vaškytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaškytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaškytė“.

Maldyvuose dingo 8 mėnesį nėščia lietuvė: už informaciją vyras siūlo 100 tūkst. dolerių

Aštuntą mėnesį nėščia Kanados pilietybę turinti Giedrė Vaškytė dingo atostogaudama Maldyvuose. Jos vyras įtaria, kad tai buvo pagrobimas ir už informaciją apie moters buvimo vietą pažadėjo sumokėti 100 tūkstančių dolerių atlygį. Prieš 12 dienų dingusi moteris su vyru atvyko ilsėtis į Maamunagau salą, viešbutį „Intercontinental Resort“. Kitą dieną po to, kai pora apsistojo viešbutyje, ji tiesiog prapuolė, rašoma thenationalnews.com.
2021-02-25

Laidų vedėja Živilė Vaškytė – Lubienė: nesu panaši į paliegėlę

Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – išskirtinė diskusija apie teisingą mitybą. Ką valgyti, kad nesirgtumėme, ilgai gyventumėme ir kokius produktus išmesti iš savo šaldytuvo. Karštoje diskusijoje dalyvavo iš JAV atvykęs širdies chirurgas Caldwellas Esselstynas, kurio dieta gydosi kadenciją baigęs JAV prezidentas Billas Clintonas.
2014-12-04

Ž. Vaškytė su pirmagime – iki pat tiesioginio eterio

Likus keliolikai minučių iki tiesioginio LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ eterio, kolegos stebėjosi prie televizijos būstinės išvydę Živilę Vaškytę, vežimėlyje migdančią savo pirmagimę Fridą. „Tuoj atvažiuos sesuo, ir tikiuosi, kad spėsiu į eterį, - šypsojosi užkalbinta Živilė. – Taip jau susiklostė, kad tėtis užtruko „Valandos su Rūta“ filmavime. Jis turėjo baigtis anksčiau, ir Edgaras būtų perėmęs Fridą. Bet, kaip žinote, filmavimo trukmė – nenuspėjamas dalykas.
2014-05-15

Ž. Vaškytė grįžta į LNK eterį

Iš karto po Šv. Velykų, antradienį, Živilė Vaškytė tars „Labas vakaras, Lietuva“. Žinoma žurnalistė po motinystės atostogų grįžta vesti populiarios LNK pavakario informacinės laidos. Pastarąsias savaites Živilės dienotvarkę papildė vizitai pas siuvėjus – laidos vedėjai kuriami nauji švarkeliai, palaidinės. Laidos vedėjos garderobą papildys sodrios, ryškios spalvos – Živilės grįžimas į eterį sutampa su žydinčiu pavasariu, sezonų kaita, gamtos atbudimu.
2014-04-17

400 nėščiųjų renginį šiemet ves besilaukianti Ž. Vaškytė-Lubienė

Jau devintus metus iš eilės gegužės vidury Vilniaus rotušė virsta su niekuo nepalyginama erdve, – čia vyksta šventinis renginys sostinės besilaukiančioms mamytėms, kuriame šiemet planuoja dalyvauti daugiau nei 400 besilaukiančių moterų.
2013-05-20
Į viršų