Princas Haris išdavė pikantišką jo ir Markle paslaptį: to nežinojo niekas

Vienas pirmųjų princo Hario ir Meghan Markle susitikimų buvo beveik kaip iš Holivudinio serialo. Sasekso hercogas sakė, kad vienas pirmųjų slaptų susitikimų su Meghan įvyko prekybos centre, apsimetant nepažįstamaisiais.

Haris taip pareiškė po to, kai sulaukė klausimo, ar augdamas darė įprastus dalykus – žiūrėjo filmukus, apsipirkinėjo, nes prieš tai savo gyvenimą princas Haris prilygino „Trumano šou“ ar zoologijos sodui.

Hercogas pasakojo, kad jis lankėsi prekybos centre su mama, princese Diana, vos kelis kartus, nes visuomet aplink sukiojosi paparaciai. 

„Pirmą kartą, kai mes su Meghan susitikome, kad ji atvyktų ir liktų pas mane, susitikome prekybos centre Londone, apsimesdami, kad nepažįstame vienas kito, todėl siuntėme vienas kitam žinutes iš skirtingų vietų. Buvo žmonių, kurie keistai žiūrėjo į mane, priėjo, pasisveikino, o aš rašiau Meghan „Ar tai tu?“, o ji parašė „Ne, tau reikia kepimo popieriaus“. Pagalvojau, gerai, kur kepimo popierius?“, – juokavo Haris.

2 metų sūnaus Archie tėvai laukia antrojo vaiko – dukros. Haris atviravo apie nelengvą darbą, kurio prireikė, kad galėtų kovoti su savo traumomis ir įsitikintų, kad neperduos to kaip tėvas, rašo „The Huffington Post“.

„Jei aš patyriau kažkokį skausmą ar kančią, dėl skausmo ar kančios, kurią galbūt patyrė mano tėvas ar tėvai, aš įsitikinsiu, kad nutraukiau tą ciklą, neperleisčiau jo iš kartos į kartą. Yra daug genetinio skausmo ir kančios. Mes, kaip tėvai, turėtume kuo daugiau stengtis pasakyti: „Žinote, ką? Tai nutiko man. Aš įsitikinsiu, kad taip nenutiks tau.“

Haris sakė, kad viskas priklauso nuo jo supratimo ir keliamo sau klausimo, kaip pakeisti tai, kad nepersiduotų vaikams. 

„Na, aš esu čia. Su šeima perskėliau į JAV. Tai nebuvo mano planas! Bet kartais reikia priimti sprendimus ir pirmiausiai galvoti apie savo šeimą ir psichinę sveikatą“, – kalbėjo princas Haris.


Rašyti komentarą...
B
Bezeme
2021-05-16 19:41:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones neskubekite teisti Hario.Argi smagu kanarelei net ir auksiniame narvelyje?Ji geriau skraidytu laisveje,sleptusi lyjant po slapiom medzio sakom.Taip ir cia.Liko naslaiciu 10m.,tevas savo meile skyre slapstydamasis Kamilai.Jis anksti pajuto neapykanta tevui del Dianos skriaudu,zuties ir t.t.Todel graudu skaityti komentarus su izeidineiimais-rudis,tai vel kazkas.Jis jaunas zmogus,suvokes ,kad pasaulis yra idomus,jaunimui atviri visi keliai.Todel neteiskite jo grieztai.....
Atsakyti
-6

U
UK
2021-05-16 14:57:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailetinas Haris - niekaip nesuvokia, kad nebutu kiles is karaliskos seimos nebutu idomus nei Marklei, nei ziniasklaidai. Dabar darosi kapitala juodindamas savo seima. Garbingas zmogus nenestu siuksliu is namu - iseitu ir gyventu SAVO gyvenima, nesigreziodamas i praeiti.
Atsakyti
-19

V
Vygis
2021-05-16 15:14:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trenerio vaikui ne vieta karališkoje šeimoje
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų