Maldyvuose dingo 8 mėnesį nėščia lietuvė: už informaciją vyras siūlo 100 tūkst. dolerių

Aštuntą mėnesį nėščia Kanados pilietybę turinti Giedrė Vaškytė dingo atostogaudama Maldyvuose. Jos vyras įtaria, kad tai buvo pagrobimas ir už informaciją apie moters buvimo vietą pažadėjo sumokėti 100 tūkstančių dolerių atlygį.

Prieš 12 dienų dingusi moteris su vyru atvyko ilsėtis į Maamunagau salą, viešbutį „Intercontinental Resort“. Kitą dieną po to, kai pora apsistojo viešbutyje, ji tiesiog prapuolė, rašoma thenationalnews.com.

Moters vyras Parmar Gursharanjit Singh pasakojo, kad jie ilsėjosi prie baseino, o vėliau G. Vaškytė viena iškeliavo į paplūdimį paplaukioti.

Po penkias dienas trukusių paieškų vietos policija pateikė išvadą, kad moteris greičiausiai nuskendo jūroje, tačiau šeimos nariai siekia gauti daugiau atsakymų dėl paslaptingo jos dingimo. Moters vyras pasidalijo nuogąstavimais, kad žmona galėjo būti pagrobta.

„Todėl mes skirsime 100 tūkstančių JAV dolerių atlygį tiems, kurie gali suteikti informacijos apie jos buvimo vietą ar padėti mums ją rasti“, – sakė Uday Singhas.

Vietinės policijos atstovai teigė, kad pranešimas apie dingusį asmenį buvo gautas vasario 13 dieną, 21 valandą:

„Buvo pranešta, kad dingo 33-ejų Kanados pilietė po to, kai ji apie 19 valandą tą vakarą nuėjo maudytis. Maldyvų policija, kariškiai ir kurorto darbuotojai penkias dienas be perstojo vykdė paieškos operaciją, įskaitant paiešką iš oro bei nardymą.

Tyrimo grupė turi rimtų įrodymų, kurie leidžia manyti, kad ji nuskendo jūroje, ir mes neturime jokių įrodymų, kurie verstų galvoti kitaip.“

Viešbučio atstovai teigė, kad jie ir toliau šioje byloje glaudžiai bendradarbiauja su atsakingomis institucijomis.


Rašyti komentarą...
A
As
2021-02-25 11:25:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta artimiesiems visu pirma. O kodel neisvertet straipsnio kad vyras nuejo miegot , o atsikeles jos nerado? Kad jis turi verslu tiek Dubai , tiek Kanadoj uztat ir galvoja kad kazkas pagrobe.
Buvom Maldyvuose aisku ne sitoj saloje, bet labai draugiska, turistus labai vertina net vakarais naktim visi vaikstineja muzika groja kaip galima pagrobt kad kt turistai nepastebetu?! Greiciausiai bus vargse nuskendus. Ir aplamai kas ja leido skrist 8 menesi nestumo, reikia pateikt pazymas avialinijoms pazymint nestumo savaite
Atsakyti
-12

S
Skaitytoja
2021-02-25 13:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale protas,gimdymas jau buvo ne už kalnų,skirsti ,rizikuoti sveikata į kią šalį,ką žinau .....
Atsakyti
-4

x
xxL
2021-02-25 12:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikalas daugiau nei neaiškus. Kažkuo primena situaciją Ispanijoje kur amerikonų šeima pasigedo savo vaiko o vėliau paaiškėjo kad jie patys tą vaiką ir nužudė. nesakau kad čia tas pats - gal čia ir nelaimingas atsitikimas bet 8 mėn nėštumu keliauti per puse pasaulio ir dingti 1 km ploto saloje nepastebėtai labai jau keistas atvejis... Ar vyras nėra lošėjas arba prasiskolinęs kokiam nors šeichui ar KGB?
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų