Apsilankiusi Vilniaus baseine Daiva išėjo žiaugčiodama: „Aplink vien nepešiotos vištos“

„Savaitgalį lankiausi poniučių pamėgtame SPA komplekse. Neminėsiu pavadinimo, tačiau pasakysiu taip – čia renkasi moterys, kurios vadina save elitu ir už įprastą masažą ir niekuo neišsiskiriantį baseiną gali sau leisti sumokėti dvigubai daugiau. Ir čia jos eina ne dėl kokybės, o dėl to, kad joms svarbu, jog būtų čia pastebėtos. Tik, damos, jei jau išsiruošėte į baseiniuką prasiplaukti, tai ne tik naują maudymosi kostiumėlį nusipirkit, bet ir užsukit pas kosmetologę“, – rašo Daiva, atsiuntusi laišką tv3.lt

Nesu didelė vandens pramogų ir baseino mėgėja, tačiau pats metas, pamaniau, išbandyti dovanų kuponą, kurį turėjau. Taigi, sekmadienį nuvažiavau pasimaudyti baseine. Prasiplaukusi mačiau, kad su manimi baseine yra ir daugiau damų. Vienos vyresnės, kitos jaunesnės, tačiau visos jos, atrodo, labai dailios, stilingos. Jų balsai girdėjosi iš toli – daug klegesio, bendravimo, juoko.

Pasirodė, kad į šį SPA renkasi tikrai aukšto lygio vilnietės. Vis dėlto, kai nuėjau į dušo kabiną, o vėliau ir persirengti, lengvai tariant, pasibaisėjau.

Kojos apžėlusios, apie depiliaciją net negalvoja

Viena iš poniučių, kuri puikavosi nauju maudymosi kostiumėliu (tikrai labai gražus, matosi, kad daug kainavo), pasirodo, net nepagalvoja apie depiliaciją. Kojos apžėlusios, ilgalaikis gelinis pedikiūras ataugęs, o aš jau nekalbu apie bikinio zoną... Tikra kaimietė, o vaidina poniutę.

Matosi, kad moteris turi pinigų, o ir savęs priežiūrai didelių išlaidų nereikia – čia juk elementari higiena! Kažkaip pagalvojau, kad jeigu mano draugė atrodytų kaip tikra nevala, aš tikrai jai pasakyčiau. Net ir pati norėčiau, kad man pasakytų, jog kažkas su manimi negerai.

Lygiai taip pat ir su apžėlusiomis kojomis – na, jeigu jau susiplanavai eiti į SPA, kur tikrai nebūsi su kelnėmis ir kailiniais, tai nusidepiliuok tuos plaukus. Na, gal nebuvo laiko eiti pas kosmetologę, tai tada buitiškai – skutimosi peiliuku. Tikrai daug geriau nei šitaip.

Ir patikėkite manimi, tame SPA ji nebuvo tokia vienintelė – aplink vien nepešiotos vištos. Atsiprašau už išsireiškimą, bet būtent taip jūs ir atrodote, moterys, kurios savimi visiškai nesirūpinate. 

Tiesiog, moterys, lietuvės daugelyje šalių iš kitų moterų išsiskiria savo grožiu, stiliumi, todėl pasistenkime palaikyti tą įvaizdį – pasirūpinkime savimi ir dėl kitų, ir dėl savęs!

Autorius: skaitytoja Daiva 

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.


Rašyti komentarą...
J
Janytė
2021-11-16 16:42:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinė kvaiša
Atsakyti
-13

K
Kaip
2021-11-16 17:13:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negėda taip reikštis...
Atsakyti
-17

B
Bomzas
2021-11-16 16:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin bunke, paskaitęs, pikul, ar nebuvo, tfu silkem prasmirdusi OS "elitas" vadinamas, sutres, o ne elitas
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (87)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų