Rašyti komentarą...
Kaip kas nori taip tas rengiasi.O tai moterškei niekaip nįtiksi.Juk visų nuomonės skiriasi ir kiekvienas turime savo skonį.
Ar labai rupi kaip rengesi zmones? Ne jusu reikalas ;)
O man įdomu kaip ten tuos nagus pavyko pamatyti, ar prašė autorė straipsnio, kad parodytų ...bet kita vertus tėvai rengia vaikus, tai prie ko čia mokytojai
jeeezau koks jusu reikalas senelyte? kas kaip nori - tas taip rengiasi. jei jau taip rengiasi, reiskias jom jusu nuomone dzin ar apskritai ant visu dzin kas ka galvoja. kaip patogu taip ir apsirengia ar pasidaro. jus per seni suprasti ir gyvenat caro laikais kad suvokti kaip keiciasi pasaulis ir pan. geriau sedekit ramiai ir nekarsekit.
Pirmas dalykas tai del “nukarusių džinsų” ar bent žinot kodėl taip daro??? Taip daro, nes jos bijo parodyti savo kūną dėl to ką aplinkiniai pagalvos ar pačioms bloga į save žiurėti o ar jums trukdo, kad ji su tokiais džinsais? Gal geriau jei aptemti rūbai pro kuriuos viskas matosi. Antras dalykas makiažas. Gal merginom gražu yra taip arba taip išreiškia savo menišką pusę, o gal tai joms suteikia pasitikėjimą. Na ir trečias dalykas tai elegantiškumas. Ne visi nori būti elegantiški. Žinot yra vadinami “rajoniniai” jei nežinot pasiskaitykit, bet žinot jiems nieks neaiškina, kad turi atrodyti kaip padorus vyras, o vat kai mergina apsirengia kaip jai patinka, kaip jai gražu ir noras tai jau problema. Žmogau ne tu vaikštai su tais rūbais tai ir nesigilink. Pirma pati tegul į save iš nuotraukos pasižiūri. Nu žinokit tokie straipsniai pyktį sukelia silpnapročiai ir nepilnaverčiai žmonės tiesiog esat ir nieko daugiau. Buki.
@Nezinomas Visiškai pritariu
Sunku net patiket kad tai yra straipsnis ziniu portale. Visiskas kaimas. :)
Kas nepatiko,viskas internete išreikšti.Juk jaunimas rengiasi taip kaip jis nori ir priimti toki koks jis yra.Mes kai buvome jauni rengimas kitaip.Nes tai buvo Tarybiniai laikai.Leiskim jiems išreikšt savę,o ne išstatyti i kažkokius rėmus.
Per daug laisvės piktiems žmonėm kalbėt....
Jūs jau mąstot kaip senoles, man labai patinka jaunimo mada
Tfu,dėrėvnia...
Į viršų