Mamos skausmui ribų nėra: ta pati liga pasiglemžė sūnaus ir vyro gyvybes

Iš Jorko kilusios Marie Hughes šeimą užklupo smūgis po smūgio – smegenų vėžys pasiglemžė jos antrą vaiką vos metai po to, kai dėl tos pačios priežasties neteko vyro.

Ji vis dar gedėjo 49-erių vyro Ian‘o praėjusiais metais, kai jos sūnui Milo diagnozuotas smegenų vėžys. Naujienos sukrėtė po to, kai 2014-aisiais ji neteko 9-mečio sūnaus Oskaro.

Po vyro mirties neteko ir sūnaus

Dabar moteris neteko 5-erių Milo, kuris paliko pasaulį apsuptas mamos ir dviejų vyresnių brolių Seb‘o ir Lucas‘o.

Moteris teigia, kad paskutinės minutės su sūnumi buvo pripildytos meilės, istorijų ir net juoko.

„Mes liūdime, tačiau visi nuostabūs prisiminimai, kuriuos turime, yra verti skausmo, kurį jaučiame. Šeimos ir draugų palaikymas buvo didžiulis. Visi kalbėjo, koks malonus ir suprantantis buvo Milo ir koks džiaugsmas būti su juo. Mums labai patiko klausyti jo klasės draugų istorijų apie tai, kaip jis visada galvojo apie kitus ir buvo kupinas džiaugsmo“, – pasakojo mama.

Praėjusį rugsėjį moteris pasakojo, kad, nepaisant plaukų slinkimo, Milo atrodė sveikas ir aktyvus berniukas, bet turėjo kelis smegenų auglius, kurie sukeldavo tokį galvos spaudimą, jog jis visam laikui prarado regėjimą ir klausą vienoje ausyje, rašo „The Sun“.

Vieną naktį Milo atėjo pas mamą ir pasakė, kad nenori mirti, tačiau ji nieko sūnui negalėjo pažadėti.

„Bet mes turime gražių akimirkų, kai kiekvieną vakarą sakome, kaip mylime vienas kitą. Arba kai jis laiko mano galvą savo rankose ir sako, kad esu švelniausia mama pasaulyje. Aš jam sakau, kad jis drąsiausias berniukas, kurį pažįstu“, – prisiminė M. Hughes.

Sūnui Milo smegenų vėžys diagnozuotas prabėgus vos savaitei po jo tėčio Ian‘o, kuris mirė nuo glioblastomos, laidotuvių.

Jų sūnus Oskaras mirė 2014 metais, po ilgo gydymo nuo medulloblastomos. Gydytojai ligą sūnui diagnozavo 2013metais, tirdami išsekimo priežastis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų