Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Esu dviejų dukrų mama. Visos jos užaugusios, turi savo šeimas, protingos, išsilavinusios, gražios. Deja, to paties negaliu pasakyti apie paaugles, kurias kasdien matau išėjusi pasivaikščioti į mokyklos stadioną“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Gražina iš Kupiškio.

„Esu dviejų dukrų mama. Visos jos užaugusios, turi savo šeimas, protingos, išsilavinusios, gražios. Deja, to paties negaliu pasakyti apie paaugles, kurias kasdien matau išėjusi pasivaikščioti į mokyklos stadioną“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Gražina iš Kupiškio.

REKLAMA

Žinau, kaip keičiasi mados. Kai dukros buvo paauglės, ko tik nebuvo jų klasėse – ir juodai plaukus mergaitės dažydavo, o paskui į pamokas eidavo nuogomis bambomis.

Kai atsirado soliariumų mada – visos vaikščiojo lyg morkomis veidą nusidažiusios. Mano mergaitės, prisimenu, visada išlikdavo nuošalyje ir aš tyliai jomis džiaugiausi. Dabar, kai viskas jau praeita, galiu drąsiai reaguoti į tai, kas vyksta ir ką matau kasdien.

Mėgstu išeiti pasivaikščioti į netoli namų esantį stadioną, šalia yra mokykla. Kaip suprantu, ten uniformos nėra reikalingos, todėl tai, ką matau kone kasdien, man kelia šiurpą. Jaunos mergaitės, kokių 14-16 metų, rengiasi kiek įmanoma baisiau. Kartais atrodo, kad visos jos ruošiasi helovino nakčiai. Nežinau, gal ten tikrai kokie vakarėliai vyksta vietoje pamokų?

REKLAMA

Kasdien matau merginas, kurių veido bruožai labai dailūs, plaukai ilgi, sveiki, tačiau veidas nudažytas ryškiausiu makiažu – na kam tiek? Jeigu jos eina taip į mokyklą, tai kaip atrodo eidamos į šventes?

Dailias figūras paauglės slepia po plačiais, „nukarusiais“ džinsais, o plaukus dažo net keliomis skirtingomis spalvomis. Kam juos taip alinti?

Gal jos tyčia taip daro?

Jos velkasi vyriškus džemperius, kurie neatitinka dydžio, o kai pamačiau nagus, visai likau nieko nesupratusi – nudažyti juodai, bet visi apsilupinėję. Toks jausmas, kad čia irgi toks stilius? Gal jos tyčia taip daro? Vaikščioja lyg klounai...

Aš suprantu, kad paauglystė yra būdas save išreikšti ir dažniausiai merginos tai daro per drabužius, šukuosenas ar makiažą, tačiau ar nesinori savęs išreikšti ir aplinkiniams apie save sukurti tvarkingos, elegantiškos merginos įspūdį?

Nejaugi toms merginoms malonu, kai į jam žvilgčioja ar apšneka? Tikrai norėtųsi, kad tokiose mokyklose būtų privalomos uniformos, o mokytojos išsakytų pastabas dėl netinkamo stiliaus, makiažo ar aksesuarų. Tik tokiu atveju būtų tvarka ir merginos būtų panašios į mokines, o ne vakarėlių dalyves.

Autorius: skaitytoja Gražina

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.

Kiekvienas žmogus save išreiškia savaip. Svarbiausia patikti sau pačiam o ne kitiems. Negi dabar jaunimas turi rengtis taip kad kitiems įtiktų. Nesąmonė
Dabar madingiausias tėvelio paltas.Viskas gerai su siaispaaugliais Jie iesko savo kelio.O ir laikmetis nelabai palankus.Geriau padrasinkim,priglauskim ir pasakykim,kad viskas bus gerai
Pirmas dalykas tai del “nukarusių džinsų” ar bent žinot kodėl taip daro??? Taip daro, nes jos bijo parodyti savo kūną dėl to ką aplinkiniai pagalvos ar pačioms bloga į save žiurėti o ar jums trukdo, kad ji su tokiais džinsais? Gal geriau jei aptemti rūbai pro kuriuos viskas matosi. Antras dalykas makiažas. Gal merginom gražu yra taip arba taip išreiškia savo menišką pusę, o gal tai joms suteikia pasitikėjimą. Na ir trečias dalykas tai elegantiškumas. Ne visi nori būti elegantiški. Žinot yra vadinami “rajoniniai” jei nežinot pasiskaitykit, bet žinot jiems nieks neaiškina, kad turi atrodyti kaip padorus vyras, o vat kai mergina apsirengia kaip jai patinka, kaip jai gražu ir noras tai jau problema. Žmogau ne tu vaikštai su tais rūbais tai ir nesigilink. Pirma pati tegul į save iš nuotraukos pasižiūri. Nu žinokit tokie straipsniai pyktį sukelia silpnapročiai ir nepilnaverčiai žmonės tiesiog esat ir nieko daugiau. Buki.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų