Naujasis tyrimas: esate vieniši, nes jums nesiseka flirtuoti

Maždaug 31 proc. visų JAV suaugusiųjų yra vieniši. Daugelis taip tiesiog pasirinko ir pirmenybę teikia tokiam gyvenimo būdui, o kiti dar nerado „to vienintelio“, nepaisant to, kad išbandė viską – nuo susitikimų baruose iki pažinčių internete.

Tačiau yra daugybė žmonių, kurie nepaisant žūtbūtinio noro negali susirasti partnerio – vadinamieji „priverstiniai vienišiai“. Šie žmonės gali nežinoti, ką daro blogai, tačiau naujas tyrimas turi jiems atsakymą.

Remiantis nauju tyrimu, paskelbtu žurnale „Personality and Individual Differences“, kurį pateikė Menelaosas Apostolou iš Nikosijos universiteto, mokslininkai rado svarbiausias priežastis, kodėl visi tie priverstinai vieniši asmenys neranda antrosios pusės, ir tai nėra kitų kaltė.

Flirtavimas – vienas svarbiausių veiksnių

Tyrime dalyvavo 1228 graikiškai kalbančios moterys ir vyrai, vyresni nei 18 metų, turintys skirtingą santykių statusą. Jų buvo paprašyta užpildyti internetinių apklausų seriją, kad būtų galima patikrinti, kas daro įtaką jų vienišumui.

Indikatoriais paskirti: gebėjimas flirtuoti, gebėjimas suvokti susidomėjimo signalus, įdedamos pastangos į susitikinėjimą. Surinkus visus duomenis, buvo išanalizuota koreliacija tarp santykių statuso, įskaitant tai, ar jie „nusprendžia būti vieniši“, ar „sunku susirasti porą“, ir tiriami kintamieji.

Rezultatai parodė, kad didžiausias lemiamas veiksnys buvo negebėjimas flirtuoti. Vieno flirtavimo balo praradimas 50 proc. sumažino tikimybę susirasti antrą pusę. Flirtas yra didelis tiek tradicinių pažinčių, tiek naujesnių internetinių pažinčių veiksnys, ir akivaizdu, kad tai sulaikė daugelį jų nuo tobulų santykių.

Sunku suprasti kitus

Antroje vietoje buvo tai, kaip gerai dalyviai suvokė partnerio susidomėjimą. Daugelis kovojo su klausimu „ar aš jam patinku, ar ne?“. Visi, nors kartą bandę susitikinėti, žino, kad tai yra viena iš sunkiausių dalių. Kai kurie iš mūsų visiškai nesugeba suprasti užuominų, kad ir kokios jos būtų akivaizdžios.

REKLAMA

Taip pat buvo sąsajų su kitais kintamaisiais – mažos pastangos, skirtos susitikinėjimui, koreliavo su išrankumu.

Tyrinėdami, kiek laiko kiekvienas dalyvis buvo vienišas, mokslininkai taip pat nustatė, kad vienetinis flirtavimo sugebėjimų padidėjimas sumažino 1,2 metų vienišumo laikotarpio trukmę.

Kaip ir atliekant visus apklausa pagrįstus tyrimus, rezultatai gali būti šališki ir iškreipti pagal dalyvių pasitikėjimą savimi. Santykiuose esantys žmonės galėjo drąsiau kalbėti apie savo flirtavimo įgūdžius, nes jiems tai akivaizdžiai sekasi.

Nepaisant to, įrodymai rodo, kad jei jūs stengiatės susirasti partnerį, jums galimai reikėtų patobulinti savo flirtavimo įgūdžius. Patrauklumas nėra dovana, suteikta mums visiems, tačiau šiame tyrime aprašyti būdai yra geriausi įrankiai ieškant „to vienintelio“.


Rašyti komentarą...
R
Rrr.
2021-04-11 00:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gali mokėti flirtuoti arba ne. Bet jei tavo piniginė plona, jokia šiuolaikinė moteris su tavimi nenorės prasidėti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų