Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sodininkystės ekspertas ir televizijos laidų vedėjas Alanas Titchmarsh „Instagram“ tinkle pasidalijo hortenzijų priežiūros patarimais. 

Sodininkystės ekspertas ir televizijos laidų vedėjas Alanas Titchmarsh „Instagram“ tinkle pasidalijo hortenzijų priežiūros patarimais. 

REKLAMA

Vaizdo įraše Alanas pasakoja, kaip prižiūrėti hortenzijas kad jos „tikrai spindėtų“ šią vasarą. Alanas rašė:

„Duokite hortenzijoms gerą, drėgną dirvą ir vietą saulėje arba margame pavėsyje, ir vasarą jos tikrai spindės. Mėlyniems žiedams reikia rūgštaus dirvožemio, kad spalva išliktų mėlyna, o aš džiaugiuosi rožine spalva!“

Vaizdo įrašas sulaukė gausybės sekėjų komentarų ir buvo peržiūrėtas daugiau nei 22 700 kartų, rašo express.co.uk.

„Instagram“ vartotojas Steve Padginton sakė: „Žiedai nuostabūs! Puikiai padirbėta, Alanai!“. Michelle Collins pakomentavo: „Puiku, mano sode jų yra 16“.

REKLAMA

Julie Gribble rašė: „Viskas, ką matau, yra taip nesugadinta. Koks grožis!“. Rachel Cunningham sakė: „Ir kokios gražios rožinės spalvos, negaliu varžytis, tačiau turiu nuostabią baltą hortenziją“.

Hortenzija yra populiarus krūmas, garsėjantis savo neįtikėtinais žiedais

Žiedų galvutės gali atrodyti kaip rutuliukai arba kūgiai, o labiausiai atpažįstamos šluotelinės hortenzijos. Sodininkai hortenzijas turėtų sodinti nuo sausio iki balandžio ir nuo spalio iki gruodžio. Jos gali būti sodinamos vasarą, tačiau sodininkai turės augalus labai gerai laistyti.

Galima augalus sodinti tiesiai į žemę arba į vazonus ar konteinerius. Skirtingai nuo kitų augalų, hortenzijas gana lengva auginti ir vargu ar kils problemų.

Jos mėgsta drėgną dirvą, o karštu oru gali pradėti nykti. Kai oro temperatūra pakyla, pasirūpinkite, kad hortenzijos būtų gerai laistomos.

Tiems, kurie turi mėlynas hortenzijas, geriausia jas laistyti lietaus vandeniu. Kietas vandentiekio vanduo gali sumažinti dirvožemio rūgštingumą, todėl žiedai gali įgauti  rausvą atspalvį.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų