Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Nebežinau, kiek turėsiu kantrybės taikstytis su savo anyta, kuri atsikraustė gyventi vos per kelis namus nuo mūsų. Gyvename Šiauliuose, ji pati gyveno mažesniame miestelyje, viskas buvo tiesiog puiku, tačiau ėmė ir nusprendė į senatvę pasikeisti gyvenamąją vietą“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Auksė iš Šiaulių.

„Nebežinau, kiek turėsiu kantrybės taikstytis su savo anyta, kuri atsikraustė gyventi vos per kelis namus nuo mūsų. Gyvename Šiauliuose, ji pati gyveno mažesniame miestelyje, viskas buvo tiesiog puiku, tačiau ėmė ir nusprendė į senatvę pasikeisti gyvenamąją vietą“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Auksė iš Šiaulių.

REKLAMA

Viskas pas mus šeimoje buvo gerai. Aš, vyras, trys vaikai, ketvirtas pakeliui. Gyvenom, dirbom, tvarkėmės. Aišku, toks ten ir gyvenimas, palyginus su ponais – kukliai verčiamės, bet esam laimingi.

Tiesa, į Šiaulius neseniai persikraustė mano vyro mama. Anyta su vyru! Ponia po savo pirmo vyro mirties susirado naują draugą ir atsibeldė gyventi į mūsų miestą. Iš pradžių visai pasidžiaugiau – galvoju, gerai, prižiūrės vaikus. Taip taip, pasvajok, mergele. Aš gavau tokią anytą, kad dabar belieka tik žegnotis.

Vos tik prašvinta, ji man jau skambina ir klausia, ar vaikai mokykloje – lyg ji, neturėdama vairavimo pažymėjimo, nuvežtų juos...

REKLAMA

Skambina tokiu laiku, kai aš juos maitinu, rengiu. Neturiu laiko ryte su ja kalbėtis, todėl pasakau kelis žodžius ir atsisveikinu. Ir taip kas rytą, nes po prašymo netrukdyti. Galvoja, gal pramigau?

Įskaudino anytos žodžiai

Dienos metu susitikome parduotuvėje. Į krepšį kroviau maisto šeimai, aišku, buvo ir alaus vyrui, ir traškučių, ir gazuoto limonado. Tai jūs neįsivaizduojate, ji pradėjo kone rėkti toje parduotuvėlėje, kad aš nėščia ir kvaila – atseit, ką čia sau leidžiu, kodėl „jos sūnui perku alų“, o vaikams nesveikų užkandžių.

Nesusilaikiau ir pasakiau, kad jos sūnui tuoj 45 metai ir jeigu nori, tegu išgeria – kas čia tokio? Oi buvo pykčio, net ir mano vyrui paskambino pasisakyti, kokia aš neišauklėta.

Buvo kartą savaitgalis, neprašyta atėjo į svečius. Kaip tik dariau pietus, o jai, matai, prireikė atidarytuvo jos atneštai uogienei. Ir kad rausia ji tas spinteles, stalčius. O pas mane nei tvarkyta, nei pasiruošta jos atėjimui. Jau matau kaip žiūri ir ruošiasi pakomentuoti. Po poros minučių ji man sako: „duok kempinėlę, pavalysiu spinteles.“

REKLAMA
REKLAMA

Dievaži, kokia gėda! Nei ji man mama, nei aš noriu, kad ji man valytų namus neprašyta.

Dar nepapasakojau apie replikas, kurių sulaukiu dėl svorio nėštumo metu. Ji vos tik mane pamačiusi prikaišo, kad aš per stora, kad per daug priaugau, kad man reikia prisižiūrėti. Bet aš niekada ir nebuvau plona, o ketvirtas nėštumas kaip reikiant pakeitė mano kūną! Kodėl ji man taip sako, negi nori, kad kompleksuočiau prieš save ir savo vyrą? Neslėpsiu, po jos žodžių dažnai naktimis pasikūkčiodama verkiu į pagalvę, nors ir esu gyvenime pripratusi prie visko.

Aš nežinau, kiek laiko ji gyvens netoli mūsų ir taip elgsis, bet baisiausia man dėl kūdikio, kuris po kelių mėnesių gims. Jau įsivaizduoju kaip man nurodinės, kaip turėčiau su juo elgtis. Tiesiog monstras, o ne anyta. Į ją jau nebežiūri net ir uošvis, baisu pagalvoti, kiek jis replikų sulaukia iš jos...

Autorius: skaitytoja Auksė 

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.

Ir aš tylėjau ir kentėjau replikas apie viską, skambučius 5 ryto, bandymus išskirti ir tt, kol po 10 m pasakė replika apie mano neįgalų vaiką, pasityčiojo iš jo. Va ir buvo paskutinis lašas į mano kantrybės taurę. Išgirdo tąkart tiek pat ir apie save, uždraudžiau pasirodyt, kištis į mūsų gyvenimą ir tt. Po to, dar porą kartų bandė ateiti ir gelti toliau lyg niekur nieko, bet aš tiesiog nebegaliu į ją žiūrėti, tai už pakarpos ir pro duris. Fiziškai. Tai va, taip atgavom ramybę namuose, santarvę santykiuose ir normalias šventiškas visas didžiąsias metų šventes. Pagaliau galim tiesiog gyventi. Ir ne, mes nesame asocialai, dirbame vadovaujamus darbus, padoriai gyvename, žilą plauką gerbiame ir niekada sau neleidžiame netakto su vyresniu žmogumi. Išskyrus vieną šitą ponią, ji parodė, kad gali būti išimčių iš taisyklių. Tad ir jums linkiu susirasti stuburą ir prisiminti, kad čia jūs esate šitų namų ponia, vyras juk su jumis, auginate nuostabią šeimą, tad laikas atgauti pusiausvyrą ir pakovoti už ją!
@tai ką Kvailesnio komentaro dar skaityt neteko
Na neverkšlenkit.kaip sakote,nesmulki moteriškė esat.tai uošvienę už pakarpos ir lauk.o telefono,nekelt ragelio ir tiek.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų