Lytinių lūpų korekcija: ką reikėtų žinoti kiekvienai moteriai?

Nors anksčiau buvo manoma, kad moterys lytinių lūpų korekciją renkasi tik dėl estetinės išvaizdos ar noro atsikratyti tam tikrų kompleksų, plastikos chirurgai tvirtina, kad vis garsiau pradedama kalbėti apie tikrąsias lytinių lūpų deformacijos bėdas: nuolatinis diskomfortas ir skausmai jodinėjant, važiuojant dviračiu, lytinių santykių metu ar dėvint aptemptus drabužius. Vedinos paprastų norų – atsikratyti diskomforto ir skausmų, vis daugiau moterų ryžtasi pokyčiams.

Gydytojai teigia, kad lytinių lūpų asimetrija gali būti įgimta arba atsirasti po gimdymo, dėl amžiaus. Tokių moterų, kurioms ši tema aktuali, yra vis daugiau ir jos nebebijo apie tai kalbėti. Su šia problema susidūrusi trisdešimtmetė Austėja patvirtina, kad baigėsi tie laikai, kai moterys jautėsi suvaržytos ir nedrįsdavo apie savo moteriškas problemas kalbėti net su savo antrosiomis pusėmis.

„Turėjau įgimtą lytinių lūpų deformaciją ir apie tai kalbėti su savo vyru ar tuo labiau gydytoju man nebuvo gėda. Galbūt ir nebūčiau ieškojusi gydytojų pagalbos, nes estetinis vaizdas man bei mano mylimajam nekėlė nepatogumų. Tačiau negalėjau to suderinti su aktyviu gyvenimo būdu.

REKLAMA

Vos tik atrandu laisvesnę minutę, nepraleidžiu progos nubėgti į sporto salę ar asmeninį transportą iškeisti į dviratį. Anksčiau turėdavau gerai apmąstyti kiekvieną žingsnį: negalėdavau dėvėti aptemptų drabužių sportuojant, rinktis ilgesnių maršrutų su dviračiu – pradėdavau jausti diskomfortą ir skausmą lytinių lūpų srityje“, - atviravo Austėja.

Lytinių lūpų plastika plačiai atliekama visame pasaulyje

Plastikos chirurgas interviu metu pasakojo, kad lytinių lūpų plastikos operaciją dažniausiai renkasi darbingo amžiaus moterys. Paklausus, ar šia tema vis dar kalbama nedrąsiai, gydytojas patvirtino, kad palyginus su vakarietiškos kultūros šalimis, dalis visuomenės vis dar mano, jog apie tai kalbėti gėda.

„Laikai keičiasi, kaip ir moterų pasaulėžiūra. Šiandienos moterys daug keliauja ir semiasi patirčių iš svetur gyvenančių moterų. Mūsų šalies moterys drąsiau ėmė kalbėti apie tai, kas jau ilgą laiką joms nedavė ramybės, net jeigu tai būtų lytinių lūpų deformacijos ir asimetrijos“, - teigė plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas.

Operacijos metu pašalinamas lytinių lūpų perteklius

Pasak K. Maslausko, lytinių lūpų plastika nėra naujovė – lytinių lūpų operacijos buvo tobulinamos jau daugelį metų ir šiandien gali patenkinti visus moterų poreikius.

Operacija nesudėtinga – skalpeliu pašalinamas lytinių lūpų perteklius, o procedūros metu naudojami tirpstantys siūlai. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad po atliktos operacijos yra išsaugomas lytinių lūpų jautrumas, audinių faktūra ir pigmentacija.


Rašyti komentarą...
V
Vyras
2016-04-29 19:59:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzsakytas straipsnis, ilgos lytines lupos yra pats didziausias grozis koks gali buti, tai lyg issiskleidusi gele.Moterys didziuokites tuom.
Atsakyti
-2

m
mk
2016-04-30 15:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didziausias moters turtas ir grozis yra lytines lupos. O jas zada nupjauti. Visai nuprotejo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų