• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tolimas skrydis lėktuvu gali būti neįtikėtinai varginantis, tačiau patogi sėdynė gali bent kiek palengvinti šią kančią. Tiems, kurie negali sau skristi aukštesnėje klasėje, papildoma erdvė kojoms ekonominėje klasėje yra tarsi išsigelbėjimas.

Tolimas skrydis lėktuvu gali būti neįtikėtinai varginantis, tačiau patogi sėdynė gali bent kiek palengvinti šią kančią. Tiems, kurie negali sau skristi aukštesnėje klasėje, papildoma erdvė kojoms ekonominėje klasėje yra tarsi išsigelbėjimas.

REKLAMA

Moteris, papildomai sumokėjusi už papildomą erdvę kojoms, kad 12 valandų skrydyje jaustųsi patogiai, atsisakė užleisti savo vietą pagyvenusiai porai. Populiariame „Reddit“ forume moteris prisipažino sulaukusi piktų keleivių žvilgsnių po to, kai atsisakė užleisti savo vietą, už kurią sumokėjo, rašo mirror.co.uk.

Įrašo antraštėje „Reddit“ vartotoja rašė: „Pagyvenusi pora bandė užimti mūsų vietas lėktuve“.

Papildomai pasirinko aukščiausios kokybės ekonomines sėdynes

Moteris paaiškino: „Mačiau keletą su nepatogiomis situacijomis skrydžių metu susijusių įrašų, todėl pamaniau, kad pasidalinsiu savo istorija. Prieš kelerius metus su antrąja puse planavome trijų mėnesių kelionę aplink pasaulį. Pirmasis skrydis buvo iš Naujosios Zelandijos į Los Andželą. Skrydis truko 12/13 valandų.

REKLAMA
REKLAMA

Užsisakėme bilietus ir sumokėjome už skrydžius, o aš papildomai pasirinkau aukščiausios kokybės ekonomines sėdynes, nes esu aukšta ir norėjau papildomos vietos kojoms. Tai kainavo papildomus 56 eurus.

REKLAMA

Skridome su „Air New Zealand“ avialinijomis, ekrane rodo jūsų vardą, kai atsisėdate į savo vietą. Mes lipame į lėktuvą. Suradome savo vietas ir ten sėdėjo vyresnio amžiaus pora (virš 70-ies). Klausiu jų, ar jie nesupainiojo savo vietų numerių. Jie sakė, kad ne.

Parodžiau jiems savo bilietą ir vietos numerį, parodžiau savo vardą ekrane. Tada jie paprašė manęs atsisėsti į jų vietas, kurios buvo dešimčia eilių atgal. Ten nėra vietos kojoms.“ Po to, kai pagyvenusi pora atsisakė atlaisvinti jų vietas, moteris pareikalavo, kad jie sėstų į savo vietas, kurios nurodytos bilietuose, nes jis už savo vietas „sumokėjo papildomai“.

REKLAMA
REKLAMA

Nupasakojo, kaip atrodė pokalbis

Moteris nupasakojo, kaip atrodė jų pokalbis: „Aš: Norite, kad sėdėtume jūsų vietose?

Senyvo amžiaus pora: Taip, būtų malonu, ačiū.

Aš: Aš sumokėjau papildomai už šias vietas ir norėčiau čia sėdėti. Prašau, persėskite į savo vietas.

Senyvo amžiaus pora: Nėra taip blogai, kojoms yra daug vietos.

Aš: Taip, šiose vietose yra daug vietos kojoms, nes aš už tai sumokėjau papildomai. Jei reikės, padėsiu pernešti jūsų bagažą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Įpusėjus jų pokalbiui, skrydžio palydovė priėjo prie keleivių ir paklausė, kas vyksta, nes lėktuve susidarė ilga eilė.

Pokalbis tęsėsi: „Senyvo amžiaus pora: Šis žmogus nori, kad mes persėstume į kitas vietas!

Skrydžio palydovė: Pone, eikite į jums skirtas vietas.

Aš: Štai mano bilietas, tie žmonės sėdi mūsų vietose. Sumokėjau papildomai, nes man reikia vietos kojoms.

Skrydžio palydovė senyvo amžiaus porai: Atleiskite, jūs turėsite persėsti į savo vietas, nes nesumokėjote už šias vietas.

REKLAMA

Senyvo amžiaus pora: Na, galbūt mes galime gauti pagerintas vietas?

Skrydžio palydovė: Atsiprašome, lėktuvas pilnas, todėl tai neįmanoma.“

Moteris pridūrė: „Skrydžio metu iš kitų žmonių sulaukiau veriančių žvilgsnių. Sumokėjau už papildomą erdvę kojoms ir man jos reikia.“

Į komentarų skiltį plūstantys „Reddit“ vartotojai pasidalino savo nuomone apie prieštaringai vertinamą situaciją.

Vienas žmogus rašė: „Neįsivaizduoju, kodėl kiti žmonės, kurie mokėjo papildomai už erdvę kojoms, piktai žiūrėjo į šią moterį.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų