REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tauragės ketvertuko namuose veiksmo niekada netrūksta, kai juose sukasi Milana, Lėja, Luknė ir Luka. Ir jų mamai Linai Strangienei nuobodžiauti nėra kada, nes įvairių darbų – apstu. Garsiojo ketvertuko mama naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip mergaitėms sekasi mokykloje bei kokiomis nuotaikomis gyvena.

Tauragės ketvertuko namuose veiksmo niekada netrūksta, kai juose sukasi Milana, Lėja, Luknė ir Luka. Ir jų mamai Linai Strangienei nuobodžiauti nėra kada, nes įvairių darbų – apstu. Garsiojo ketvertuko mama naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip mergaitėms sekasi mokykloje bei kokiomis nuotaikomis gyvena.

REKLAMA

Lina atvirauja, kad reikalų niekad netrūksta – dukras reikia suruošti į mokyklą, pasirūpinti namais, maistu, o dabar su viena iš dukrų tenka lankytis reabilitacijose.

Tačiau mama neliūdi ir niekuo nesiskundžia, didelis džiaugsmas turėti tokia gražią ir gausią šeimą. Tik kai kurių kliūčių nepavyksta aplenkti. Lina atvirauja, kad kylančios kainos nemenkai palietė jų šeimą.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį sesės atšventė jau septintąjį savo gimtadienį, kurį paminėjo su pačiais svarbiausiais žmonėmis.

REKLAMA
REKLAMA

„Paminėjom labai smagiai. Buvo visi krikšto tėveliai suvažiavę, užsakėme meškutę. Su meška trijų metrų ir meškutė dainavo, šoko, ir vaikai dainavo, šoko. Smagiai pabuvome.

REKLAMA

Svarbiausia, kad visi krikšto tėveliai suvažiavo – vieni Kaune gyvena, kiti Klaipėdoje. Šiemet visi suvažiavo, tai labai dukros buvo patenkintos“, – džiaugsmo neslepia mama.

Į mokyklą ruošiasi su šypsena

Šiemet dukros Milana, Lėja ir Luknė pradėjo eiti į pirmą klasę, mokykla joms jau tapo tarsi antri namai, visada į ją striksi su šypsena ir džiaugsmu, kuris, džiaugiasi mama, neblėsta.

„Viskas gerai, patenkintos, ypač kai sekasi. Pareina su užduotimis, kur pačios turi įrašyti raides, tai vis rašo be klaidų. Įvertinimas aukštesnysis, aš dar pagiriu – jos labai patenkintos“, – šypsosi ketvertuko mama.

REKLAMA
REKLAMA

Mažiausioji sesė lanko specialiąją mokyklėlę, tačiau į ją keliauja su tokiu pačiu džiaugsmu: „Buvau nuėjusi pažiūrėti, kaip ji reaguoja. Kaip tik vyko pamokėlė, tai šitoks susikaupimas, šitoks dėmesys į mokytoją, kad net manęs nematė.“

Mokykloje mergaitės ne tik stropiai mokosi. Po pamokų jos skuba į šachmatų ir šokių būrelius, nes talentų ir smalsumo netrūksta nė vienai.

„Vakar judesiukus man rodė, šoko. Patinka, žiūrėsim, kaip toliau. Dar grįžta, man daineles padainuoja, aš turiu pastovėti, pasiklausyti. Paskui jau einam – aš savo darbų, jos eina savo“, – nusijuokia L. Strangienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kylančios kainos kelia nerimą

Pasiteiravus, o kaipgi gyvena pati Lina, ji tik šypteli, kad viskas gerai ir tikrai negali niekuo skųstis. Kol dukros mokykloje, atsiranda laiko ir pailsėti, ir svarbius reikalus susitvarkyti.

Tik stebėdama ekonominę situaciją šalyje ji gūžčioja – jau dabar per kišenę kirto augančios kainos, tad sako nebežinanti, ko tikėtis ateityje.

„Radau seną čekį, prieš visą kainų kilimą parduotuvėje išleidau 72 eurus su centais. Specialiai pasiėmusi tą patį čekį nuėjau ir pirkau tuos pačius produktus. Aš sumokėjau 128 eurus su centais. 56 eurais daugiau. Tai kaip gali nepasijusti?“, – atvirauja Lina.

REKLAMA

Praėjusiais metais jai teko išsikraustyti iš buto mieste ir apsigyventi sodyboje. To priežastimi tapo milžiniškos kainos už šildymą – per mėnesį Lina sako paklodavusi net 800 eurų, o sodyboje malkomis šildytis pigiau. O kur dar ir išaugusios elektros kainos.

Tačiau L. Strangienė sako, kad stengiasi nesusikoncentruoti į kylančias kainas:  „Stengiuosi negalvoti, ir taip turiu rūpesčių. Kai pradedi galvoti, jautiesi košmariškai. Geriau yra negalvoti. Gyvenu šia diena, juk nežinom, kas bus rytoj.“

REKLAMA

Rugsėjo 1-ąją minėjo namuose

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad anksčiau garsiojo Tauragės ketvertukas mama pasidalino įspūdžiais po Rugsėjo 1-osios šventės.

Tąkart mama pasakojo, kad vos tik grįžusios iš Rugsėjo 1-osios šventės, mergaitės rudens pradžią ir naują laikotarpį mokykloje paminėjo namuose:

„Šiemet, visgi, teko Rugsėjo 1-ąją švęsti namuose, o ne kaip kiekvienais metais, kavinėje ar ledainėje. Šiais metais to padaryti nepavyko, kadangi mažoji sesutė mūsų laukė namuose. Tad čia visi kartu šventę ir paminėjome.“

Pasiteiravus, ar išleidus mergaites į mokyklą, Lina imsis naujų veiklų, moteris juokiasi, kad kol kas jokių tikslų ar planų rudeniui dar nėra sau išsikėlusi.

„Tikėkimės, kad ruduo dar spės jų atnešti. O kol kas plaukiu dar pasroviui“, – pridūrė ji.

Labai gražios
Va kam reikia padėti - tiems kas augina vaikučius , ypač tokioj situacijoj kai lieka viena , tikrai būtina pagalba
Ne dronam ir ne lėktuvam ir ne asilui tapinui
Grazus vaikuciai ir pati mama grazi.Auginti vienai 4 mergaites tai tikrai isukis ! Tik liudnoka,kad viena dukryte negaluoja,ji eina i mokyklele kitur. Bet ,linkiu sveilateles ir kad 4 sesytes visur eitu kartu,kad pasivytu kitas.Mamai styprybes ir sveikatos . Sekmes visur ...
Gerai, kad dalinies o tai galvojam, kad aukso kasyklose gyvenam, ačiū tau ir stiprybės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų