Spėliojama, kaip Harry ir Meghan pavadins savo vaikelį: vienas vardas turi mažiausiai šansų

Šią vasarą princas Harry ir Meghan Markle susilauks antro kūdikio. Prieš keletą savaičių pora patvirtino, kad Meghan laukiasi mergaitės, taigi antrąjį gimtadienį atšventęs pirmagimis Archie netrukus turės sesutę. Lažybų punktai jau ūžia statymais, koks gi bus mergaitės vardas.

Nors iki šiol visi buvo įsitikinę, kad pora savo dukrą pavadins princesės Dianos garbei, dabar jau spėliojama, kad bus žengtas kur kas apsukresnis žingsnis. Manoma, kad Harry ir Meghan gali rinktis pagerbti ir Anapilin išėjusį senelį princą Philipą ir dukrą pavadinti Philippa.

Šeimos gerbėjai įsitikinę, kad Meghan ir Harry rinksis iš trijų vardų – Philippa, seneliui pagerbti, Diana, pagerbti princo mamai ir, žinoma, Elizabeth – norint pagerbti karalienę.

Lažybų punktų „Ladbrokes“ atstovė Jessica O’Reilly tvirtino, kad po princo Philipo mirties lažybų statymai vardui atspėti kardinaliai pasikeitė.

„Žinoma, nebūtų didelė staigmena ar netikėtumas, jei jiedu dukrą pavadintų Diana. Tuo labiau, šiais metais bus minimas ir princesės Dianos jubiliejus. Tačiau labiau tikėtina, kad Diana liks tik antruoju vardu. Labiausiai tikėtina, kad mergaitė bus pavadinta Philippa ar panašiomis šio vardo interpretacijomis. Ir, deja, bet mažiausiai tikėtina, kad jai būtų suteiktas Elizabeth vardas“, – kalbėjo moteris.

Lažybų punktuose vyrauja šie galimi Meghan ir Harry dukters vardai:

Philippa, Diana, Elizabeth, Allegra, Alexandria, Grace, Emma, Rose, Alice ir Victoria.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų