Princas Haris sulaukė dar vieno skaudaus poelgio: šį kartą iš artimo draugo

Princas Haris tikėjosi Italijoje niekieno nematomas ramiai pasivažinėti motociklu su kino žvaigžde George‘u Clooney‘iu, bet sulaukė neigiamo atsakymo, nes neseniai buvo patekęs į avariją.

Šaltinių teigimu, George'as Clooney‘is neigiamai atsakė į princo Hario kvietimą kartu pasivažinėti motociklais, nors G. Clooney‘is ir buvo pakviestas į judviejų su Meghan vestuves.

Teigiama, kad Haris tikėjosi su Holivudo žvaigžde kartu praleisti dieną, bet aktorius lipti ant motociklo nenorėjo, nes neseniai buvo patekęs į avariją.

Bendras pomėgis – motociklai

Kai Haris su Meghan persikraustė į Kaliforniją, jiedu pasiryžo susidraugauti su kitomis šeimomis – Clooney‘iais ir Obamomis. Holivudo aktorius su žmona dalyvavo karališkosiose vestuvėse Vindzore, o neseniai išleistoje Hario ir Meghan biografijoje, pavadintoje „Beieškant laisvės“, aiškiai rašoma, kad pora ne kartą leido laiką G. Clooney‘io ir jo žmonos kompanijoje, nepaisant to, kad visi jie nebuvo pažįstami iki Hario ir Meghan vestuvių, rašoma dailystar.co.uk.

Panašu, kad Haris su George‘u atrado bendrą pomėgį – motociklus, todėl Haris su Meghan kartą atskrido į aktoriaus nuosavą vilą prie Komo ežero Italijoje. Pora ten skrido privačiu lėktuvu iš Londono į Milaną, iš kur juos pasiėmė nežymėtas automobilis ir nuvežė į vilą.

Knygoje rašoma, kad Haris taip norėjo pažymėti savo meilę motociklams, kuria dalijasi ir su G. Clooney‘iu, bei tikėjosi, kad galės pasivažinėti vienu iš G. Clooney‘io kolekcijos motociklų.

Deja, aktorius jo pasiūlymo atsisakė, nes anksčiau šiais metais, filmuodamasis TV seriale „Catch–22“ Sardinijoje, jis pateko į motociklo avariją. 


Rašyti komentarą...
W
WC
2021-05-17 16:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ,kad jis jau ne princas, jis dabar eilines negres vyras.....
Atsakyti
-17

.
.
2021-05-17 22:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur cia tas skaudus smūgis.Ar,kad susižeidęs ant motociklo nesėdo.Bet lietuviams-avingalviams tinka bet kas,svarbu kuo kvailiau pakomentuoti.
Atsakyti
-3

L
Lora
2021-05-17 22:57:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
bijo,nes kitas interviu gali būti apie juos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų