renginys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renginys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renginys“.

Itališku dizainu alsuojančiame vakarėlyje Indrė Kavaliauskaitė atskleidė svarbiausią namų interjero akcentą

Itališkų dainų skambesys ir maisto kvapas viliojo žingsniuojančius sostinės Žvėryno pagrindine gatve. Nuotaikingai nusiteikę svečiai čia rinkosi į vakarėlį.  Renginio svečiai čia pasijuto lyg stilingiausioje Amalfio pakrantės terasoje: kviestinė publika mėgavosi ne tik šventine nuotaika, bet ir susipažino su moderniausiomis itališko dizaino santechnikos ir keramikos tendencijomis. Einant Kęstučio gatve gėlių dekoracijos, skėčiai ir besilinksminantys svečiai buvo matyti iš tolo.
2024-07-11

Jau šį penktadienį Kaune – tradicinė Aludarių diena: nemokamas koncertas ir gausybė kitų pramogų

Liepos 12 d. Kaunas švęs „Volfas Engelman Nealkoholinis“ iniciatyva jau septintus metus iš eilės organizuojamą Aludarių dieną. Šventės metu lauks ne tik žymiausių atlikėjų pasirodymai, bet ir ekskursijos po bravorą, tik šiai progai išvirti gėrimai ir degustacijos, rašoma pranešime spaudai. Renginio organizatoriai pažada, jog penktadienį geresnės vietos praleisti vakarą su draugais nerasite, rašoma pranešime spaudai.
2024-07-09

Vilniuje minima JAV Nepriklausomybės diena: susirinko garbingi svečiai

Kaip ir kasmet, Amerikos prekybos rūmų asociacija liepos 4-osios vakarą garbingus svečius sukvietė į Vilniaus Verkių parką kartu atšvęsti Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės dieną. Šiais metais minimos 248-osios JAV Nepriklausomybės metinės.
2024-07-04

Paaiškėjo tikrieji princo Williamo ir jo uošvienės santykiai

Paaiškėjo, kokie yra tikrieji princo ir jo uošvienės, Kate Middleton mamos santykiai – jie puikiai sutaria, o tai rodo nuolatinė pagalba ir rūpestis vienas kitu. Vieną tokių pavyzdžių gerbėjai pastebėjo visai neseniai – karališkajame Askote į keblią situaciją patekusią Carole Middleton išgelbėjo princas Williamas. Būsimasis monarchas, princas Williamas, Karališkajame Ascote pademonstravo savo jautrią žmogiškają pusę padėdamas į keblią situaciją patekusiai uošvei C. Middleton.
2024-06-21

Prasmingas vakaras Kaune pritraukė žinomus žmones: atvyko ir Gerda Žemaitė

Ilgojo Joninių savaitgalio išvakarėse kauniečiai, tarp kurių buvo ir žinomų žmonių, susirinko į prasmingą vakarą. Renginio metu buvo eksponuojami specialiųjų ugdymo poreikių turinčių vaikų vektorinės tapybos darbai, surengtas jų aukcionas. Prasmingo renginio nepraleido aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru Aurimu, laidų vedėja Gerda Žemaitė, dainininkės Giulija ir Monika Falcon, advokatė Aušra Ručienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas ir kt, rašoma pranešime žiniasklaidai.
71 2024-06-21

Vilniuje – karaliaus Karolio III gimtadienio minėjimas: susirinko kviestiniai svečiai

Birželio 13-ąją, ketvirtadienį, gausus būrys kviestinių svečių susirinko į Vilniuje esančios Jungtinės Karalystės ambasados kiemą, kuriame buvo minimas karaliaus Karolio III gimtadienis.  Nors tikrasis karaliaus Karolio III gimtadienis yra lapkričio 14-ąją, šventė tradiciškai kasmet minima vasarą.
2024-06-13

„Orkestro vasaros“ koncertuose – itališkos melodijos, duoklė animacijos mėgėjams ir grafų Tiškevičių Palangai

Nuo birželio 13-os iki rugpjūčio 31 d., kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį 18.30 val., Palangos orkestras kviečia prasmingai valandai su pučiamųjų muzika gražiausio Lietuvos parko rotondoje: 33 muzikinių istorijų pripildyti vakarai, 3 skirtingos programos, kuriose kiekvienas ras atgaivą nuo kasdienybės.
2024-06-11

„Granatos Live“ festivalis skelbia dar daugiau scenų ir vardų

Liepos 26-28 dienomis Lietuvos etnografijos muziejų drebins jubiliejinis ir dešimtasis „Granatos Live“ muzikos festivalis. Organizatoriai tradicijų nelaužo ir atskleidžia pilną hiphopo ir „Redbull Summer Vibes“ muzikos programą ir kviečia atrasti ne tik gerai žinomus žanro vardus, bet ir scenos naujokus.
2024-06-07

Aleksandras Špilevojus: sunku patikėti, kad Lietuvoje dramaturgija gali būti taip apleista

Dramaturgas, režisierius ir aktorius Aleksandras Špilevojus antrus metus iš eilės per „Kultūros naktį“ savo talentą įdarbins „LATGA Autorių namuose“. Pernai net 7 valandas istorijas pasakojęs menininkas šiandien, birželio 7 d., klausysis žiūrovų istorijų, kurias vėliau galbūt pavers pjese. Su populiariausiu 2023 m. dramos autoriumi pasikalbėjome ne tik apie artėjantį renginį, bet ir apie dviprasmišką lietuviškos dramaturgijos situaciją, kritiką bei darbo teatre užkulisius.
2024-06-07

Vingio parką drebins Rita Ora koncertas: sudalyvauti galėsite nemokamai

Vilniaus globėjo šv. Kristoforo dienos proga, liepos 25-ąją, jau trečius metus iš eilės rengiamas nemokamas koncertas „Jaunas kaip Vilnius“. Žaliojo Vingio parko scenoje pasirodys klasikinės muzikos virtuozai, stebins netikėti duetai, o jau sutemus ant kojų visus pakels viena ryškiausių ir ekstravagantiškiausių britų popmuzikos žvaigždžių – Rita Ora.
2024-06-06
REKLAMA
REKLAMA

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomi žmonės ir įspūdinga loterija

Daugiau nei 200 žmonių apsilankė naujos, jau trečiosios „Balticdecor“ parduotuvės atidaryme Kaune. Atidarymo šventės nepraleido ir būrys žinomų Lietuvos veidų.
2024-06-06

Muzika, šokis ir teatro kaukės: sostinėje iki paryčių šurmuliuos „Kultūros naktis“

Savaitės pabaigą Vilniaus miestas pasitinka bene didžiausiu festivaliu Lietuvoje – tradicine Vilniaus „Kultūros naktimi“. Penktadienį (birželio 7 d.) vyksiančio festivalio programoje numatyta per 100 lankytojus kviečiančių renginių, o organizatoriai tikisi miesto gatvėse išvysti arti 200 000 lankytojų. Programoje – ir šokiai iki paryčių, ir miesto meno panoramą papildantys užsienio svečiai, ir edukacinės programos šeimoms su vaikais.
2024-06-06

Vingio parke – drag karalienių koncertas: laikas pasiųsti žinią, kad visos šeimos Lietuvoje yra svarbios

LGBT bendruomenės festivalio „Lithuanian Pride“ organizatorė Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL pristato pagrindines didžiojo koncerto žvaigždes. Pasaulinio garso „RuPaul’s Drag Race“ atlikėjos nuo Monrealio iki Amsterdamo vienija jėgas „Lithuanian Pride“ didžiajam koncertui Vingio parke.
2024-06-05

Naujame „MO lauke“ sezone – aktualiausi alternatyvios muzikos ir poezijos vardai

Atėjus vasarai MO muziejaus lauko erdvės vėl atsiveria naujiems atradimams. Miesto vasarotojų laukia ilgamete tradicija tapę nemokami „MO lauke“ renginiai – poezijos skaitymai ir koncertai. Poezijos skaitymai supažindins su šiuolaikinių autorių temų, raiškos, ritmikos ir sąskambių įvairove. Didžiausiuose iki šiol „MO lauke“ koncertuose pasirodys reikšmingi Lietuvos alternatyvios muzikos scenos vardai, o patirtį sustiprins menininko Justo Bø šviesų skulptūros.
2024-06-04

Lietuvė sužavėjo Barselonos publiką: tokiame renginyje pasirodė pirmą kartą

Lietuvos elektroninės muzikos kompozitorė ir atlikėja Migluma praėjusią savaitę savo kūrybą pristatė prestižiniame muzikos festivalyje „Primavera Pro“ Barselonoje.  „Nors tai nebuvo pirmoji mano patirtis grojant užsienyje, tačiau tai tikrai buvo pirmas kartas pasirodant tokio masto renginyje už Lietuvos ribų. Gerai apšilau ir jau žinosiu, kas manęs laukia vykstant groti į festivalį „Iceland Airwaves“ šių metų rudenį“, – pasakojo atlikėja.
2024-06-04

Olgos Wiseman grožio salono gimtadienyje – būrys žinomų veidų

Ketvirtadienio vakarą žinomos moterys rinkosi Vilniuje, Palangos gatvėje, kur skambant sparčiai populiarėjančios roko grupės „Funky Monkeys“ muzikai, triukšmingai, bet kartu ir elegantiškai bei stilingai buvo švenčiamas žinomų vilniečių pamėgto grožio salono „Greenas“ dešimtasis jubiliejus. Taip pat pristatytos karščiausios šių metų plaukų tendencijos.
2024-05-31

Vasaros terasos atidarymo vakarėlyje išskirtinį stilių demonstravo žinomi kauniečiai

Tikrai ne kasdien pačioje Kauno širdyje, Laisvės alėjoje, gali išvysti didelį būrį šventiškai pasipuošusių ir smagiai nusiteikusių žinomų kauniečių. Išsipusčiusios garsenybės šventė vasaros pradžią ir mėgavosi dailininko Lino Cicėno draugija bei jo kuriama spalvų magija. Surengti žinomo menininko Lino Cicėno darbų atnaujintą parodą ir surengti vasaros terasos atidarymo šventę kilo sutuoktiniams, restorano „Soul Laisvė“ įkūrėjams Nijolei ir Pauliui Tamošiūnams.
2024-05-31

Pamačiusi Siegel nuotraukas iš šventės parašė laišką: „Atsibuskite“

„Šiandien naršiau internete ir netikėtai pamačiau nuotraukas iš vieno vakarėlio Vilniuje. Už akių užkliuvo viena detalė, kad joje dalyvavo dar visai neseniai vienas kitam neapykanta virę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Lina.
2024-05-30

Vasariškas renginys sudomino žinomus šalies žmones: Danielius Bunkus atvyko su sūnumi

„O taip, aš labai mėgstu lietuvišką virtuvę! Ypač šiais laikais, kai tradicinius patiekalus šefai praturtina įvairiais naujoviškais sprendimais“, – terasos „Prie pilies“ atidaryme Trakuose surengtoje dekonstruotų valgių degustacijoje dalyvavęs aktorius Eimutis Kvosčiauskas.
2024-05-29

Uždarame vakarėlyje šėlę žinomi veidai prakalbo apie vasaros planus: pajūrio kainos negąsdina

Gegužės 24-osios vakarą unikalioje vietoje – buvusiame Vilniaus taksi parke – vyko naujo GLO įrenginio pristatymo renginys. Čia skambėjo Rūtos Mur ir „Solo Ansamblio“ dainos, uždaras vakarėlis sudomino ir žinomus šalies žmones. Atvykusių svečių unikalioje vakarėlio erdvėje laukė netikėtas reginys – 30 metrų aukščio ekrano instaliacija, kurioje buvo galima iš arčiau išvysti Rūtos Mur ir „Solo Ansamblio“ pasirodymus bei kitas vizualizacijas.
2024-05-25

Holivudo aktoriai sveikina tūkstančius gerbėjų Vilniuje: „Lietuva – nuostabi, o lietuviai – labai gražūs žmonės“

Šeštadienį Vilniuje oficialiai atidarytas jau šeštasis didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung“. Ant šou efektais akį traukiančios „LITEXPO“ scenos žengė aktoriai ir kūrėjai iš visame pasaulyje garsių projektų: „Hario Poterio“, „Marvel“, „Kalniečio“ ir kitų. Visą savaitgalį norintys galės gyvai susitikti, pabendrauti, įsiamžinti ar net gauti mūsų šalyje viešinčių Holivudo žvaigždžių autografus.
2024-05-25

Agnė Kuzmickaitė surengė žvėrišką vakarėlį: minia įžymybių ir Donato Montvydo šou

Penktadienio vakarą Vilniuje žymūs Lietuvos pramogų pasaulio žmonės rinkosi į unikalaus koncepto renginį „Animalistas by Agnė Kuzmickaitė“, kuriame susipynė mada, muzika, šokis, vaidyba bei du kontrastingi „žvėriški pasauliai“. Mados kūrėjos ir teatro kostiumų dailininkės Agnės Kuzmickaitės inicijuotame potyrių vakare pristatyti du skirtingi pasauliai – aristokratiškasis „Royal“ ir laisvamaniškasis „Urban“ – kurie egzistuoja vienas šalia kito, tačiau nuolat konkuruoja tarpusavyje.
2024-05-25

Žinomi kauniečiai nepraleido komedijos su garsiais aktoriais: stebėjo ir Skambinas su mylimąja

Atnaujinta komedija „Profesoriaus klastingas tirpalas” toliau tęsią gastroles po Lietuvą. Scenoje galima išvysti TV serialų, šou laidų, kino filmų, teatro grandus: Andrių Bialobžeskį, Džiugą Siaurusaitį, Liną Rastokaitę, Oneidą Kunsungą, Ainį Storpirštį ir kt. „Profesoriaus klastingas tirpalas“ – cheminė istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampis, iškart įtraukia į savo paslaptingus gniaužtus.
2024-05-23

Mados ir padelio popietėje – ir Karolina Meschino, Vasha, Inga Žuolytė

Kas gali būti geriau už aktyvų laisvalaikį visus metus? Tik sportiniai užsiėmimai, vilkint stilingą ir judesių nevaržančią aprangą. Saulėtą popietę naujame padelio klube Kaune susirinkusios nuomonės formuotojos turėjo puikią progą išbandyti šį populiarų žaidimą ir išvysti Gabijos Vyšniauskaitės-Šutavičienės kurtą laisvalaikio drabužių kolekciją. Į sportišką brunch‘ą moderniame teniso ir padelio centre „Tennis Space“ rinkosi būrys garsenybių.
2024-05-20

Prie Vilniaus atidarytas montebolo aikštynas – naujokų sėkmė lydėjo Nerijaus Juškos šeimą

Uždegantis, įdomus, kitoks, suprantamas – taip Lietuvoje sukurtą montebolo žaidimą vadina jį išbandžiusieji, dalyvavę naujo aikštyno, įsikūrusio netoli Vilniaus, atidaryme. Kad ši sporto pramoga yra „įkandama“ ne tik profesionalams, įsitikino visi renginyje viešėję svečiai. O primarijaus Nerijaus Juškos šeima iš jo netgi grįžo su medaliais. Įtrauki pramoga Baleto įžymybė N. Juška su vaikais dažnai žaidžia aktyvius žaidimus.
2024-05-14

Kauną sudrebino „VibeLift“: tarp pranešėjų – „8 kambarys“, Kalnietis, Mikutavičius, Jazzu

Penktadienį, gegužės 10 d., Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino alternatyvų Lietuvoje neturintis, jau aštuntą kartą SMK Aukštosios mokyklos organizuojamas jaunimo festivalis „VibeLift“. Jame savo patirtimis dalijosi tokie žinomi Lietuvos žmonės, kaip Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Mantas Kalnietis, Sergej Maslobojev, Dalius Mackela ir kiti.
2024-05-13

Kino operatorių apdovanojimuose triumfavo Julius Sičiūnas, Milda Juodvalkytė

Lietuvos kino operatorių asociacijos apdovanojimuose „Ąžuolas 2024“ įvertinti geriausi kino meistrai, pagrindiniai apdovanojimai atiteko Juliui Sičiūnui, Mildai Juodvalkytei, už viso gyvenimo nuopelnus pagerbtas Arvidas Andrijus Baronas.
2024-05-11

Žinomi kauniečiai minėjo Lietuvai svarbią datą: tapo rekordo liudininkais

1015 metų – prieš tiek laiko Lietuva pirmą kartą buvo paminėta rašytiniuose šaltiniuose. Šią svarbią datą įamžinti grilių entuziastai nutarė neįprastai – vienu metu iškepdami rekordinį, sukakties skaičių simbolizuojantį, dešrelių kiekį. Įvykį fiksavo išskirtinių pasiekimų tarnyba „Factum“, o jo liudininkais tapo ir būrys šiai progai neabejingų žinomų žmonių.
2024-05-10

Į Europos dienos minėjimą Lietuvos mokslų akademijoje susirinko būrys garbingų svečių

Gegužės 9-oji – Europos diena. Jos metu visa Europa švenčia tokias europietiškas vertybes kaip taika, žmogaus teisės, laisvė, demokratija ir lygybė. Šiais metais Europos diena Lietuvai ypatinga – minime mūsų valstybės įstojimo į Europos Sąjungą (ES) 20-metį. Tai – vienas reikšmingiausių šio amžiaus įvykių Lietuvai. Į šios dienos oficialių minėjimą Lietuvos mokslų akademijoje susirinko daugybė garbingų svečių.
2024-05-09

Fotografas Robert Mishka įamžino amerikietišką grožį: kadrais žavėjosi ir garsūs svečiai

Sostinėje debiutavo meną ir muziką vienijantis renginys „The Spotlight“. Vakaro svečiai turėjo galimybę pirmieji išvysti fotografo Robert Mishkos parodą „American Beauty“. Taip pat laukė gyvos muzikos pasirodymai, kuriuos vėliau pakeitė elektroninės muzikos ritmai. Išskirtinėje erdvėje „Aludariai Story Cellar“ vykęs renginys tapo kokybiško vakaro pavyzdžiu. Svečius pasitiko fortepijonu grojęs Dovydas Kiauka.
2024-05-07

Niujorką sudrebino prestižinis metų pokylis „Met Gala“: žvaigždžių įvaizdžiai gniaužia kvapą

Gegužės 6-ąją Niujorką sudrebino Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto labdaros vakaras „Met Gala“. Tai – prestižinis renginys, kuriame ant raudonojo kilimo rinkosi ryškiausios žvaigždės.  „Met Gala“ – bene didžiausias ir svarbiausias mados ir meno pasaulio renginys, kuris organizuojamas siekiant rinkti lėšas Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų institutui. Į šį renginį renkasi įžymybės iš mados, meno, kino, muzikos ir kitų sričių.
2024-05-07

Živilė Pinskuvienė siunčia žinią: kreipiasi į visus

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino kvietimu į naujos erdvės su meno kūriniu Vasilijaus Dorofejevo atminimui atidarymą, kuris vyks šiandien, gegužės 2 dieną, 18 valandą prie Širvintų užtvankos, totorių gatvėje. „Kas būtų miestas, jei jame nebūtų žmonių? Ar miestas egzistuotų, jei jo nekurtų, nestatytų žmonės? Ar prisimename tuos, kurie kūrė, plėtė ir garsino Širvintas?“ – klausia merė.
2024-05-02

„Kaunas jazz“ užvaldė Lietuvą – šiandien skambės išskirtiniausias pavasario koncertas

Balandžio 28 d., sekmadienį, Kauno „Žalgirio“ arena prisipildys garsų,  kurie po to niekada ir niekur identiškai nebus atkartoti. Būtent yra toks yra muzikinis prestižinę „Grammy“ statulėlę pelniusio kolektyvo „Snarky Puppy“ principas. Išskirtinis principas Viena ryškiausių šių dienų amerikiečių džiazo scenos grupių tarsi vainikuos šią savaitę po skirtingus miestus bei miestelius pasklidusį tarptautinį festivalį „Kaunas jazz“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-04-28

Šiauliuose vyks skautijos pavasario šventė

Šiauliuose šeštadienį vyks kasmetinė Lietuvos skautijos pavasario šventė, pavadinta „Į saulę“. Šiais metais renginys vyksta Šiauliuose, nes prieš šimtą metų šiame mieste įsikūrė pirmasis skautų vienetas. Šiauliai šįmet tikisi sulaukti apie 1,5 tūkst. skautų. Šeštadienio rytą skautai žygiuos Šiaulių bulvaru į iškilmingą rikiuotę, o po jos vyks programa, skirta įvairaus amžiaus grupėms. Renginys baigsis vakaro laužu, kur skambės dainos ir muzika.
Aktualijos 2024-04-27

Vilniuje bus pagerbtos Černobylio atominės elektrinės avarijos aukos

Vilniuje, Sapiegų parke, penktadienį bus pagerbtos Černobylio atominės elektrinės avarijos aukos. Gėles prie paminklo Černobylio Motinai padės Lietuvoje reziduojanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja ir apie dešimt užsienio ambasadų atstovų, pranešė jos biuras. Černobylio atominės elektrinės Ukrainoje katastrofa įvyko 1986 metų balandžio 26 dieną. Ją Sovietų Sąjungos vadovybė iš pradžių bandė nuslėpti. Didžiulis radiacijos debesis keliavo per visą pasaulį.

Lietuvos kariškiai parodė ypatingus kovotojus: „Šuo yra toks ypatingas, jis yra tikras draugas“

Jau tradicija tapusios „Šuns dienos Lietuvos kariuomenėje“ minėjime Gedimino štabo batalijone šiemet lietaus neišsigąsta. Kariai galėjo pasidžiaugti savo augintiniais darbe ir karo policijos šunimis, rodžiusiais renginio dalyviams, kaip vyksta narkotikų ar sprogmenų paieška.  Trečiadienį visuose Lietuvos kariuomenės vienetuose kariai ir darbuotojai gali atsivesti savo keturkojus draugus į darbą ir tarnybines užduotis atlikti kartu.  Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn.

Filmo premjeroje – neoninėse šviesose paskendusios „drag karalienės“ ir garsūs svečiai

Ketvirtadienio vakarą kino centras „Apollo kinas Vilnius Outlet“ nusidažė itin ryškiomis spalvomis. Į kritikų pripažinto „Berlyno kino festivalyje“ nominuoto, „Britų nepriklausomo kino“ apdovanojimą pelniusio filmo „Femme“ pristatymą rinkosi išskirtinė publika. Svečiai, susirinkę naujajame kino teatre, iš anksto žinojo, kad tai nebus paprastas vakaras. „Femme“ pristatymas tapo nepakartojimu patyrimu.
2024-04-04

Rudenį Lietuvos atlikėjai rengia muzikinę dedikaciją litvakui Leonardui Cohenui

Vilnius pirmasis pasaulyje pastatė skulptūrą pasaulinio garso litvakui – dainų autoriui ir atlikėjui, poetui ir novelistui Leonardui Cohenui, nors dainininkas Lietuvoje, savo senelių žemėje, niekada nesilankė. Jei legendinis atlikėjas būtų gyvas, ateinantį rudenį jam būtų sukakę 90 metų.
2024-04-04

Vilniuje iškilmingai atidaryta LVSO koncertų salė: rinkosi Lietuvos elitas

Šeštadienio vakarą Vilniuje duris atvėrė naujai rekonstruota, aukščiausius tarptautinius standartus atitinkanti ir vienintelė Lietuvos specialiai simfoninei muzikai pritaikyta LVSO koncertų salė (buvę Vilniaus kongresų rūmai). Iškilmingas atidarymo koncertas sulaukė būrio garbingų svečių ir muzikos gurmanų. „Išaušo ta diena, kai šiandieną pirmu koncertu bus atidaroma nauja, renovuota koncertų salė. Lietuvos istorijoje to dar nebuvo.
2024-03-17

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Metų kaunietės“ apdovanojimai

Kovo mėnesis neabejotinai skirtas moterims, o šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekrano pritrauksiantis šventinis „Metų kaunietės“ renginys – puikus to įrodymas. Jau daugiau nei 10 metų vykstantys rinkimai kas kartą atskleidžia daugybę visai šaliai nusipelniusių moterų, tampančių pavyzdžiu ir kitoms.
2024-03-10

Iškilmingame „Metų kaunietės“ renginyje – dėmesys įkvepiančioms moterims ir įspūdingas šventinis koncertas

Kovo mėnesis neabejotinai skirtas moterims, o šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekrano pritrauksiantis šventinis „Metų kaunietės“ renginys – puikus to įrodymas. Jau daugiau nei 10 metų vykstantys rinkimai kas kartą atskleidžia daugybę visai šaliai nusipelniusių moterų, tampančių pavyzdžiu ir kitoms. Iškilmingas šventinis koncertas iš Kauno valstybinio muzikinio teatro – jau šį vakarą per TV8. Per daugiau nei 10 metų gyvuojančią tradiciją pristatyta jau daugiau nei 240 nusipelniusių moterų.
2024-03-10

Holivudas rengiasi „Oskarų“ ceremonijai: vieno filmo sėkme neabejojama

Ryškiausios Holivudo žvaigždės sekmadienį rengiasi svarbiausiam šou verslo vakarui – „Oskarų“ įteikimo ceremonijai, kurioje, prognozuojama, dominuos Christopherio Nolano filmas „Openheimeris“. Ch. Nolano drama apie atominės bombos kūrėją, praėjusios vasaros masinio „Barbenheimerio“ fenomeno pusė, yra tvirta favoritė laimėti geriausio filmo statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų per iškilmingą ceremoniją.
2024-03-10

Elegantiškoje šventėje – būrys garsenybių: pristatytas pavasarinis „ELLE Lithuania“ numeris

Kovo 8-ąją „ELLE Lithuania“ Lietuvos moterims ir stiliui prijaunčiantiems vyrams nutarė įteikti įspūdingą dovaną ir pakviesti juos visus į dvigubą šventę – pavasarinio „ELLE Lithuania“ ir pirmojo šalyje „ELLE Decoration Lithuania“ numerių pristatymą. Floristo Manto Petruškevičiaus dekoruotoje, sostinės širdyje įsikūrusioje erdvėje susirinko daugybė žinomų veidų. Vakaro nepraleido ir naująjį „ELLE Lithuania“ viršelį papuošusi dizainerė Ramunė Piekautaitė, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-03-09

Po atšaukto koncerto Lietuvoje – atlikėjos LP reakcija: „Tai buvo didelė klaida“

Vakar, vasario 27-ąją, paaiškėjo, kad su Rusijos spalvų džemperiu socialiniuose tinkluose pasirodžiusios atlikėjos LP koncertas Kaune neįvyks. Nors renginio organizatoriai nematė pagrindo atšaukti pasirodymą, tai padarė pati „Žalgirio“ arena. Po šios žinios viešai pasisakė ir atlikėja.  Apie susiklosčiusią istoriją amerikietė prakalbo socialinio tinklo „Instagram“ istorijose.  „Sveiki visi.
101 2024-02-28

Šaltibarščių festivalis vyks ir šiemet: pasižymėkite šią datą

Antrasis Šaltibarščių festivalis – bus. Trečiadienį, vasario 14 d., „Go Vilnius” sukūrė renginį „Facebook“ socialiniame tinkle, tuo pačiu patvirtindamas, kad pamėgtas vilniečių festivalis šiemet ir vėl džiugins vilniečius ir miesto svečius. „Pink Soup Fest 2024“ šiemet vyks pirmą vasaros dieną – birželio 1 d. Tuo pačiu „Go Vilnius” atidarys 2024 metų vasaros sezoną Vilniuje, kuris tą dieną nusidažys rožine šaltibarščių spalva.
2024-02-27

Pamatykite: moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ renginiai

Šeštadienį Lietuvos krepšinio padangę nušvietį LIDL-Moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ renginiai, kuriuose dalyvavo ir talentingiausi šalies krepšninkai, ir buvo garsių svečių. „2x2“ nugalėtojais tapo Mingailė Zabukaitė (V. Knašiaus KM) ir Matas Beržinskas (Nacionalinė KA). Didžiausi sveikinimai abiems laureatams. O jauniausiųjų talentų konkurse – V. Knašiaus KM ir Kalvarijos SC atstovų triumfas.
2024-02-10

Grupė „Antis“ sugrįžta į kino teatrą – pristatys roko operą „Zuikis Pleibojus“

Šiais metais minint roko grupės „Antis“ keturiasdešimtmetį, pirmadienį įvyks vieno ambicingiausių grupės projektų roko operos „Zuikis Pleibojus“ kino premjera. Vienintelis naujai sumontuotos ir atkurtos 2009 metų roko operos seansas įvyks vasario 12 dieną 19 valandą Vilniuje, „Forum Cinemas Vingis“ didžiojoje salėje Prekyboje į šį seansą likęs labai ribotas bilietų kiekis.
2024-02-09

Žinomos moterys atskleidė, be ko neįsivaizduoja savo kasdienybės

Sostinės centre duris atvėrė dar viena vieta, kurioje norisi namų virtuvę, svetainę ar grožio kampelį papildyti taip reikalingu techniniu išradimu. Kviestiniai svečiai pirmieji iš arčiau susipažino su naujosios parduotuvės asortimentu ir patys papasakojo, be ko namuose neišsiverstų.
2024-02-09

Prabangiausios Molėtų atostogų oazės atidaryme – žinomi svečiai: atvyko ir Jampolskiai su dukra

„Kadangi Vilius labai mėgsta gaminti, nevengia eksperimentuoti, ieškoti naujų skonių ir turi netgi savo kuriamą gurmaniškų pagardų liniją, tai mes valgome tikrai įvairų maistą. Na, bet jeigu reikėtų rinktis virtuvę, kuriai jaučiame itin didelę simpatiją, tai... visa šeima esame Azijos kraštų patiekalų mėgėjai.
2024-02-07

Gitanas Nausėda tenisą stebėjo su retai viešumoje matoma dukra

Šeštadienį, vasario 3-ąją, SEB arenoje Vilniuje vyko Daviso taurės mačas tarp Lietuvos ir Sakartvelo teniso rinktinių.  Stebėti mačo į areną susirinko daugybė teniso entuziastų. Tarp jų – ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.  Gitanas Nausėda leido laiką su dukra Tiesa, mačą jis stebėjo ne vienas – kompaniją jam palaikė šalia sėdėjusi, viešumoje retai matoma jaunesnioji dukra Ugnė.
315 2024-02-03
Į viršų