Velso princas, kuris Škotijoje taip pat yra žinomas kaip Rotsėjaus kunigaikštis, aplankė vietinę prieglaudą Aberdyne.
Šio vizito metu Williamas susitiko su benamių sektoriaus atstovais ir išgirdo daugiau apie jų darbą, padedant žmonėms, netekusiems stogo virš galvos ar esantiems ant šios ribos, rašo mirror.co.uk.
Jo apsilankymas buvo dalis projekto „Homewards“, kurio tikslas – sukurti planą, kaip panaikinti visų formų benamystę.
Kate Middleton šeimoje – pokyčiai
Aberdyno prieglauda yra šio projekto dalis ir atlieka svarbų vaidmenį, teikdama ankstyvosios intervencijos pagalbą jaunimui, mokydama finansinio raštingumo bei nuomos įgūdžių ir organizuodama kitus švietimo išteklius mokykloms, koledžams bei universitetams.
Per šį renginį Williamui kompaniją palaikė „Homewards“ projekto gynėja, laidų vedėja Gail Porter ir Davidas Duke'as, Škotijos gatvės futbolo klubo, padedančio socialiai remtiniems asmenims, įkūrėjas. Jie kartu su Williamu dalyvavo padėkos priėmime, skirtame Aberdyno benamių sektoriui.
Projekto „Homewards“ rėmėjai taip pat įtraukė „Blue Light Card“ – skubios pagalbos tarnybų, NHS, socialinės rūpybos sektoriaus ir ginkluotųjų pajėgų nuolaidų sistemą, kuri neseniai išplėtė savo taikymo sritį ir įtraukė benamių sektoriaus darbuotojus.
„Blue Light Card“ tapo oficialia „Homewards“ projekto rėmėja kartu su kitais partneriais, tokiais kaip „Pret A Manger“ ir „Homebase“.
„Blue Light Card“, įkurta 2008 m. buvusio policijos pareigūno Steve'o Denny ir jo verslo partnerio Tomo Dalby, leidžia nariams už 4,99 svarų sterlingų (5,79 eurų) dvejus metus naudotis nuolaidomis daugiau nei 13 000 mažmenininkų.
„Homewards“ projektas startavo šešiose vietovėse – Niuporte, Lambete, Belfaste, Aberdyne, Šefilde ir trijuose Dorseto miestuose: Poole, Bournemouth ir Christchurch.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!