Įsidėmėkite: 3 dalykai, kurių niekada neturėtumėte daryti varpai

Lytinius organus gauname be naudotojo vadovo, todėl kartais gali kilti abejonių dėl to, ką su jais galima, o ko negalima daryti. Reikėtų žinoti, kad su vyriškais lytiniais dalykais kai kurių dalykų daryti nereikėtų.

Visi puikiai žino, kokie veiksmai atliekami varpa, bet ne visiems aišku, kokiems veiksmams ji nėra skirta. Toliau pateikiame aiškų sąrašą užsiėmimų, kuriems vyriški lytiniai organai netinkami.

Perskaitę galėsite būti ramūs, kad dėl kokio nors netinkamo veiksmo neatsidursite ligoninėje ir nepakenksite savo sveikatai, rašoma dailystar.co.uk.

Nebandykite sulenkti sustangrėjusios varpos

Varpa nėra skirta lankstyti stačiais kampais, ypač kai yra sustangrėjusi. Rekomenduojama jos nelenkti stipriau, nei 30 laipsnių kampu. Tačiau kartais visko suvaldyti nepavyksta, ir įvairių sužeidimų gali nutikti lytinių santykių metu, kai partnerė yra viršuje ir per stipriai atsilenkia atgal ar pasilenkia į priekį.

Gera žinia ta, kad jei varpa ir sulūžtų, šis sužeidimas puikiai išgydomas. Vis dėlto, medikai sako, kad vyrai to labai gėdijasi ir retai prisipažįsta, kas jiems nutiko.

Nekandžiokite varpos

Varpą supanti oda yra labai jautri, todėl jos įkandimas gali sukelti rimtą sužeidimą. Pasak 2020 metų sausio mėnesį „Visual Journal of Emergency Medicine“ publikuoto straipsnio, 43 metų vyrui sekso metu partnerė įkando į apyvarpę. Vyras iš pradžių nemanė, kad sužeidimas rimtas, bet per penkias dienas jo būklė stipriai pablogėjo. Skausmas vis stiprėjo, varpos galiukas ėmė juoduoti, todėl vyras galiausiai kreipėsi pagalbos į medikus.

Jam paskirti intraveniniai antibiotikai, o jį apžiūrėję urologijos ir infekcinių ligų specialistai pranešė, kad prasidėjo audinių nekrozė. Tai reiškia, kad jo varpos galiuko ląstelės jau buvo mirusios. Laimei, vyras visos varpos ar jos dalies neprarado – po antibiotikų kurso organas atgavo įprastą spalvą, nors ir pažymėta, kad tam tikra deformacija liko.

Taip pat ir šiuo atveju, medikų teigimu, tokią nelaimę patyrę pacientai dažnai į gydytojus nesikreipia, todėl būklė gali ir pasunkėti.

Netrankykite ir nedaužykite varpos

Varpa yra labai jautri, todėl ją rimtai sužeisti galima net ir, regis, nestipriai sudavus – sekso metu ar kitais atvejais. Kai kurie vyrai sekso metu mėgsta savo varpa naudotis kaip įrankiu įvairiems pliaukštelėjimams, tačiau tai daryti reikėtų labai atsargiai, kad išvengtumėte sužeidimų, o prieš tai geriausia pasikalbėti su partnere, kad būtų ramu, jog abiems tokia veikla yra priimtina.


Rašyti komentarą...
D
Doktoras
2021-04-11 17:48:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmas dalykas ko nereiektu daryti su savo varpa tai leisti prie jos liestis kitam vyrui!
Atsakyti
-14

V
Veidukas
2021-04-11 12:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netrankykite ir nedaužykite varpos
Atsakyti
-1

V
Vyras
2021-04-11 18:04:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką man daryt kai ramybės būsenoje 19cm.o kaip stovi 24.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų