Karališkosios šeimos ekspertai: Meghan manipuliuoja princu Harry

Karališkosios šeimos ekspertai teigia, jog Meghan Markle manipuliuoja princu Harry. Pasak jų, princas mano, kad pabėgęs iš karališkosios šeimos rado laisvę, tačiau iš tiesų taip nėra.

Karališkasis komentatorius Richard Fitzwilliams mano, kad princas Harry yra „įkalintas“ Meghan ir to pats nesupranta.

„Jam atrodo, kad jis rado laisvę. Bet realybėje panašu, kad jis tampa vis labiau ir labiau jos įkalintas ir pats to dar nesuprato“, - laikraščiui „The Sun“ kalbėjo Fitzwilliams.

Princas Harry ketvirtadienį dalyvavo tinklalaidėję „Armchair Expert“. Interviu metu jis papasakojo, kad karališkoji šeima jau dabar jaučiasi labiau atsipalaidavę.

Pasak Harry, jie su Meghan susitiko prekybos centre, kur iš skirtingų skyrių susirašinėjo žinutėmis. „Jis mums sako, kad jie apsimetė paprastais žmonėmis prekybos centre, kurie vienas kito nepažįsta ir aišku sulaukė keistų žvilgsnių.

Jis sako, kad žino, kas yra princesė, nes jam tai pasakė Meghan. Manau lengva daryti išvadą, kad jis nebegalvoja už save. Panašu, kad ji galvoja už jį. Tai liūdna, bet akivaizdu“, - kalbėjo Fitzwilliamsas.

Interviu metu princas Harry kalbėjo apie tėvystę ir sakė, kad jo tėvas „kentėjo“ negaudamas tėvų karalienės ir princo Philipo dėmesio. Pasak Harry, Čarlzo vaikystės traumos darė įtaką ir tam, kaip jis augino savo vaikus.

„Nemanau, kad jį galima kaltinti. Nebadykime pirštais ir nekaltinkime. Bet kalbant apie tėvystę, jei aš patyriau kažką negero dėl to, ką vaikystėje patyrė mano tėvas, užtikrinsiu, kad sulaužyčiau šį ciklą. Nenoriu to perduoti savo vaikams“, - teigė Harry.

Princas Čarlzas penktadienį dalyvavo renginyje Kardife. Klausimus apie sūnų jis ignoravo. 


Rašyti komentarą...
P
Pienė
2021-05-16 18:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Intrigų meistrė, laisvo elgesio madam.
Atsakyti
-2

D
Dede
2021-05-16 16:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bile jam gerai, o gal princui patinka valdingos moterys, gal jis dziaugiasi tuom kad yra po padu - galvoti nereikia, prisiimti atsakomybes nereikia, viska uz tave nusprendzia ir ivykdo.
Atsakyti
-1

T
Taip
2021-05-16 15:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi ir durnam matosi kad tas teliukas yra markles valdomas.ir visa seima sukirsino
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų