Į klozetą įpilkite indų ploviklio: rezultatas jus nustebins

Indų ploviklis gali būti išties praktiška priemonė, naudojama ne tik indų plovimui, bet ir kitiems namų ruošos darbams. 

Internetinis portalas smartmindsets.com atskleidžia netikėčiausius būdus, kur dar galite panaudoti indų ploviklį.

Dėmių valymui

Jeigu netyčia ant sofos išpylėte kavą ir dabar akis bado didelė dėmė – ne bėda. Šią problemą galite greitai pašalinti sumaišę šaukštą indų ploviklio su šiltu vandeniu.

Paimkite sausą švarią šluostę ir sudrėkinkite ją mišinyje ir trinkite juo dėmės plotą, kol dėmė išnyks. Tuomet paimkite kitą sausą švarų skudurėlį ir dar kartą patrinkite dėmę. Galiausiai, vietą, kurioje buvo dėmė, nuvalyti sausu popieriniu rankšluosčiu.

Grindų valymas

Indų ploviklį taip pat puikiai galite panaudoti ir grindų valymui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti porą šaukštų indų ploviklio į kibirą šilto vandens. Rezultatas, kurį pamatysite išplovę grindis, jums tikrai patiks. Tik svarbu žinoti, kad indų ploviklio negalima naudoti plaunant medines grindis, nes jos gali susigadinti.

Išvalykite užsikimšusį klozetą

Dar vienas, tikriausiai daugeliui nežinomas, indų ploviklio panaudojimo būdas, tai klozeto valymas. Indų ploviklis gali būti puiki priemonė, norint išvalyti užsikimšusį klozetą ir jums nebereiks pirkti tam skirtų, brangių valymo priemonių. 

Į klozetą gausiai įpilkite indų ploviklio ir nemažą kiekį šilto vandens (tačiau ne karšto) ir palaukite 30 minučių, prieš nuleisdami vandenį. Indų ploviklis ne tik padės išvalyti užsikimšusį klozetą, bet ir suteiks gaivą ir švarą. Norėdami išvengti šios problemos, šį triuką galite naudoti reguliariai.


Rašyti komentarą...
A
Avis
2021-02-20 21:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta jūsų protui.
Atsakyti
-6

K
Kaimynas
2021-02-20 17:01:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš tai į klozetą nieko nepilu viską į bliuda ir pro langą, taip pilu, kad dar kaimynei tektų ir nematau vargo, visada blizga kaip veidrodis
Atsakyti
-48

M
Marija
2021-02-20 22:19:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Komentarai visų yra šlykštus.Pasirašinėjat,kaip kokie durneliai.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų