actas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „actas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „actas“.

Mikrobangų krosnelėje pašildykite šį mišinį: blizgės lyg nauja

Actą galime rasti kiekvieno namuose, jis ne tik naudojamas kaip prieskonis, maistui suteikiantis ypatingą skonį ar kaip marinatų dalis, bet gali puikiai pasitarnauti buityje. Šis paprastas ir nebrangus produktas gali padėti išspręsti daugelį buitinių problemų, nuo valymo iki kvapų neutralizavimo. Tad norime pasidalinti acto panaudojimo būdais, kurie palengvins kasdienes buities problemas. Kaip išsirinkti actą? Parduotuvėse acto pasirinkimas didelis: nuo baltojo iki vyno acto.
2024-06-20

Plokščios žemės teorija tikintis Žilvinas laisvalaikiu baido vaiduoklius: štai, kaip jis tai padaro

Žmonės tiki visokiais keistais dalykais. Tik kiek iš jų ryžtasi savo tikėjimą įprasminti garindami actą? Žilvinas Užkuraitis tiki, kad žemė plokščia, o už jos ribų tebegyvena dinozaurai. Tiki, kad pučiant kriauklių dūdas išvaikomi vaiduokliai. Dar tiki, kad acto garinimas valo dangų nuo „chemtreilų“ – taip saugo žmones ir žemę.

Pelėsio neliks nė žymės: štai, kas padės

Ekspertė atskleidė, kad naudojant įprastą valymo priemonę pelėsio šalinimui iš tikrųjų galite tik paskatinti pelėsio veisimąsi ir dauginimąsi. Daugybėje namų atėjus šaltiems ir drėgniems orams dažnai atsiranda pelėsis. Jis gali ne tik sugadinti jūsų turtą, bet ir sukelti daugybę sveikatos problemų, pavyzdžiui, čiaudulį, slogą, paraudusias akis ar odos bėrimą.
2024-04-23

Skruzdėles išvarykite greitai ir lengvai: štai, kas padės

Daugelis sodininkų turi problemų su kenkėjais, įskaitant skruzdes. Jei norite sužinoti, kaip atsikratyti skruzdėlių sode nenaikinant augalų, čia rasite keletą naudingų patarimų. Pateikiame keletą puikių natūralių būdų, kaip naikinti skruzdes arba jas atbaidyti, nesunaikinant augalų ekosistemos. Skruzdėlės yra ir vienodai svarbios vienam sodui, ir kenksmingos.
2024-04-14

Puode nesuskils nė vienas kiaušinis: šis patarimas veikia 100 proc.

Visiems yra tekę tai patirti – norėdami išvirti tobulą kiaušinį, nusiviliame dėl įtrūkusio lukšto. Tačiau naudodami keletą paprastų patarimų ir gudrybių, galite sužinoti, kaip išvirti kiaušinius nesutrūkinėjant.  Pradėkite nuo kambario temperatūros kiaušinių. Prieš pradėdami virti kiaušinius, būtinai išimkite juos iš šaldytuvo ir leiskite jiems pasiekti kambario temperatūrą.
2024-03-30

Puode nesuskils nė vienas kiaušinis: šis triukas veikia 100 proc.

Dažnai verdant kiaušinius šie sutrūkinėja, jiems suskilus, baltymai išteka į vandenį. Tačiau yra paprastas būdas, kaip užtikrinti, kad verdant puode nesuskiltų nė vienas kiaušinis – tereikia verdant įpilti acto. Artėja Velykos, kai visi dažys kiaušinius, tačiau dažna problema ta, kad puode virimo metu jie suskyla. Tačiau išbandykite šią gudrybę, kad kiaušiniai verdant nesuskiltų – paprasčiau nebūna, rašo timesofindia.indiatimes.com.
2024-03-11

Pelėsio skalbimo mašinoje neliks nė kvapo: pasinaudokite šia gudrybe

Pelėsis mėgsta plisti drėgnoje aplikoje, todėl atsiranda ir skalbimo mašinoje. Laimei, yra natūralus produktas, kuris jį pašalina ir kartu neleidžia kauptis kalkėms. Pelėsis įsitvirtina visur, kur tik gali, tačiau viena dažniausių atsiradimo vietų – skalbyklės durelių sandariklis. Pelėsis ne tik atrodo gana niūriai, bet ir gali skleisti kvapą, kuris paveiks jūsų skalbinius.
2024-03-03

Rankšluosčiai vėl bus minkšti: pravers ši gudrybė

Ar kada nors galvojote, kaip viešbučiuose pavyksta išlaikyti purius ir minkštus rankšluosčius net po daugybės kartų naudojimo? Pasirodo, yra paprasta gudrybė, kaip tai padaryti – tereikia į skalbimo mašiną įpilti skysčio, kurį tikriausiai jau turite kur nors virtuvės spintelėje. Profesionalai taiko įvairius metodus, kad rankšluosčiai ilgiau išliktų minkšti. Ir viskas paprasčiau nei galite pagalvoti – tai, ko reikia, greičiausiai jau turite namuose, rašo mirror.co.uk.
2024-02-27

Pridegusi keptuvė blizgės lyg nauja: pasinaudokite šia gudrybe

Valgomoji soda yra natūralus abrazyvas ir dėl savo cheminių savybių gali pašalinti riebalus ir nešvarumus bei panaikinti nemalonius kvapus, tad pasinaudojus viena ekspertės gudrybe pridegusi keptuvė blizgės lyg nauja – įsiminkite šiuos patarimus, nes jie pravers valant ir pridegusius puodus bei skardas. Soda, natūralus cheminis junginys, naudojama kepant ir gaminant maistą, tačiau ją taip pat galima naudoti riebalams ant keptuvių, orkaitės skardų ir prietaisų skaidyti.
2024-02-12

Išpurkškite klozetą šiuo mišiniu: rezultatas nustebins

Bjaurias tualeto dėmes galima lengvai pašalinti per 40 minučių naudojant cheminių medžiagų neturintį valymo tirpalą. Tai natūralus ir pigus sprendimas kovojant su kalkių nuosėdomis. „TikTok“ vaizdo įrašo autorius teigė, kad į klozetą reikia įpilti vieną puodelį acto ir palikti jį penkioms minutėms. Kitas žingsnis – įpilti puodelį geriamosios sodos ir leisti mišiniui pastovėti penkias minutes.
2024-02-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų