Šią dušo vietą išvalyti pamiršta daugelis: pasitikrinkite, ar ją žinote ir jūs

Profesionali valytoja atskleidė, kokią vietą daugelis žmonių vonioje visada pamiršta išvalyti – tai plastikinė juostelė po dušo kabinos durimis.

Melburne gyvenanti influenserė Kacie sako, kad šioje vietoje kaupiasi labai daug nešvarumų ir nuosėdų, ir tik nedaugelis žino, kad šią plastikinę juostelę galima išimti ir išplauti atskirai.

Savo „Tiktoko“ paskyroje ji pasidalino vaizdo įrašu, kuriame aiškina, kaip tai padaryti. „Štai viena detalė, kurią plaudami vonios kambarį greičiausiai pamirštate. Tai plastikinė juostelė po dušu.“

Kacie atidaro savo dušo kabinos dureles ir parodo permatomą plastikinę juostelę, pritvirtintą stiklinių durų apačioje. Norėdama išsklaidyti žiūrovų abejones, ji priduria: „Taip, ją galima nuimti. Jei to seniai nedarėte, gali reikėti šiek tiek jėgos.“

Ji juostelę patraukia žemyn, ir ji nusiima nuo kraštelio. Kacie sako, kad taip ją išvalyti lengviau – ją galima pamirkyti vandenyje arba patrinti, kad nusiimtų visos pelėsio užuomazgos ir kalkių nuosėdos. Jei šios dušo detalės stovis jau labai nekoks ir nešvarumai nebenusivalo, ji pataria ją tiesiog išmesti ir nusipirkti tokią naują.

Daugelis žiūrovų dėkojo Kacie už šią mintį ir sakė dabar jau žinosiantys, kaip reikia valyti dušą. Bet atsirado ir tokių, kurie sakė, kad dušas jiems ir taip atrodo pakankamai švarus, todėl šiuo papildomu darbu užsiimti jie tiesiog nesiruošia, rašoma dailystar.co.uk.

„Jei šitos detalės nesimato, ji man neegzistuoja“, – rašė viena mama.

Kita komentatorė pridėjo: „Aš apsimesiu, kad nemačiau šito vaizdo įrašo, kad nereikėtų jos valyti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų