Princo Charleso asmeninio gyvenimo paslaptis: atskleista, dėl ko vyras būna labai priekabus

Karališkosios šeimos asmeninio gyvenimo paslaptys – Britanijos gyventojams įdomios iki smulkmenų. Ne visuomet viešumoje besišypsantys šeimos atstovai tokie pat malonūs yra ir už uždarų namų durų. Paaiškėjo, kad, pavyzdžiui, princas Charlesas yra labai priekabus jam gaminamo maisto atžvilgiu.

Velso princas nelinkęs eksperimentuoti su skoniais ir dažniausiai savo mėgiamus produktus reikalauja valgyti kiekvieną dieną. Jie, žinoma, turi būti paruošti nepriekaištingi.

Kadangi karališkuosiuose rūmuose sukasi ne vienas privatus virtuvės šefas, kuris gali išpildyti net įmantriausias užgaidas, deja, ne visi šia galimybe naudojasi. Princas Charlesas ne kartą yra pavadintas itin neįdomiu ir netgi nuobodžiu, kai kalba pasisuka apie patiekalus.

Mėgstamiausias princo patiekalas – sūriu užkepti kiaušiniai. Ir, nors britų dešimtmečiais pamėgtas patiekalas skamba itin paprastai, kiekvienas naujas šeimos virtuvės šefas sulaukia griežto raštelio – šis patiekalas turi būti gaminamas iš išskirtinai ekologiškų ingredientų.

Beje, būtent kiaušiniai yra tas produktas, be kurio būsimasis karalius negali įsivaizduoti savo kasdienybės. Kasdien, kad ir kas benutiktų, princas suvalgo vieną virtą kiaušinį.

Vis dėlto, princo skonis maistui gerokai labiau išlavintas, nei galėtų skambėti. Idealus patiekalas princui – laukinių grybų risotto su aviena. Tačiau ir čia galioja griežta sąlyga – laukiniai grybai privalo būti surinkti tik iš jam priklausomų žemių.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2021-05-19 09:14:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nukvakusio seno ožio isidirbinejimai, jie ten ant tiek ispizdeja, kad nebežino kaip isidirbinet, tinginių, veltedziu sutve
Atsakyti
-6

I
Irena
2021-05-19 14:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas princas jau nežino kur savo smegenys įkišti ,matai turi būti nepriekaištingas maistas ,tai kas jam trukdo nueiti prisirinkti grybų ir išsikepti su kiaušiniu ,tegul pats ir issikepa vistiek nieko ir nedaro,jo motina jam per daug į sikna sulindus ,jau kuiliui 70 dar nuo motinos siknos nenulipa ,būčiau jo motina jis man pats ėsti darytus toks snarglys,ir mokėtu alimentus visiems nesantuokinis vaikams,o beje virtualus mentė kuilis ne įžeidimas o vyrų gyvenimo būdas ir šitų nesąmonių nesiuskit,nes jau irgi svaigstat neturėdami kuo uzsiimti
Atsakyti
-2

J
JimBeam
2021-05-19 17:45:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Musmirių jam. Daugiau neišsi... isinėtų veltėdis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų