Išbandykite šį Helovino nakties burtą: atskleis jūsų mylimojo vardą!

Ši naktis – bene laukiamiausia baisenybių ir magijos mėgėjams. Nors Helovinas Lietuvoje pradėtas švęsti ne taip ir seniai, vis dėlto šia stebuklinga naktimi tiki ne vienas.

30

Helovino šventė į Lietuvą atkeliavo iš Amerikos. Vieniems ši šventė suteikia džiaugsmo, o ypač mažiems vaikams, kurie persirengę įvairiais herojais gąsdina kaimynus ir prašo jų saldainių. Kitiems ši šventė kelia pasipiktinimą – tačiau, spręsti jums – tikėti šia naktimi ar ne.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laukinis Helovino vakarėlis: po kostiumais – garsiausios Holivudo žvaigždės

Jeigu vis dėlto norite pajausti Helovino nakties magiją ir išbandyti populiarų burtą, tuomet jums pravers šis iš Amerikos atkeliavęs Helovino meilės burtas.

Nors su Helovinu ypač siejami skaptuoti moliūgai, jie daugiau naudojami dekoracijoms, o štai burtams pasitelkiamas kitas žinomas vaisius – obuolys. Šios nakties burtui reikės būtent jo ir kelių žvakių.

Namuose susiraskite jaukią vietą, kurioje jaučiatės geriausiai. Užgesinkite šviesas, uždekite keletą žvakių – sukurkite paslaptingą ir mistišką atmosferą, leiskite sau įsijauti į Helovino nakties magiją.

Paimkite obuolį, nulupkite vieną išilgą juostelę ir staigiai meskite ją per kairį petį. Žievelei nukritus, įsižiūrėkite, kokią raidę jums ji primena. Būtent iš šios raidės ir bus jūsų tikrosios meilės vardas!

*** Ši informacija nėra paremta moksliniais tyrimais, tai pramoginis turinys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų