• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anastasija Lenna, 2015 metais laimėjusi „Miss Ukraina“ titulą, savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotraukas, kuriose ji ruošiasi kovai su Rusijos armija. Tituluota gražuolė sakė, kad yra pasiryžusi nušauti jos šalies sieną kertančius Rusijos karius.

Anastasija Lenna, 2015 metais laimėjusi „Miss Ukraina“ titulą, savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotraukas, kuriose ji ruošiasi kovai su Rusijos armija. Tituluota gražuolė sakė, kad yra pasiryžusi nušauti jos šalies sieną kertančius Rusijos karius.

REKLAMA

Anastasia Lenna iškeitė tiarą į kareiviškus batus ir automatinį šautuvą ir ruošiasi stoti ginti Ukrainos nuo įsiveržusių Rusijos pajėgų.

Tiarą iškeitė į ginklą

Anastasia, 2015 metais laimėjusi karūną tarptautiniame grožio konkurse „Miss Grand International“, savo „Instagram“ paskyroje paskelbė kraują stingdantį įspėjimą. Ji rašė: „Visi, kurie išdrįs peržengti Ukrainos sieną su intencija šalį okupuoti, bus nužudyti!“

Prie įspėjimo buvo pridėta nuotrauka, kurioje jos bendražygiai blokuoja kelią Rusijos užpultoje Rytų Europos šalyje, rašo mirror.co.uk. Kitame įraše ji gyrė Ukrainos kariuomenę, teigdama, kad jie taip gerai kovoja, jog „NATO turėtų pateikti prašymą dėl įstojimo į Ukrainą“.

REKLAMA
REKLAMA

Vienoje nuotraukoje kariai vaikšto visai šalia Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio, o Anastasia pavadino jį „tikru ir galingu lyderiu“. Anastasia taip pat paragino ukrainiečius klaidinti Rusijos karius ir pašalinti kelio ženklus, skelbia „The Sun“.

REKLAMA

Ji rašė: „Visuose šalies keliuose išmontuojami kelio ženklai. Priešai turi apgailėtiną ryšį, jie nesiorientuoja aplinkoje. Padėkime jiems keliauti tiesiai į pragarą.

Ukrainos valstybinė kelių agentūra ragina visas organizacijas, teritorines bendruomenes, kitas valdžios institucijas nedelsiant pradėti ardyti kelio ženklus.“

Rusijos veiksmai sulaukė atgarsių

Anastasia, kalbanti penkiomis kalbomis, studijavo rinkodarą ir vadybą Kijevo Slavistik universitete. Tada ji dirbo modeliu ir viešųjų ryšių vadove Turkijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Kiek anksčiau, vakar keli tūkstančiai moterų protestavo prie Rusijos ambasados Lietuvos sostinėje, ragindamos šalies mamas „sustabdyti šį karą“. Anot protestuotojų, „jei tik“ Rusijos moterys parodytų pasipriešinimą karui, vadovybė gali susiprasti ir apsisukti.

Renginio organizatorė Daiva Žeimytė sakė: „Šiandien siunčiame žinią rusų karių mamoms. Jūs galite sustabdyti šį karą... Jei tik išeisite į gatves ir pasakysite: „Mes nenorime šio karo, mes nenorime, kad mūsų vaikai mirtų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Protesto dalyvė Ineta Milinienė pridūrė: „Norime paprašyti rusų moterų – stabdykite karą. Jūs gali tai padaryti. Jūs galite tai padaryti, nes ten miršta jūsų vaikai.“

Konfliktas gali paaštrėti

Visa tai kilo po to, kai Rusija paskelbė, jog pasiruošimas branduoliniam yra aukštoje parengtyje, o įniršęs Rusijos lyderis Vladimiras Putinas kirto Vakarams. Putinas valstybei televizijai sakė, kad NATO šalys pateikė „agresyvių pareiškimų“ kartu su Vakarais, įvedant griežtas finansines sankcijas Rusijai, įskaitant patį prezidentą.

REKLAMA

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmitrijus Kuleba pareiškė, kad Rusijai panaudojus branduolinį ginklą prieš Ukrainą, tai būtų „pasaulinė katastrofa“. Vakar rytą Rusijos kariai ir tankai užplūdo Charkovą ir gatvėse išprovokavo karą dėl Ukrainos miestą, tačiau užpuolikų invaziją ukrainiečiai atrėmė.

Yra ženklų, kad konfliktas gali paaštrėti – aukšto rango kariuomenės pareigūnas „Mirror“ sakė, kad Baltarusija pradeda oro ataką prieš Kijevą. Teigiama, kad kovoms besitęsiant Putinas „įniršo“, nes jo invazija į Ukrainą nebuvo „lengva“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų