• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasitikdami žiemą, kad ir kokia šalta ji bebūtų, Lietuvos žmonės įprato sušilti kitaip – besidalindami gerumu ir pildydami norus, kurie yra skirti ne sau. Jie skirti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai – sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Tam visus geros valios žmones jau 20 metų iš eilės kviečia TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko projektas „Išsipildymo akcija“, kuris kasmet šių vaikų širdyse įžiebia viltį, kad jų gyvenimai gali pasikeisti. Šiemet renginio metu žmonės suaukojo net 302 742 eur.

Pasitikdami žiemą, kad ir kokia šalta ji bebūtų, Lietuvos žmonės įprato sušilti kitaip – besidalindami gerumu ir pildydami norus, kurie yra skirti ne sau. Jie skirti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai – sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Tam visus geros valios žmones jau 20 metų iš eilės kviečia TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko projektas „Išsipildymo akcija“, kuris kasmet šių vaikų širdyse įžiebia viltį, kad jų gyvenimai gali pasikeisti. Šiemet renginio metu žmonės suaukojo net 302 742 eur.

REKLAMA

Šių metų jubiliejinis Išsipildymo akcijos renginys iš tiesų ypatingas. Jo metu bus ne tik renkami pinigai sunkiai sergantiems vaikams, tačiau renginio eigoje Kaune sušvis pats didžiausias šv. Kalėdų laukimo ženklas Kauno didžioji eglė. 

Renginį pradėjo Jokūbas Bareikis ir Lina Rastokaitė, atlikę dainą  Rasim kelią į namus“.

REKLAMA
REKLAMA

Išsipildymo akcijos pradžioje vedėjai Marijonas Mikutavičius ir Justinas Jankevičius akcentavo, kad šiuo stebuklingu žiemos metu labai svarbu turėti norų. Tačiau šis vakaras skirtas norams ne sau, o tiems, kurie labiausiai tikisi stebuklo – mažiesiems ligoniukams.

REKLAMA

Augustui pagrojus pianinu, su žiūrovais pasisveikino ir vedėjos Renata Šakalytė-Jakovleva ir Audrė Kudabienė. Abi moterys kvietė padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

Marijonas Mikutavičius ir Vilniaus popdainavimo studija „Hey“ atliko dainą „Rytoj skrisim“.

Buvusi „X faktoriaus“ dalyvė Luka atliko A. Mamontovo dainą „Saulės miestas“.

Gabrielius Vagelis atliko dainą „Ranka man moji“, o Linas Adomaitis ir ukrainietė Jelizaveta drauge sudainavo „Šviesa spindės tamsoje“.

REKLAMA
REKLAMA

Ilja Gun ir Aistė Benkauskaitė atliko dainą „Sugrįžimas“.

1 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA SKAISTĖ 

Mažoji „Išsipildymo akcija 2022“ herojė Skaistė skubėjo ateiti į šį pasaulį – mažylė gimė vos 22 gestacijos savaitę. Tikra Coliukė, kone tilpusi į delną, parodė visiems, kad yra kovotoja, nors vilčių, kad pavyks išsikapstyti, buvo be galo mažai... Mažosios kovotojos šeima šiandien prašo tik vieno – pagalbos, kuri padėtų mažylei kvėpuoti ir stiprėti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą Skaistės istoriją skaitykite čia.

TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės žodis

Į jubiliejinį paramos projektą „Išsipildymo akcija“ TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė atvyko kartu su dukryte Agota. 

Projekto vedėjai Renatai Šakalytei pasiteiravus, ar yra žinoma, kiek per 20 metų Lietuvos žmonės suaukojo sergantiems vaikams, L. Blaževičiūtė sakė, kad skaičiai iš tiesų yra dideli ir tai parodo žmonių gerumą. 

REKLAMA

„Per šiuos metus Lietuvos žmonės suaukojo daugiau nei 10 milijonų eurų ir tai nėra vienintelis faktas. Mes padėjome daugiau nei 200 itin sunkių ligonių, o tai reiškia, kad jie buvo prikelti gyvenimui“, – jautriai kalbėjo generalinė direktorė. 

Tiesioginės transliacijos metu TV3 televizijos generalinė direktorė L.Blaževičiūtė kreipėsi į žiūrovus ir paprašė šiandien sugalvoti ypatingą norą. 

„Tokį vakarą kaip šį, aš tikiu, kad svajonės pildosi. Visų Lietuvos žmonių bendrystė daro stebuklus ir gera matyti, kad auga ne tik ši „Išsipildymo akcija“, bet ir herojai. Kažkada mes dėkojome mūsų vienos herojės medikams, kad išgelbėjo jai gyvybę, o šiandien mes turime kitą norą ir visų prašome padėti jai augti, nes mažajai mergytei reikalingas kvėpavimo aparatas.

REKLAMA

Noriu pakviesti visus Lietuvos žmones sugalvoti didelį ir gražų norą ne dėl savęs, o dėl kitų. Esu svajoklė ir tikiu, kad viskas yra įmanoma.“

Savo dainas taip pat atliko „Baltos varnos“ ir Mantas Jankavičius, o renginio metu sužibo ir Kauno eglė, kurią galite išvysti čia:

2 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – EVELINA IR ELŽBIETA

Kauno rajone gyvenanti Kilmanų šeima – pavyzdys, ką gali begalinė meilė ir rūpestis vienas kitu. Sunkiai sergančią dukrelę Elžbietą auginanti šeima šių metų gegužę į savo šeimą priėmė ir dar vieną mažylę Eveliną. Deja, dėl vaisiaus alkoholinio sindromo penkiametė Evelina dabar susiduria su rimtomis sveikatos bėdomis. Tačiau tokia mažylės būklė Agnės ir jos vyro neišgąsdino, atvirkščiai – šeima daro viską, kad šiuo metu mergaitė gyventų kiek įmanoma gražesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Evelina – viena iš šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą Evelinos istoriją skaitykite čia. 

20 metus skaičiuojantis TV3 inicijuotas labdaros projektas „Išsipildymo akcija“ sugrįžta su jautriausiomis vaikų istorijomis. Šiemet projekto herojėmis tapo Žemaitkiemio kaime gyvenančios sesutės – penkerių metų Evelina ir septynerių metų Elžbieta, kuri vos tik gimusi susidūrė su pavojinga diagnoze – tulžies latakų atrezija. Iš donoru tapusio tėčio gavusi didžiausią dovaną – dalį jo kepenų – antroje klasėje besimokanti Elžbieta šiuo metu mėgaujasi vaikiškais džiaugsmais.

REKLAMA

Visą Elžbietos istoriją skaitykite čia.

Kanklininkė Aistė Bružaitė ir jos dukra Akvilė (7m.) atliko Austiejos daina „Žiauriai graži žeima“.

Svečiuose Vilija Nausėdaitė, SEB banko valdybos narė ir Stebėsenos ir prevencijos tarnybos direktorė kartu su renginio vedėjomis kalbėjosi apie „Išsipildymo akcijos“ svarbą.

3 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – ĮRANGA KAUNO IR VILNIAUS LIGONINĖMS

Vos tik gimusi 7 mėnesių mažylė Emilija susidūrė su sunkiu išbandymu. Mergaitės būklė buvo itin sudėtinga dėl patirtos asfikcijos – stipraus pridusimo. Laimei, mažylę išgelbėjo hipoterminis aparatas, kuriuo gydymas jai buvo taikytas tris paras. Tačiau gydytojams netikėtai teko rinktis – hipoterminio gydymo prireikė ir dar vienam kūdikiui.

REKLAMA

Visą istoriją skaitykite čia. 

Saulius Prūsaitis ir Iglė atliko dainą „Tas jausmas“.

4 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – NOJUS

Beveik pusantrų metukų Nojus visus sužavi savo šypsena ir komunikabilumu, skleisti pozityvumą nesutrukdo ir visą gyvenimą jį lydinčios sveikatos problemos. Kol kas šeimai daugiausiai džiaugsmo teikia tai, kad jis kuo puikiausiai ropoja, nes savarankiškai vaikščioti dar negali. Tačiau mažasis šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojus ir jo šeima nenuleidžia rankų – yra daug vilties, kad jis vaikščios. Bet tam reikia laiko ir pastovaus darbo su specialistais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą Nojaus istoriją galite skaityti čia.

Ukrainietis vaikinas Demianas Shyanas Monatiko atliko dainą ukrainiečių kalba „Senos fotografijos“. O kartu su vedėjomis apie „Išsipildymo akciją“ kalbėjo Gerda Žemaitė ir veterinaras Paulius Morkūnas. Stano ir Mila atliko dainą „Neišeik“.

5 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – IVANAS

Rusijos sukeltas karas Ukrainoje privertė šimtus tūkstančius žmonių ieškoti saugaus prieglobsčio kitose šalyse. Ukrainietė Olena Timonina su trimis vaikais prieglobstį rado Panevėžyje. Čia gyvenimas pamažu grįžta į savo vėžes, tačiau jos vyriausiajam sūnui Ivanui būtina profesionalų pagalba, tačiau tam šeimai reikalingos lėšos.

REKLAMA

Visą Ivano istoriją galite skaityti čia. 

Mantas Jankavičius atliko dainą „Viename pasaulyje“. Studijoje vedėjai kalbėjosi su kunigu R. Doveika.

Linas Adomaitis atliko dainą-premjerą „Gyventi dėl tavęs“.

6 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – KAJUS

Mažasis „Išsipildymo akcija 2022“ herojus Kajus – tikras energijos ir geros nuotaikos užtaisas. Savo pozityvumu jis dalijasi ir su Raseinių pagalbos šeimai namų darbuotojais ir kitais vaikais, kurie tapo jo šeima. Daugybė diagnozių paliko skaudžias pasekmes visam gyvenimui, tačiau Kajus ir jo auklėtojos nenuleidžia rankų ir prašo pagalbos, kuri padėtų palengvinti kasdienybę.

REKLAMA

Merūnas atliko dainą „Nauji keliai“.

Į paramos projektą „Išsipildymo akcija“ atvyko TV3 televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kartu su sese Kornelija.

Kornelija yra globėja, kuri atveria duris tiems vaikams, kuriems reikalinga globa. Transliacijos metu ji papasakojo apie vaikų poreikius bei jausmus.

„Mažąją Eveliną, kuriai buvo diagnozuotas alkoholio abstinencijos sindromas, mama paliko ligoninėje. Aš ją auginau nuo pat gimimo, parsivežiau iš ligoninės. Buvau globėja, tačiau rūpinausi kaip mama. Auginau ją trejus metus, kol mergytę įsivaikino nauja šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Neabejoju, kad naujos šeimos atsiradimas Evelinai sukėlė didžiausią džiaugsmą ir buvo svajonės išsipildymas.“

Pasak Kornelijos, kartais vaikų globa trunka ištisus metus, o kartais būna visai trumpa, vos kelias dienas. 

Kornelijos vyresnioji sesuo Kristina Rimienė studijoje negailėjo gerų žodžių savo sesei ir sakė, kad vaikai, kurie praveria Kornelijos duris, gauna viską: ir motinišką meilę, ir dėmesį, ir rūpestį. 

Iš pradžių buvau nustebusi, kad Kornelija ėmėsi šios veiklos, tačiau dabar man malonu ir gera žiūrėti, kaip ji atsakingai tai daro.“

Kornelija sako, kad globojami vaikai nuo savų niekuo nesiskiria, nes kiekvienam iš jų reikalinga meilė ir dėmesys, o svarbiausia, kad prie jų būtų žmogus. 

„Neįgalūs vaikai yra ypatingi. Jeigu jie juokiasi, tai juokiasi nuoširdžiai, o jeigu myli, tai iš visos širdies. Ne tik mes jiems atiduodame save, bet ir jie mums suteikia labai daug.“

Gabrielė Vilkickytė prie pianino atliko dainą „Milžinai“.

7 IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – YARA MIA

Daugiau nei 1,5 metukų Yara yra vienintelė mergaitė Lietuvoje gyvenanti su reta genetine liga – WAGR sindromu, kuris nulėmė tai, kad mažylė neturi net 46 genų, kurie yra atsakingi už įvairiausias sritis organizme. Tačiau nepaisant viso to, mažylė serga ir reta akių liga Aniridija bei inkstų vėžiu. Yaros mama Sigita Howell pasakoja, kad dukrelės diagnozių puokštė buvo ne vienintelis smūgis šiais metais. Šią vasarą netikėtai mirė ir Yaros tėtis, Sigitos vyras Davidas.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ 2022 ir Kauno miesto eglės įžiebimo šventė – jau šį penktadienį, 19.30 val. per TV3!

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais:

1891 – 3 EUR;

1892 – 5 EUR;

1893 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

Kitus aukojimo būdus rasite čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

Aukokit aukokit visi pinigai bus Ukrainai o ne Lietuvos vaikams. Nepasitikiu aš tokia labdara
Įsivaizduokit save ir vaiką šaltoj tamsioj Ukrainoj.Praeis noras lyginti Ukrainos ir Lietuvos vaikų gyvenimus
Nesuprantu ką valdžia veikia tiek metų kad kiekvienais metais aukoti. Visokius narkotikus ir visa bruda daleidzia tokie vaikai ir gimsta su dešimt ligų. Prieš 40metu tokių ligų niekas negirdėjo nes niekas Lietuvoje nesirgo. Tegul pakeičia visus seime įstatymus tuo klausimu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų