Mama atskleidė indaplovės valymo paslaptį: spindės lyg nauja

Mama atskleidė paprastą trijų žingsnių metodą, kad indaplovė tviskėtų švara.

Dažnai indaplovių, skirtingai nei kitų buitinės technikos prietaisų, pavyzdžiui, orkaičių, valymui neskiriama pakankamai dėmesio. Bet Carolina McCauley sako, kad tai ne mažiau svarbu, jei norite, kad jūsų orkaitė veiktų nepriekaištingai, nes joje dažnai pradeda kauptis nešvarumai ir įvairios nuosėdos.

Dviejų vaikų mama iš Perto, Australijos, šiuo metodu pasidalino savo "TikTok“ paskyroje, sakydama, kad tokį valymą reikėtų padaryti kartą per mėnesį, rašoma dailystar.co.uk.

Moteris tiesiog dosniai pabarsto valgomosios sodos indaplovės apačioje, po apatiniu stalčiumi. Ji rekomenduoja indaplovę taip palikti valandai, kad soda „visiškai susigertų“, o tuomet įjungti ją intensyviausiu režimu. Praėjus pusei jo laiko, į indaplovę reikia įpilti du puodelius baltojo acto, ir leisti pabaigti plautis. Plovimui pasibaigus ir atsidarius indaplovės durelėms ji turėtų tiesiog tviskėti švara. Actas padeda suskaidyti visus indaplovėje esančius nešvarumus, o valgomoji soda pašalina dėmes ir suteikia gaivaus kvapo.

Jos įrašo komentarų skiltį užplūdo daugybė žmonių, sakančių, kad nekantrauja išbandyti šį metodą. Vis dėlto, kai kurie rašė, kad rūgštingas actas gali pakenkti guminėms indaplovės detalėms. Tačiau pasak tinklapio mamasuds.com, baltąjį actą visiškai saugu naudoti guminėms buitinės technikos tarpinėms ir kitiems komponentams, pagamintiems iš polipropileno, silikono, chlorofluormetano ar gryno teflono, o taip pat ir iš butilo sintetinės gumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų