Princas Čarlzas gudresnis, nei atrodo: pykdamas ant Markle nušaus du zuikius vienu šūviu

Izoliuodamas Harį ir Meghan, Princas Čarlzas „vienu šūviu nušauna du zuikius“. Princas Čarlzas tebepyksta ant Hario dėl interviu Oprai Winfrey, o karališkai temai skirtoje tinklalaidėje spėliojama, kad ilgalaikėje perspektyvoje Velso princui tai būtų naudinga.

Teigiama, kad mažindamas monarchiją ir išstumdamas Harį, princas Čarlzas gali „vienu šūviu nušauti du zuikius“. Hario tariama nesantaika su karališkaja šeima atsirado po skandalingojo interviu Oprai Winfrey.

Haris teigia, kad pastaruosius keletą  mėnesių su tėvu beveik nebendravo, o grįžęs į JK princo Philipo laidotuves, suprato, kad yra „išstumtas“.

Puikiai tinka planui sumažinti karališką šeimą

Tačiau, jei santykiuose tebėra trintis, spėjama, kad Hario izoliavimas kuo puikiausiai tinka princui Čarlzo planams sumažinti „Firmos“ apimtis.

Kai taps Karaliumi, Čarlzas tikisi, kad karališkoji šeima bus mažesnė. Pašalinus Harį ir Meghan, tikslas būtų pasiektas. TV žurnalistė tinklalaidėje „Royally us“ kalbėjo apie teiginius, kad Čarlzas tebepyksta dėl interviu Oprai, rašo dailystar.co.uk

„Hariui grįžus į JK princo Philipo laidotuvėms, nebuvo pasiekta jokios pažangos. Princas Čarlzas labai, labai pyksta dėl atviro interviu“, − sakė ji.

Galiausiai laimės princas Čarlzas

Tačiau jos kolegė Mulshine, atidžiai sekanti karališkosios šeimos gyvenimą, teigia, kad išstūmus Harį, galiausiai laimės princas Čarlzas.

Ji sakė: „Manau, kad tikrai nebuvo lengva užsiminti apie šią temą, nes dėmesio centre buvo princo Philipo laidotuvės. Žinoma, visiems aišku, ko siekia princas Čarlzas – sumažinti monarchų skaičių ir spėjama, kad taip jis vienu šūviu nušaus du zuikius“.

Christina pritarė, kad „Čarlzas galimai siekia išstumti Harį“.

„Antra vertus, Haris atsiribojo pats, nepanoręs likti su jais, ir nemanau, kad jam tai labai rūpi.  Jis nebepalaiko santykių su tėvu, bet ne su būsimu karaliumi“, − pridūrė ji.


Rašyti komentarą...
O
Oja
2021-05-14 17:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir koks čia jūsų rūpestis geltoji spauda? Tv3 portalas kaip turgaus davatka.
Atsakyti
-10

T
Tiesiog
2021-05-14 17:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga...Patys pridirbo, o dabar apie išstūmimą kalba.Bet tai gali būti žurnalistų provokacijos ir dar giliau , o ne tėvo pyktis
Atsakyti
-12

E
Elzė
2021-05-15 09:05:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie jie karaliai jei riejasi, kaip anglai ligoniai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų