Princas Haris meta skaudžius kaltinimus karalienei: kiti tai vadina šeimos teršimu

Karren Brady sako, kad kaltindamas Karalienę „genetiniu skausmu“, princas Haris nebesusigaudo situacijoje.

Baronienei Karren Brady palengvėjo, kai savo laikraščio skiltyje pavadino princą Harį „nebesigaudančiu situacijoje“. TV šou „Mokinys“ žvaigždė tvirtina, kad Haris taip įsijautė į savo gyvenimą Los Andžele, kad jau nebesuvokia bendro vaizdo, rašo dailystar.co.uk.

52-ų Karren sako, kad Haris yra taip apakintas, jog  dėl savo motinos mirties skausmo kaltina Karalienę ir tėvo auklėjimą.

Toliau teršia karališkąją šeimą 

Savo sekmadieninėje dienraščio The Sun skiltyje verslininkė Karren rašo, kad po interviu Oprai Winfrey britai apie Hario ir Meghan nuoskaudas karališkajai šeimai sužinojo per daug. Savaitės pradžioje spauda rašė, kad Haris atvirai kalbėjo apie psichinę sveikatą ir nepakankamai gedėtą princesės Dianos netektį. Karren princą vėl užsipuolė savo paskutiniame straipsnyje.

Ji rašė: „Yra daugybė įžymių žmonių, gebančių gyventi kukliai. Galų gale, jis galėtų nusipirkti mažesnį namą, nebežarstyti interviu, nešmeižti savo šeimos ir gyventi kaip „paprastas milijonierius“, vengdamas viešumos. Žinoma, jei tik panorėtų“.

Karren pridūrė, kad Haris ir Meghan toliau teršia karališkąją šeimą, tačiau nepaisant nesveikų santykių su institucija, iš to užsitikrina multimilijoninius sandorius.

„Išnaudodamas savo karališkąjį statusą, jis juos vis tiek dergia“, – pridūrė ji.

„Kaip jis nesuvokia, kad, duodamas interviu televizijai ir tinklalaidėms, guodžiasi, jog nekenčia rampų šviesos, tačiau pats iš ten net neketina trauktis?“, − įgėlė ji.

Nors pereitų metų sausio mėnesį Haris ir Meghan pareiškė, kad nebenaudos savo karališkųjų titulų, tačiau jie toliau „eksploatuoja savo karališkąjį statusą“.

Jaučiasi lyg dalyvautų „Trumeno šou“ ir gyventų zoologijos sode

Vienoje tinklalaidėje Haris pasakojo, kad jaučiasi lyg dalyvautų „Trumeno šou“ ir gyventų zoologijos sode. Jis tvirtino, kad jau sulaukęs 20 jis norėjo atsisakyti karališkųjų pareigų, nes matė, „ką visa tai padarė jo mamai“.

REKLAMA

Kalbėdamas apie savo naująjį gyvenimą Amerikoje, Haris gyrėsi, kad pagaliau gali su sūnumi pasivažinėti dviračiais ir galiausiai pasijausti laisvu žmogumi.

Jis labai atvirai kalbėjo apie auklėjimą: „Jutau skausmą ir kančią dėl to, kad mano tėvas ar mano tėvai juto skausmą ir kančią, bet aš noriu nutraukti tą grandinę“.

Tinklalaidė pasirodė prieš naują Hario ir Opros Winfrey dokumentinę seriją „Manasis aš, kurio tu nematai“, kurią netrukus planuojama rodyti per Apple TV. Joje Haris su Oprah toliau diskutuos apie psichinę sveikatą ir Hario kovą.


Rašyti komentarą...
C
Cha!
2021-05-18 16:02:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar neatsitiks taip, kad pasauliui bus pranešta, kas visgi Hario tikrasis tėvas??? Kilmingo kraujo asmuo taip nesiegia su savo gimine, kaip tą daro Haris!
Atsakyti
-28

N
Nesamones,
2021-05-18 19:19:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isties,Haris perzenge visas rimas.Vazinetis dviraciu mat negalejo budamas princu.Kalba nesamones.
Atsakyti
-12

P
Povas
2021-05-18 18:40:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau seniai reikėjo atlikti DNR ir galbūt šveisti gegužių ką iš lizdo.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų