Markle ir princas Haris vėl pribloškė savo elgesiu: kiti reikalauja jiems atimti titulus

Princui Hariui davus kontraversišką interviu vienoje tinklalaidėje, kurioje jis savo gyvenimą lygino su „Trumeno šou“ ir teigė patyręs „genetinį skausmą“, dabar kyla diskusijos.

Komentatoriai teigia, kad „labai mažai tikėtinas“ būtų karalienės sprendimas atimti Meghan Markle ir princui Hariu karališkuosius titulus. Šios diskusijos prasidėjo tada, kai princas Haris davė kontraversišką interviu vienoje tinklalaidėje. Jos vedėjui Daxui Shepardui jis sakė, kad jo gyvenimas primena filmą „Trumeno šou“ ir teigė kentęs „genetinį skausmą“.

Įžeidė karališkosios šeimos patarnautojus

Panašu, kad jo komentarai įžeidė kai kuriuos karališkosios šeimos patarnautojus, kurie mano, kad už tai jam ir Meghan turėtų būti atimti karališkosios šeimos titulai. Praėjusiais metais pasitraukę iš viešo karališkosios šeimos gyvenimo jiedu jau nuo savo vardų nusibraukė kreipinius „Jo (jos) karališkoji didenybė“.

Paklaustas apie titulų klausimą, „talkRadio“ karališkosios šeimos reikalų korespondentas Rupertas Bellas teigė, kad toks karalienės sprendimas yra „labai mažai tikėtinas“. Jis sakė: „Karalienė juos jiems davė kaip vestuvių dovaną, todėl manau, kad jai būtų labai sunku titulus iš jų atimti, turint omenyje progą, kuria jie buvo suteikti. Reikia nepamiršti, kad jie turi tris skirtingus titulus – ne tik Sasekso hercogo ir hercogienės. Manau, kad tai būtų kraštutinė priemonė, kuriai būtų privalomas karalienės pritarimas.“

R. Bello teigimu, konstitucijoje numatyta, kad norint iš poros atimti karališkuosius titulus prireiktų ir balsavimo parlamente. Pastaruoju metu kalbama, kad Haris ir Meghan titulus pasiliko tik komerciniais tikslais. Karališkosios šeimos narių darbų jie atsisakė dar 2020 metų kovo mėnesį, o tuomet savo sprendimą patvirtino išsikraustydami gyventi į Kaliforniją, rašoma mirror.co.uk.

Princas Haris pradėjo dirbti versle

Šiuo metu antrosios atžalos besilaukianti pora nuo to laiko jau sudarė multimilijonines sutartis su „Netflix“ ir „Spotify“. Princas Haris taip pat pradėjo dirbti versle – jis vadovauja psichinės sveikatos apsaugos srities startuoliui.

REKLAMA

Jo interviu tinklalaidei su Shepardu sukėlė nepasitenkinimą karališkosios šeimos patarnautojų tarpe, kurie sako, kad jiems nepatinka princo tonas. Kritikuodamas savo paties tėvą ir, netiesiogiai, net ir karalienę, Haris sakė, kad jam teko išgyventi „tam tikrą skausmą ar kančią“ dėl jo tėčio patirčių vaikystėje. R. Bellas vėliau dar kartą patvirtino, kad titulų atėmimas Sasekso hercogams negresia, pat pažymėjo, kad akivaizdžiai kiti karališkosios šeimos nariai pyksta.

Jis sakė: „Manau, kad tai atspindi gilų vidinį pykti Hario ir Meghan atžvilgiu, ypač dėl to, kaip princas kalbėjo apie šeimą. Manau, kad daugelis žmonių iš „Firmos“ jaučia frustraciją, žinodami, kad nieko negali pasakyti, bet Haris, regis, nenustoja skųstis savo šeima... Tai tikra viešųjų ryšių ataka, nukreipta prieš tuos žmones, kuriems Haris ir Meghan dirba!“

Hario komentarai tinklalaidėje pasirodė netrukus po to, kai Meghan paskelbė išleidžianti naują knygą vaikams. Kurioje pasakojama apie tėvo ir sūnaus ryšį.


Rašyti komentarą...
B
Brudai
2021-05-19 18:46:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
abu besmegeniai, be garbės ir pagarbos artimiems savo
Atsakyti
-15

G
Grobis
2021-05-19 18:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai pagal protą Harry yra nesubrendęs išlepintas paauglys - pagyvenusios amerikonų vyrų rimtai tratintos Meghan grobis.
Atsakyti
-17

C
Cha
2021-05-19 17:48:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks įspūdis, kad Haris yra nėščias, o ne jo žmona!
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų