Mama atskleidė tobulą gudrybę – namai kvepės ilgai ir skaniai

Ponios Hinč gerbėja papasakojo, kaip iš seno namų kvepalų buteliuko su pagaliukais ir skalbinių minkštiklio neišleidžiant pinigų pasidaryti dar ilgai veiksiantį kvapų difuzorių.

Savo vaizdo įraše „TikTok“ naudotoja „@nic0075“ parodė, kaip pernaudoti seną namų kvepalų buteliuką su pagaliukais, kai kvapieji aliejai iš jo išgaruoja. Užuot kvepalus tiesiog išmetusi, ji išima pagaliukus iš buteliuko ir į jį pripila savo mėgstamiausio skalbinių minkštiklio.

Tada dangtelį minkštiklio ji atskiedžia vandeniu, vėl sudeda pagaliukus į vidų ir pastato buteliuką į jam skirtą vietą ant palangės, kur jis ir toliau skleidžia malonų kvapą po visus namus, rašoma dailystar.co.uk.

„TikTok“ naudotoja ragino neišmesti senų namų kvepalų buteliukų ir pridėjo grotažymę „hinch“, nurodydama, kad yra viena iš žymiosios švaros guru ir instagramo influenserės ponios Hinč gerbėjų – jos tikrasis vardas yra Sophie Hinchcliffe.

Šį vaizdo įrašą žiūrėjo ir komentavo daugybė žmonių, sakančių, kad metodą būtinai išbandys ir patys. Jo autorė pridūrė, kad pagaliukus minkštiklyje ji laiko jau daugelį savaičių, ir pelėsis tikrai nesiformuoja.


Rašyti komentarą...
V
V.
2021-03-08 11:20:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įpilti tos vėžį sukeliančios chemijos ir mėgautis...kam to reikia?verčiau nusipirkti kokybiško eterinio aliejaus jų tereikia kelių lašų,tuomet įpilti į purškiklį.ir oras gaivus ir drėkinama patalpa.
Atsakyti
0

D
Diana
2021-03-12 09:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekvepia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų