvęs princesės Dianos vokalo mokytojas ir patikėtinis sako, kad Meghan yra „sumanesnė“ už savo vyro mirusią mamą. Kalbėdamas „US Weekly“ tinklalaidėje „Royally Us“, Stewartas Pearce'as sakė, kad buvo nustebęs, kai sužinojo, kaip mažai patarimų Diana gavo prieš ištekėdama už Čarlzo 1981 metais.

„Nuo pat pradžių buvo labai keista, nuo pat 1981 metų, kad jai niekas daugelio patarimų nedavė“, – sakė jis. – „Karališkojoje šeimoje buvo savaime suprantama, kad tu jau užaugi šioje aplinkoje ir savaime viską žinai.“

Meghan į viską žiūrėjo kitaip

Dabar knygą apie princesę Dianą išleisti besiruošiantis vokalo mokytojas yra įsitikinęs, kad Meghan į viską žiūrėjo kitaip, rašoma dailystar.co.uk.

Jis sakė: „Juk tą patį matome su Meghan – ji gavo labai mažai patarimų, bet būdama sumani moteris, ji labai daug kuo domėjosi pati. Tuo tarpu Diana, man atrodo, kad ji buvo taip įsimylėjusi Čarlzą, kad tikėjosi jo pagalbos, ir esu tikras, kad daug jos ir gavo, bet tuo pačiu metu kartais ji jautėsi kaip išmesta į atvirą jūrą.“

Stewartas taip pat atskleidė, kaip iš pradžių nenorėjo imtis darbo su Diana dėl visų paparacių aplinkos, kurios ji nuolat buvo apsupta, bet kai ji jo paprašė asmeniškai, jis nebegalėjo atsisakyti. Kai daugybė jos sakomų dalykų kažkaip nutekėdavo į spaudą, jis tapo jos patikėtiniu.

„Ji pasakojo apie daugybę, daugybę savo išgyvenamų sunkumų“, – sakė jis, ir taip pat pridūrė, kad karališkosios šeimos moterų tarpe įvyko revoliucija: „Diana buvo vienas pirmųjų stiprių moteriškų pokyčių balsų, o dabar Meghan tampa dar vienu stipriu pokyčiu balsu.“


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-05-17 19:00:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvi nesulyginami moterys.
Atsakyti
-6

b
birutė
2021-05-17 18:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek galima apie ją rašyti.baisi moteris
Atsakyti
-6

V
Vida
2021-05-17 21:27:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gudrumas tėra vaikų proto pakopa toliau seka protas ir išmintis , taip, kad Markl tebėra pakibusi vaikystėje .
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų