REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kambariniai augalai darosi vis madingesni, tačiau panašu, kad ne visi žino, kaip tinkamai jais rūpintis, rašoma mirror.co.uk.

Kambariniai augalai darosi vis madingesni, tačiau panašu, kad ne visi žino, kaip tinkamai jais rūpintis, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Jei nusprendėte savo namus paversti džiunglėmis, visus laisvus paviršius uždengdami žaliais lapais, tuomet turite būti pasirengę augalus prižiūrėti.

Juos reikia laistyti ir pasirūpinti, kad jiems užtektų šviesos, tačiau kartais net ir rūpestingiausi augalų mylėtojai susiduria su liūdesiu, kai kuris nors augalas miršta.

Bet prieš tokį augalą nurašydami ir keliaudami pirkti naujo, galite išbandyti šią gudrybę.

Viena mama iš Australijos pasidalino labai paprastu būdu, kuris padėjo jai atgaivinti apvytusius ir liūdnai atrodančius kambariniu augalus.

Viskas, ko jums prireiks – tai vienas konkretus dalykas: magnio druska.

Savo įraše feisbuke ji atskleidė, kad savo augalus maudo vonioje su tirpalu būtent su šia medžiaga.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pasidalijo keliomis augalų nuotraukomis prieš tokį prausimą ir po jo, kad matytųsi, kokius stebuklingus pokyčius sąlygoja magiškasis ingredientas.

REKLAMA

Savo tapatybės atskleisti nenorėjusi moteris rašė: „Į vonią prileiskite keletą centimetrų vandens su magnio druska ir tuomet nuprauskite lapus šiuo tirpalu, nuvalydami dulkes ir kitus nešvarus – augalai bus laimingi.“

Ji pridūrė: „Aš pati naudoju šią druską ir paprastai ji būna išpirkta, nes sodininkai ją naudoja savo augalams, štai kaip sužinojau apie šią gudrybę.“

Moteris taip pat pasakojo, kad paprastai naudoja maždaug saują druskos keliems centimetrams vandens ir augalus vonioje palieka per naktį, jei jie atrodo labai suvytę ir liūdni.

REKLAMA
REKLAMA

Augalų gydytojas „Metro.co.uk“ sako, kad magnio druska gali būti naudinga gydyti augalams, kuriems trūksta magnio, tačiau pabrėžė, kad dauguma augalų vysta dėl kitų priežasčių, todėl šios druskos jiems nepadės.

Gali būti, kad savo augalus laistote per daug arba per mažai – vandens kiekį reikėtų priderinti prie augalo. Prieš išbandant namų gamybos augalų gydymo priemones, rekomenduojama gerai įvertinti augalo simptomus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų